18.11.2018, 17:00 • Tipsport Aréna, Žilina • 23. kolo • Michal Břuchanský

Tipsport: 2.12 4.5 2.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:43

59:43 Murček (DTV) - 3:4

59:43

Tým Detva právě vstřelil branku!
Tak to je neskutečné, po buly ve středovém kruhu uteklo jen pár vteřin a Detva se opět vrátila do vedení! Radovan Puliš předložil vynikající přihrávku z levého křídla na MICHALA MURČEKA a ten zasadil hodně nečekaný direkt hráčům Žiliny, kteří se ani nestihli doradovat z vyrovnání. Asistence: Radovan Puliš, Michail Kuklev.

59:28

59:28 Podešva (ZIL) - 3:3

59:28

Žilina vstřelila branku!
Domácím se hra bez gólmana vyplatila a radují se z vyrovnání na 3:3! Húževka vyhrál buly a po chvilce přihrál z pravé strany na MARTINA PODEŠVU, jenž si povyjel do lepšího úhlu a vypálil do místa, kam Zalivin nedosáhl. Asistence: Peter Húževka, Lukáš Hvila.

55:25

55:25 Žilka (DTV) - 2:3

55:25

Hosté necelých pět minut před koncem třetí třetiny otáčí skóre a poprvé vedou! Valent vyhrál buly na modrou čáru, odkud přiletěla dlouhá střílená nahrávka na JAKUBA ŽILKU a ten pohotově uklidil kotouč mezi přesunujícího se Mikoláše a jeho pravou tyč. Asistence: Frederik Fekiač, Jozef Tibenský.

52:42

52:42 Puliš (DTV) - 2:2

52:42

Žilina si ve třetí třetině koledovala tak dlouho, až inkasovala vyrovnávající gól! Kuklev převzal od Chovana přihrávku podél modré čáry a posílal dopředu pobídku na teč, která se povedla RADOVANU PULIŠOVI a přesměroval puk za Mikolášova záda. Asistence: Michail Kuklev, Martin Chovan.

30:21

30:21 Murček (DTV) - 2:1

30:21

Obrovská a málo vídaná chyba v domácí obraně! Gašpar několik vteřin stál úplně sám před brankovištěm. Po přihrávce ve velké šanci selhal, jenže o chvíli později ze zadního mantinelu přihrál na Ďalogu a ten ještě pustil puk na MICHALA MURČEKA, který snížil na 1:2. Po celu tu dobu neměla Žilina před Mikolášem žádného hráče. Asistence: Martin Ďaloga, Rastislav Gašpar.

29:04

29:04 Jenčík (ZIL) - 2:0

29:04

Vlci využívají přesilovku a odskakují do dvoubrankového náskoku! Podešva opět napřáhl z pravého kruhu, střílený centr se od Hunovy hokejky odrazil do zadní části Zalivinovy výstroje a volného puku si pak pohotově všiml skórující RICHARD JENČÍK. Asistence: Rudolf Huna, Martin Podešva.

23:36

23:36 Peter HÚŽEVKA - 1:0

23:36

Domácí se ve čtyřiadvacáté minutě dostávají do vedení! PETER HÚŽEVKA vyhrál buly v útočném pásmu a pak se ještě dostal ke sražené střele Reháka z pravého mantinelu, po které zakončil mimo dosah Alexandra Zalivina. Asistence: Dominik Rehák, Lukáš Dubeň.

3:4

Branky a nahrávky: 24. Húževka (Rehák, Dubeň), 30. Jenčík (Huna, Podešva), 60. Podešva (Húževka, Hvila) – 31. Murček (Ďaloga, Gašpar), 53. Puliš (Kuklev, Chovan), 56. Žilka (F. Fekiač, Tibenský), 60. Murček (Puliš, Kuklev)

MsHK Žilina: Mikoláš (Fučík) – Kučný, Piegl, Jankovič, Bagin, Hudec, Matejka, Dubeň, Pastor – Bárta, Surovka, Balej – Jenčík, Podešva, Huna – Milý, Ručkay, Hvíla – Rehák, Húževka, Síkela.

HK Detva: Zalivin (Petrík) – Mar. Chovan, Kuklev, Gachulinec, Hraško, F. Fekiač, Šimon, Král, Giľák – Ščurko, Murček, Puliš – Ďaloga, V. Fekiač, Gašpar – Tibenský, Mat. Chovan, Žilka.

Rozhodčí: Müllner, Fridrich – Orolin, Konc