30.12.2018, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Martin Dvořák

Tipsport: 1.71 4.21 4.29 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:56:09)

Nashville: 37

NY Rangers: 22.
Československá stopa v utkání

Filip CHYTIL (NYR) 0+0 0 střel, čas na ledě 10:19
Dnešní utkání končí trochu překvapivým výsledkem, kdy se z vítězství na ledě Nashvillu raduje New York Rangers. Hosté nebyli rozhodně dvě třetiny lepší, naopak, dalo by se říci, že za domácími vždy o kousek zaostávali, ale udrželi skóre na rozdílu pouhé jedné branky a díky vydařené třetí třetině, kdy se dvakrát dokázali prosadit, nakonec berou tři body za výhru 4:3. Pro Nashville je to ztráta, která mrzí, protože domácí měli tento zápas velmi dobře rozehraný.

59:58

Dvě vteřiny před vypršením hrací doby se bude ještě vhazovat před Lundqvistem, hosté jsou velmi blízko plnému počtu bodů!

59:37

Oddechový čas pro hosty.

59:25

Roman Josi (Nashville) to zkouší z pravé strany, ale jeho střelu zablokoval obránce Rangers.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny, domácí stále prohrávají o gól a zkouší to v šesti proti pěti.

58:48

Nasvhille sice v útočném pásmu, ale není na nic čas.

58:20

Ale hostům se daří držet soupeře u mantinelu, velmi dobrá práce defenzivy Rangers.

58:00

Vhazování po pravici Lundqvista, důležitý moment – vyhrávají domácí, kteří tak zůstanou v útočném pásmu.

57:55

Oddechový čas pro domácí.

57:55

Mats Zuccarello (NY Rangers) zkouší trefit odkrytou domácí branku, netrefuje se a místo toho je pískán icing.

57:42

Domácí to zkouší v šesti, bez brankáře.

57:29

Roman Josi (Nashville) byl s pukem už za modrou čárou, takže je to ofsajd a sudí vykazují hru ze třetiny Rangers.

56:33

Domácí vybojovali útočné pásmo, ale je tam hodně málo místa.

3:4

Branky a nahrávky: 9. Bonino (Ekholm, Fiala), 25. Fiala, 31. Bonino (C. Smith, Fiala) – 3. Kreider (Zibanejad, K. Hayes), 24. Fast (Zibanejad, Kreider), 45. M. Staal (Fast, Zibanejad), 48. Fast (Zibanejad, Kreider)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi, Ellis, Hamhuis, Ekholm, Irwin, P. K. Subban – Järnkrok, Johansen, Arvidsson – Fiala, Bonino, C. Smith – Hartman, Rinaldo, Grimaldi – Salomäki, F. Gaudreau, Watson.

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – M. Staal, Pionk, Skjei, McQuaid, Claesson, Br. Smith – Chytil, Zibanejad, Bučněvič – Kreider, K. Hayes, Zuccarello – Vesey, B. Howden, Naměstnikov – C. McLeod, R. Strome, Fast.

Rozhodčí: Pollock, Morton – Nansen, Gibbons

Diváci: 17 673

02:35 NSH 2 opuštění hráčské lavice, odpyká Fiala
02:42 NYR 0:1 Kreider (Zibanejad, K. Hayes)
07:35 NYR 2 Skjei, držení
08:43 NSH 1:1 Bonino (Ekholm, Fiala)