30.12.2018, 13:00 • TatNeft Arena • Štěpán Slovák

Tipsport: 1.63 4.25 4.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (15:27:38)

Jiří Sekáč (bez bodu, čas na ledě – 13:20)

Neftěchimik Nižněkamsk
Adam Polášek (bez bodu, čas na ledě – 23:01)
Andrej Nestrašil (bez bodu, čas na ledě – 16:53)
Je dobojováno! Na jediný gól jsme čekali až do šesté minuty třetí části, Potapov kotouč dotlačil za Ježova a rozhodl o tom, že všechny body získají domácí hokejisté! Nižněkamsk mohl v závěru srovnat, ovšem Nestrašil ve vyložené šanci neuspěl! Co se týče střel na bránu, tam byli hosté dnes o něco aktivnější (27-30).

59:32

Vypadá to, že Podjapolskij dnes udrží čisté konto, domácí brankář je zatím bez práce, hosté sice hrají v šesti, ovšem znovu celou akci rozjíždí až zpoza vlastní branky.

58:53

Hosté se usadili v útočné třetině a Ježov zamířil na střídačku. Domácí se pokusili trefit odkrytou branku přes celé hřiště, ovšem střela byla nepřesná, z celé situace byl icing Kazaně. Kouč Nižněkamsku si vyžádal čas na poradu!

58:20

Ohlášeny byly poslední dvě minuty třetí části, sledujeme boj u kotouč u mantinelu, Ježov i nadále zůstává v brance.

57:33

Nižněkamsk se přeci jen dostal do vyložené příležitosti! Po přihrávce zpoza brány zůstal před domácí bránou úplně volný Nestrašil, jehož střela z první jen těsně minula branku!

56:34

Několik nepřesností v hostující rozehrávce, hokejisté v zelených dresech teď chytře drží kotouč v útočné třetině a rozhodně nikam nepospíchají.

55:39

Domácí teď chytře posílají většinu puků do středního pásma, dlouho se nepřerušovalo, Nižněkamsk se nemůže usadit v útočné třetině.

54:48

Kazaň mohla jít do vedení o dva góly! Úplně sám před Ježovem zůstal Zaripov, který jakoby nevěděl, jak má zakončovat. S jeho následným pokusem si poradil hostující gólman!

54:21

Hosté se snaží něco vymyslet, ovšem proti pozorné obraně soupeře to mají hodně složité, do konce třetí části zbývá necelých šest minut.

53:32

Snadný zákrok si připsal brankář Podjapolskij. Vhazovat se bude v útočné třetině Nižněkamsku, to ale až po reklamní přestávce.

52:45

52:20

Hokejisté v zelených dresech nyní poslali kotouč přes všechny čáry a osvobodili se, jejich oslabení směřuje ke konci.

51:32

Od modré čáry pálil Sergejev. Jeho rána skončila pouze na masce domácího brankáře, hlavní rozhodčí přerušuje hru.

51:14

Před bránou zůstal úplně volný Padakin, který se pokoušel puk trefit ze vzduchu. To se ale hostujícímu hráči nepovedlo!

50:45

Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Nikita Ljamkin – 2 min., vysoká hůl).

50:19

Rozběhla se závěrečná desetiminutovka třetí části, Ogurcov drží puk za vlastní brankou, Ježov vystartoval na střídačku, hosté dostali výhodu!