18.11.2018, 01:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Martin Dvořák

Tipsport: 3.11 3.93 2.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (03:49:16)

Dominik SIMON (PIT) 0+0, 0 střely, čas na ledě 10:01.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Ottawa: 25

Pittsburgh: 35.
Deset gólů a parádní závěr třetí třetiny, i kvůli tomu stálo za to dnešní duel sledovat. Pittsburgh působil čtyřicet minut hodně marným dojmem, hostům se vůbec nic nedařilo, ale do třetí třetiny vstoupili se zcela jiným nasazením a na hře to bylo hned znát. Dokonce hosté oživili naděje na body, které si ale dnes, viděno optikou výkonu v celém zápase, opravdu nezasloužili. V dresu Senátorů zazářil tříbodový Matt Duchene, který se dnes dostal na 501. bod v kariéře.

59:17

Jevgenij Malkin (Pittsburgh) z pravé strany netrefuje branku soupeře, ale Penguins udrželi útočné pásmo.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny, Penguins opět v šesti.

58:47

Oddechový čas pro hosty.

58:31

58:31 Šance Pittsburghu a následně parádní obranný zákrok Malkina

58:31

Mark Stone (Ottawa) útočil na hattrick, před sebou měl jen Malkina a prázdnou branku, ruský bohatýr se ale blýskl fantastickým obranným zákrokem.

58:06

Tučňáci se drží v útočném pásmu, na ledě pochopitelně to nejlepší, co Pittsburgh momentálně má.

57:36

Casey DeSmith (Pittsburgh) opět prchá na střídačku a hosté to znovu zkouší v šesti.

56:56

56:56 Patric HÖRNQVIST - 6:4

56:56

Pittsburgh právě vstřelil branku!
A je to gól! Střelu Kessela dokázal parádně ztečovat před Andersonem PATRIC HÖRNQVIST. Asistence: Phil Kessel a Jevgenij Malkin.

56:43

Pokud by se Pittsburghu podařilo co nejrychleji snížit na 4:6 ze svého pohledu, bylo by to ještě možná zajímavé.

56:25

Magnus Pääjärvi (Ottawa) zkouší trefit odkrytou branku soupeře, ale není úspěšný a místo gólu je to zakázané uvolnění.

56:06

Pozor, po reklamní přestávce to hosté zkouší v šesti, bez brankáře!

6:4

Branky a nahrávky: 15. B. Tkachuk (White), 18. Mark Stone (Chabot, Dzingel), 19. Duchene (Bødker, Batherson), 37. Mark Stone, 38. Ceci (Duchene, Dzingel), 50. Duchene (Batherson, Bødker) – 12. Letang (Kessel, Malkin), 43. Aston-Reese, 46. Cullen (Rust, J. Johnson), 57. Hörnqvist (Kessel, Malkin)

Ottawa Senators: C. Anderson (McKenna) – Lajoie, Ceci, DeMelo, Chabot, Ch. Wideman, Borowiecki – Pyatt, Z. Smith, Pääjärvi – Mark Stone, White, B. Tkachuk – Batherson, Duchene, Bødker – B. Ryan, Tierney, Dzingel.

Pittsburgh Penguins: M. Murray (21. DeSmith) – Letang, J. Johnson, Ruhwedel, Dumoulin, Oleksiak, Määttä – Kessel, Malkin, Pearson – Hörnqvist, Brassard, Guentzel – Sprong, D. Grant, Simon – Rust, Cullen, Aston-Reese.

Rozhodčí: St. Laurent, Brenk – Alphonso, Sericolo

Diváci: 17 692

05:38 OTT 2 Batherson, podrážení
08:23 PIT 2 Cullen, vysoká hůl
10:49 OTT 2 Pääjärvi, hrubost
11:59 PIT 0:1 Letang (Kessel, Malkin)