30.12.2018, 17:00 • Zimný štadión Zvolen • 37. kolo • Libor Kokoška

Tipsport: 1.38 6.3 4.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:51

58:51 Vandas (ZVO) - 2:0

58:51

Zvolen právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto! MICHAEL VANDAS si nemohl přát lepší comeback po zranění. Svůj skvělý výkon doplnil podtrhl gólem do prázdné branky. Asistence: Petr Ulrych.

58:35

Hosté hrají bez brankáře.

55:17

Až minutu po faulu je hra přerušena, Harrison si půjde sednout na trestnou lavici za nedovolené bránění. Trestná lavice je v poslední pětiminutovce poměrně oblíbená turistická destinace.

52:02

Pöyhönen podrazil svého protihráče, za což je odměněn dvojminutovou all-inclusive dovolenou na trestné lavici.

45:14

Hosté pokračují v tlaku i po skončení vlastní přesilovky. Výborná střela po přihrávce zpoza branky z první od Somofyiho, ale v brance neskončila. Domácí Skapski puk vyráží mimo vlastní branku tělem.

43:09

Ulrych si půjde na dvě minuty sednout na trestnou lavici. Dopustil se nedovoleného bránění.

42:47

Obrovská šance domácího Romana, ten po rychlé akci v přečíslení míří těsně vedle pravé tyčky.

31:24

Velká šance domácích. Druhý gól opět visel doslova na vlásku, Zuzin za bránou vybojoval ztracený puk, přihrál ho před bránu Chovanovi, ale jeho blafák Adorján vystihl.

24:35

Potyčka Frasera s Magosim končí vyloučením domácího hráče. Hosté tak budou hrát svou první přesilovku.

22:15

Hostující tým v obrovské šanci. Crawford našel Kulmalu, ale ten minul branku o pár čísel. Skapski se sice přesouval, ale střelu by určitě nestihl.

20:43

János Vas dostal dobrou přihrávku na levé křídlo, vystřelil ale Fraser jeho střelu zblokoval. Následně Vasa Farsera atakoval tělem, ten neudržel stabilitu, padl na led a narazil hlavou do mantinelu.

16:03

Přesilovka pro domácí. Kiss si za hákování půjde na dvě minuty sednout na trestnou lavici.

02:34

02:34 Drgoň (ZVO) - 1:0

02:34

Domácím se úvodní snaha přeci jen vyplatila. Mitchell zpoza branky zadovkou přihrál ADAMOVI DRGOŇOVI, který prostřelil Adrojána – 1:0. Asistence: Garret Mitchell, Rastislav Špirko.

00:38

První vážnější situace před Adorjánem, domácí hráči se už radovali, hlavní rozhodčí ale nakonec rozpažil a Vandasův gól neuznal.