konec (0:0, 1:0, 1:0)

18.11.2018, 16:00 • Zimný štadión Pavla Demitru • 23. kolo • Milan Huppert

Tipsport: 2.0 4.3 2.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký zbytek večera a u dalších sledování online přenosů zase někdy na počtenou. (18:36:19)
Je za námi utkání 23. kola slovenské Tipsport ligy, ve kterém domácí hokejisté z Trenčína porazili Poprad 2:0, čímž ukončili sérii čtyř porážek v řadě. Prvního gólu byli diváci na stadioně Pavola Demitry svědky až ve druhé třetině, odraženou střelu poslal za záda Vošvrdy Rýgl. V závěrečné minutovce Salija seknul Dlouhého a dostal trest do konce utkání. Následovalo vyloučení Paukoviče a domácí tuto dlouhou přesilovku dokázali využít zásluhou Ölveckého, který prostřelil Vošrvrdu podruhé. Dukla i přes vítězství nadále zůstává na sedmém místě, Popradu rovněž zůstala pozice třetí.

59:30

Je jasno, z dnešního utkání odejdou vítězně hokejisté Trenčína.

59:05

Obránce Trenčína vyhodil puk mimo hřiště. Hráči Popradu požadovali vyloučení, kotouč však na své cestě škrtnul mantinel.

58:45

Poprad to ještě zkouší v šesti lidech, Vošvrda prchá na střídačku!

57:59

Bondrova střela zamířila jen kousek vedle levé tyčky.

57:20

Radivojevič si při souboji pomohl přidržením hokejky, ani jeden z arbitrů situaci neposoudil jako nedovolenou.

56:51

Petránovu střelu zblokoval Varga, čímž hosty vyhnal z pásma.

56:33

Icing Trenčína.

55:52

Oba týmy hrají v plném počtu.

55:31

Erving si prohodil puk přes tři hráče, puk však zachytil Valent a rozehrál po mantinelu.

54:42

Kamzíci šli do přečíslení tří proti dvěma, Zagrapan ale pokazil přihrávku.

54:00

Nahození od modré čáry sbírá do lapačky v dnešním utkání bezchybný Valent.

53:52

Vyloučení v týmu HK Dukla Trenčín (Mikula – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu HK Poprad (Bondra – 2 min., napadení).

53:21

Icing Popradu.

52:57

Heizer se snažil najít před brankou volného spoluhráče, trefil ovšem pouze brusle protihráče.

52:02

Dukla už se stáhla více do obrany, Poprad si s defenzivním blokem zatím poradit nedokáže