0:4

konec (0:1, 0:3, 0:0)

30.12.2018, 01:15 • Scotiabank Arena, Toronto • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 1.74 4.22 4.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (04:00:38)
Tři hvězdy utkání
1. Mathew Barzal (NYI) 3+0
2. Robin Lehner (NYI) 36 zák., 100 %
3. Ryan Pulock (NYI) 0+2
Toronto Maple Leafs pětizáposovou vítěznou šňůru neprodloužilo a prohrálo na domácím ledě s New Yorkem Islanders 0:4. Hostující tým se naopak raduje z třetí výhry v řadě, na níž se podíleli zejména dva hráči. Mathew Barzal svým hattrickem ve druhé třetině, který vstřelil v rozmězí 7 minut a 44 sekund, a brankář Robin Lehner, jenž vychytal 35 střel Toronta.

59:33

Další střela, Tavaresův pokus vytěsnil hostující brankář na zadní mantinel.

59:06

Marner si po vhazování sjel před kruhy, ale jeho prudkou střelu schytal pouze jeden z bránících hráčů do nohy.

58:58

Lehner zpoza kruhů rovněž trefil připravené betony Lehnera. New York následně vyhazuje na zakázané uvolnění.

58:27

Vykopnutým betonem Lehner připisuje na své konto další zásah.

57:47

Lehner zastavil i Ožiganovu střelu a přibližuje se vychytání čistého konta.

56:14

Proti je Lehner, který vykryl další zakončení kanadského týmu.

55:45

Toronto prakticky přišlo o reálnou šanci na zvrat. Čestný zásah a ještě vykřesání malé jiskřičky naděje by však uvítalo.

55:15

Boychukova rozehrávka byla zachycena, ale domácí toho nevyužili a vůbec se nedostali do útočného pásma.

54:31

Kotouč se proletěl kolem plexiskla mezi diváky. Komerční pauza.

53:24

Rychlý přechod hostů do útoku a tři střely přinutily Toronto vyhodit na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Sparksem.

52:10

Islanders se dopustili zakázaného uvolnění.

51:53

Staňte se fanoušky NHL.cz!

51:53

Už ne, Sparks drží puk a přerušil hru. Komerční pauza.

51:42

Hra se teď přelévá ze strany na stranu a hraje se dlouho bez přerušení.

50:57

Lehner v brankovišti seděl a po centimetrech se posouval více ke středu branky. Jeho netradičního postoje a přesunu ale domácí vůbec nevyužili.

0:4

Branky a nahrávky: 10. Filppula (Dal Colle, Pulock), 23. Barzal (Boychuk, Beauvillier), 25. Barzal (B. Nelson, Leddy), 31. Barzal (Pulock)

Toronto Maple Leafs: Sparks (Kaskisuo) – Hainsey, Rielly (A), N. Zajcev, Gardiner, Ožiganov, Dermott – Marner, Tavares (A), A. Johnsson – Kapanen, Matthews, Marleau (A) – W. Nylander, Kadri, Co. Brown – Moore, F. Gauthier, P. Lindholm.

New York Islanders: Lehner (Greiss) – Boychuk (A), Leddy, Pulock, Pelech, Mayfield, D. Toews – Ho-Sang, B. Nelson, Lee (C) – Jo. Bailey (A), Barzal, Beauvillier – Komarov, Filppula, Dal Colle – Johnston, Cizikas, M. Martin.

Rozhodčí: L'Ecuyer, St. Laurent – Devorski, Amell

09:35 NYI 0:1 Filppula (Dal Colle, Pulock)
15:51 TOR 2 F. Gauthier, podrážení
19:13 NYI 2 Cizikas, vysoká hůl
22:49 NYI 0:2 Barzal (Boychuk, Beauvillier)
24:04 TOR 2 A. Johnsson, držení