DHL Extraliga juniorů

HC Energie Karlovy Vary – BK Havlíčkův Brod

3:2

konec (1:1, 1:1, 1:0 - N 0:0 - 1:0)

04.01.2019, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Skupina o 13. - 24. místo • Jakub Mahr

Výhru v nájezdech si nakonec také připisují domácí, rozhodující nájezd si připsal Křehlík. Z tohoto online přenosu je to již vše, děkuji, že jste ho sledovali a u dalších se budu těšit. Jakub Mahr (22:13:48)

Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení nerozhodlo o majiteli bonusového bodu, čekáme na úpravu ledu a nájezdy.

64:42

Hosté nepřestávají najíždět do útočného pásma, Energie je však rychle posílá zpět za modrou čáru.

62:54

Petržilka stál na konci pěkné kombinace, při možnosti střely však jen naprázdno promáchl a puku se zmocnili energetici.

61:50

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Zavřel – 2 min., podrážení).

60:46

Kopic se dostal do šance, když obdržel puk před Kašpara, zakopl však o beton karlovarského gólmana a tím jeho šance vyhasla.
O tom, kdo si odveze tři základní body je již rozhodnuto. Energie si díky třetímu gólu zajistila vítězství před vlastním publikem, v 53. minutě se ve vlastním oslabení prosadil Prošek, když přelstil vyjetého Krále před jeho brankou. Čeká nás nadstavbové prodloužení.

3:2

Branky a nahrávky: 13. Hotěk (Přibyl, Zavřel), 34. Holub (Hotěk, Prošek), 53. Prošek (Jiskra) – 18. Kulhánek (Tecl, Dudycha), 26. Tecl (Cachnín)