NHL

Minnesota Wild – Nashville Predators

4:1

konec (0:1, 2:0, 2:0)

25.03.2018, 01:10 • Xcel Energy Center, St. Paul • Jaroslav Svoboda (@JarSvoboda)

Tipsport: 2.58 3.75 2.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešní ráno vše a děkuji za pozornost. (04:53:30)
1. Jason Zucker (MNS) 1+1
2. Nino Niederreiter (MNS) 1+0
3. Marcus Foligno (MNS) 0+1
A domácí kouč Bruce Boudreau si připisuje 500. vítězství v kariéře v NHL v pozici hlavního kouče.
Je dobojováno a Minnesota získává s ohledem na boje o postup do play-off NHL důležité dva body. Od druhé třetiny byli domácí lepším týmem a potvrdili svou převahu dvěma vstřelenými góly jak v druhé, tak ve třetí třetině.

59:45

Joel Eriksson Ek sice prohrál vhazování, ale nejspíš ho to moc nemrzí.

59:45

Vhazovat se bude v útočném pásmu domácích.

59:24

Ještě jeden výpad vede Winnik společně s Folignem.

58:55

A Minnesota i nadále drží hru daleko od své branky.

58:19

58:19 Zach PARISE - 4:1

58:19

Minnesota právě vstřelila branku!
A je rozhodnuto. Bonino ztratil v souboji s Mikaelem Granlundem kotouč a sprinterský souboj vyhrál ZACH PARISE, který lehce bekhendem poslal kotouč přes hokejku bránícího hráče do odkryté klece hostů. Asistence: Mikael Granlund.

58:10

A hosté hrají bez brankáře.

57:55

A Wild drží hru daleko od své branky.

57:05

Teď hodně hraniční střídání hostů, kdy Ekholm odjížděl na střídačku jakoby v posledním tažení, značně pomalu. A hráč, který místo něj skočil na led, převzal puk ve chvíli, kdy byl Ekholm ještě na ledě. Nicméně pokračuje se ve hře.

56:48

Za modrou ale přišli Predátoři o kotouč.

56:38

A hosté to zkoušejí znovu ze středního pásma.

56:18

Tvrdou bombu od modré tečoval Mikael Granlund těsně vedle branky Pekky Rinneho.

55:58

Domácí čelí aktivnějšímu přístupu hráčů Predátorů, teď ale aspoň vyvážejí puk.

4:1

Branky a nahrávky: 23. J. Eriksson Ek (M. Foligno, Winnik), 34. Niederreiter (Zucker, R. Murphy), 42. Zucker (E. Staal), 59. Parise (Mikael Granlund) – 9. Johansen (P. K. Subban, F. Forsberg)

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter (A), Dumba, Brodin, R. Murphy, Seeler, Prosser – Zucker, E. Staal, Mikael Granlund – Parise (A), M. Koivu (C), Coyle – Ennis, Cullen, Niederreiter – M. Foligno, J. Eriksson Ek, Winnik.

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm (A), P. K. Subban, Bitetto, Y. Weber – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Fiala, Turris, C. Smith – Hartnell, Bonino, Hartman – Salomäki, Sissons, Watson.

Rozhodčí: L'Ecuyer, Dwyer – Rody, Brisebois

Diváci: 19303

08:37 NSH 0:1 Johansen (P. K. Subban, F. Forsberg)
16:06 MNS 2 Coyle, podražení
22:50 MNS 1:1 J. Eriksson Ek (M. Foligno, Winnik)
23:31 NSH 2 F. Forsberg, krosček
31:34 NSH 2 Johansen, sekání
33:45 MNS 2:1 Niederreiter (Zucker, R. Murphy)
38:39 NSH 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Hartnell
41:29 MNS 3:1 Zucker (E. Staal)
45:08 NSH 2 Josi, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
50:26 MNS 2 Dubnyk, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Zucker
55:24 MNS 2 Seeler, hrubost