Play-off 2. ligy, skupina Střed

BK Havlíčkův Brod – Hockey Club Moravské Budějovice 2019

3:2

konec (0:1, 1:0, 2:1) Stav série: 1:0

25.03.2018, 17:00 • Zimní stadion Kotlina • Semifinále • Milan Sochor (@minusochor)

Tipsport: 1.5 4.8 4.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:26

Hra je po zákroku Čeňka Nováka přerušena, před vhazováním si oddechový čas vybrali také domácí.

59:11

Teď se hosté ujali kotouče. Útočníci Moravských Budějovic míří do útoku, Jan Brož spěchá na střídačku. Hosté hrají v šesti!

58:43

Puk byl zašlápnut u hrazení a hra je přerušena. Hostující trenér přerušené hry využívá, aby si vyžádal oddechový čas.

Úvodní semifinálové střetnutí sleduje z ochozů v tuto chvíli zadýmené Kotliny 1608 fanoušků!

52:24

52:24 TŘETINA - 3:2

52:24

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Bruslaři se dýmem, který se teď vznáší u stropu Kotliny, nenechali rozhodit, a po pěkné souhře se dostávají znovu do vedení! Luboš Voříšek vrátil MIROSLAVU TŘETINOVI přihrávku a domácí kapitán poslal kotouč za přesouvajícího se brankáře Moravských Budějovic! Asistence: Luboš Voříšek, Lukáš Endál.

51:25

Lukáš Endál zadovkou uvolnil Miroslava Třetinu, ten zblízka ale betony Jana Brože nepřestřelil.

45:35

45:35 J. BULÍN - 2:2

45:35

Moravské Budějovice právě vstřelily branku!
Je srovnáno! Filip Matějka poslal dopředu JANA BULÍNA, který objel domácí svatyni, potáhl si kotouč a nekompromisně jej zasunul za ležícího brankáře! Hostující útočník se jel radovat pod domácí kotel, kde ho čekala pořádná pivní sprška. Asistence: Filip Matějka.

44:15

Hosté otočili hru a Ladislav Rytnauer od pravého mantinelu hezkou přihrávkou uvolnil Tomáše Pelikána. jeho zakončení z mezikruží ovšem efektním zákrokem lapačkou zlikvidoval Čeněk Novák!

41:12

41:12 VOŘÍŠEK - 2:1

41:12

Bruslaři otáčí vývoj utkání a ujímají se vedení! LUBOŠ VOŘÍŠEK tečoval nenápadně nahození Davida Valy mimo dosah jinak perfektního Jana Brože! Asistence: David Vala.

41:05

Momenty Miroslava Třetiny! Ten nejprve z bezprostřední blízkosti v tísni těsně minul odkrytou část klece, pak z pravé strany trefil Jana Brože a následně vypálil od modré čáry znovu do hostujícího brankáře!

37:11

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kopic – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Juráň – 2 min., hrubost).

33:34

Filip Beneš dostal přihrávku před brankoviště, neposedný kotouč ale nezpracoval. Následně se individuálně natlačil z rohu kluziště až před brankoviště, Jan Brož se ale nacpal k tyči a utěsnil všechny mezírky, kudy by kotouč mohl proklouznout.

33:16

Nebezpečno bylo před Čeňkem Novákem. Žihadla dlouho kombinovala kolem brankoviště a tlačila se před něj, domácí brankář ve spolupráci s obranou situaci zvládl, puk má v lapačce!

31:58

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Milfait – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Wasserbauer – 2 min., hrubost).

31:58

Tlak Havlíčkova Brodu stále trvá! Lukáš Endál pálil z pravé strany, následně střílel od modré čáry Tomáš Semrád, Jan Brož ale drží! Kolem branky se teď strhla menší strkanice.

30:15

30:15 ENDÁL - 1:1

30:15

V Kotlině je vyrovnáno! Po nepřesné ráně Tomáše Semráda přiťukl David Kozlík puk LUKÁŠI ENDÁLOVI, jenž se obtočil kolem branky a doslova došťouchal puk za Jana Brože! Asistence: David Kozlík, Tomáš Semrád.

29:42

Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Salák – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).

23:45

Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Peroutka – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

23:06

Dvojice hráčů se snažila tečovat ránu Tomáše Semráda od modré čáry. Jan Brož ji vyrazil před Miroslava třetinu, ale dokázal si poradit skvělým zákrokem betonem i s jeho dorážkou!

22:14

Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Kabelka – 2 min., držení hole).

18:38

Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Kliment – 2 min., podražení).

15:08

Peter Pucher starší se prosmýkl mezi obrannou dvojicí Havlíčkova Brodu, zblízka trefil betony Čeňka Nováka a dorážku poslal těsně vedle levé tyče domácí klece!

11:44

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Třetina – 2 min., podražení).

09:00

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kuchta – 2 min., krosček).

08:50

Kryštof Kulhánek obdržel přihrávku mezi kruhy, jeho střelu zápěstím vyrazil Jan Brož ramenem a pak nevěděl, kde se puk nachází. Bruslaři ani nadvakrát kotouč nedorazili přes hostující obránce do odkryté části klece!

08:15

Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Kabelka – 2 min., napadení).

07:14

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kříž – 2 min., podražení).

04:53

Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Wasserbauer – 2 min., nedovolené bránění).

01:19

01:19 KRUTIŠ - 0:1

01:19

Hosté se velice rychle ujímají vedení! Martin Sobotka poslal do úniku PETRA KRUTIŠE. Ten napoprvé trefil jenom gólmanův beton, napodruhé už jej ale protlačil pod ním až do sítě! Asistence: Martin Sobotka.

3:2

Branky a nahrávky: 31. Endál (Kozlík, T. Semrád), 42. Voříšek (Vala), 53. Třetina (Voříšek, Endál) – 2. Krutiš (Sobotka), 46. J. Bulín (Matějka)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – T. Semrád, Kopic, Vala, Kulhánek, Lacina, Kříž, Balgalvis – Endál, Třetina (C), Přidal – Michálek, Milfait (A), Voříšek – Chlubna, Kuchta, Beneš – Kozlík, Ludvík, Šuhaj

Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Brož (Čáp) – R. Čermák, Kabelka, Wasserbauer, Pelikán, Kliment, Peroutka, Pucher ml. – Pucher st. (C), Juráň, Matějka, Rytnauer (A), Krutiš, Lupač, J. Bulín, Salák, P. Bulín, Sobotka

Rozhodčí: Josef Barek, Luděk Pilný – Jan Pechánek, Aleš Roischel