18.11.2018, 01:05 • PNC Arena, Raleigh • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.32 3.88 2.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2. Artěmij Panarin (CBJ): 0+3
3. Sebastian Aho (CAR): 1+0
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA:

Lukáš Sedlák (CBJ): 0+0, -1, 1 střela, čas na ledě 10:55
Závěrečná dvacetiminutovka už žádné drama nenabídla, Blue Jackets si zkušeně pohlídali svůj komfortní náskok a odváží si z Caroliny dva body za výhru 4:1. Ústřední roli v tom sehrál Cam Atkinson, který v první polovině zápasu stihl završit hattrick – svůj pátý v kariéře. Skvělý zápas odehrál i Artěmij Panarin, který nasbíral tři asistence, a Sergej Bobrovskij, naopak Hurricanes toto utkání před domácím publikem příliš nevyšlo. Carolina jde do akce už zítra, kdy tady v PNC Areně přivítá New Jersey.

58:53

Nepovedená Werenskiho rozehrávka končí na zakázaném uvolnění, hra se tak vrátí zpět před Bobrovského.

58:14

Duclair byl při úniku faulován, Justin Faulk (CAR) stráví zbytek utkání za katrem za sekání.

57:46

Blue Jackets byla odpískána dvě zakázaná uvolnění v krátkém časovém sledu, v závěru třetí třetiny už se na ledě nic převratného neděje.

57:15

Markus Hännikäinen se po skvělé práci Duboise dostal k puku u pravého hrazení, jeho následná střela ale zaduněla jen o zadní plexisklo.

56:21

Haydn Fleury z pravé strany výrazně přestřelil vzdálenější tyč, díky Foegelemu se ale Hurricanes ještě udrželi v útočném pásmu.

55:39

Hamiltonova nepřesná střela skončila na zadním hrazení, načež Josh Anderson dostal puk do středního pásma a oba týmy mohou vystřídat.

54:41

Staňte se fanoušky NHL.cz!

54:41

Staalova střela z mezikruží byla přizvednuta do ochranné sítě, do PNC Areny se společně vrátíme po komerční přestávce.

54:03

Anthony Duclair vyhodil kotouč na zakázaném uvolnění, následovat tak bude další buly před Sergejem Bobrovským.

53:24

Bobrovskij se užuž chystal přerušit hru po nahození Phillipa Di Giuseppeho, napadající Aho mu v tom ale zabránil a udržel kotouč ve hře.

52:33

Po trmě-vrmě ve středním pásmu se puku ujal Warren Foegele a vydal se s ním až do útočné třetiny, ke střele se už ale nedostal.

51:45

Brankář Columbusu po dalším závaru radši přerušil hru, před námi je nyní komerční přestávka.

50:51

Po střele Dougieho Hamiltona z mezikruží teď Bobrovského zachránila tyč!

1:4

Branky a nahrávky: 27. Aho (T. van Riemsdyk) – 12. Atkinson (Panarin, Dubois), 22. Atkinson (Panarin), 28. Werenski (Atkinson, Panarin), 32. Atkinson (Wennberg, Dubois)

Carolina Hurricanes: Darling (McElhinney) – Slavin, D. Hamilton, de Haan, Faulk, H. Fleury, T. van Riemsdyk – Ferland, Aho, T. Teräväinen – B. McGinn, J. Staal, Williams – Martinook, Wallmark, Svečnikov – Foegele, C. Bishop, Di Giuseppe.

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – R. Murray, S. Jones, Werenski, Harrington, Nutivaara, D. Savard – Panarin, Dubois, Atkinson – Duclair, Jenner, J. Anderson – Dubinsky, Wennberg, Bjorkstrand – Hännikäinen, Riley Nash, Sedlák.

Rozhodčí: Schlenker, O'Halloran – Murphy, Tobias

11:54 CBJ 0:1 Atkinson (Panarin, Dubois)
21:57 CBJ 0:2 Atkinson (Panarin)
23:37 CAR 2 Di Giuseppe, nedovolené bránění
26:05 CAR 1:2 Aho (T. van Riemsdyk)
27:22 CBJ 1:3 Werenski (Atkinson, Panarin)