Tipos Extraliga (SR)

MsHK Žilina – HK Poprad

2:3

konec (0:1, 0:1, 2:1)

30.12.2018, 17:00 • Tipsport Aréna, Žilina • 37. kolo • Igor Mainka (@igor_mainka)

Tipsport: 2.96 4.8 1.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše. Děkuji vám za pozornost a přeji vám příjemný zbytek neděle. (19:23:39)
Žilina po prohře zůstává s 36 body na posledním místě v tabulce. To Poprad se po těsné výhře posunul na třetí příčku před Nitru, která prohrála s Banskou Bystricí 3:6.
Z dramatického utkání nakonec všechny tři body putují do Popradu. Domácí v poslední části dvěma góly dokázali smazat manko z úvodních dvou třetin, ale o výhře hostů rozhodl v závěru 56. minuty svým druhým gólem Samuel Takáč.

59:40

Bondra mohl pojistit vítězství Popradu, ale z pravé strany minul prázdnou domácí branku.

59:01

Brankář Mikoláš zamířil na střídačku, domácí hrají power-play.

58:41

Dnešní utkání sleduje 708 diváků.

58:41

Domácí trenér si vzal oddechový čas.

58:40

Domácí jsou znovu v útočném pásmu před Nechvátalem, který však puk skryl do své lapačky a dovolil svým spoluhráčům vydechnout.

57:49

Žilina byla v útočném pásmu, poměrně rychle však o něj přišla.

57:04

Následuje reklamní přestávka. Domácí trenér už uvažuje o hře bez brankáře. Kdy se tak stane, nechme se překvapit.

56:30

Domácí Vlci už nemají mnoho na výběr. Všechny síly musí vrhnout do útoku, protože čas hraje v jejich neprospěch.

55:59

Poprad právě vstřelil branku!
Krátce po buly v útočném pásmu se k puku dostal SAMUEL TAKÁČ a dostal svůj tým znovu do vedení! Bez asistence – 2:3!

54:55

Žilina v obrovském náporu, dvě střely domácích v krátkém sledu po sobě dokázala popradská obrana zablokovat.

54:01

Zdá se, že o všem dnes rozhodne jediný gól. Ten mohl dát Sikela, který se chystal k úniku, jenže neměl potřebnou rychlost a hostující obrana ho včas dokázala zastavit.

53:11

Poprad je v plném počtu.

52:53

Po rychlém návratu Žiliny do útočného pásma zazvonila po střele domácího hráče tyč popradské branky!

52:49

Popradčané vyhodili puk do středního pásma.

2:3

Branky a nahrávky: 43. Beránek (Dubeň), 47. Podešva (Beránek, Bárta) – 12. Ťavoda (Bondra, Svitana), 35. Takáč (Zagrapan), 56. Takáč

MsHK Žilina: Mikoláš (Fučík) – Kučný, Hudec, Piegl, Žilin, Dubeň, Mendrej, Surán – Hvíla, Jenčík, Huna Rud. – Síkela, Rehák, Milý – Bárta, Podešva, Beránek – Gálik, Hrazdíra, Valášek.

HK Poprad: Nechvátal (Vošvrda) – Petran, Ťavoda, Karalahti, Erving, Fabian, Brincko, Česánek – Bondra, Mlynarovič, Svitana – Abdul, Zagrapan, Takáč – Belluš, Paukovček, Lichanec – Koyš, Heizer, R. Svitana.

Rozhodčí: Müllner, Sóos – Durmis, Soltész.