25.03.2018, 00:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.87 3.82 2.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Filip Chlapík (OTT) 0+0, 0 střel, TOI 12:19 (04:00:52)
Hvězdy utkání

1. Phillip Di Giuseppe (CAR) 1+0
2. Cam Ward (CAR) 34 zák., 2 góly, 94,4%
3. Valentin Zykov (CAR) 0+2
Statistiky: Střely na bránu: 36-24; Zablokované střely: 17-7; Vhazování: 45%-55%; Hity: 28-16; Přesilové hry: 0/2-0/1; Trestné minuty: 2-4.
Carolina odehrála skvělý zápas a z Ottawy si odváží dva body po vysoké výhře. Klíčový okamžik utkání nastal necelé tři minuty před koncem druhé třetiny, kdy se prosadil skvělou tečí Brock McGinn a Guy Boucher neuspěl s Coach Challenge kvůli postavení mimo hru, o které se nejednalo. Konečný výsledek v Tire Canada Centre. Ottawa Senators 2 Caroliny Hurricanes 5.

59:25

59:25 Jordan STAAL - 2:5

59:25

Carolina právě vstřelila branku!
JORDAN STAAL si na levém křídle najel na volný puk a z vrcholu levého kruhu pro vhazování ho přes Mika Hofmanna poslal do prázdné brány! Asistence: Justin Williams a Elias Lindholm.

59:02

Erik Karlsson vypálil od modré čáry na pravém křídle, Cam Ward ale puk na přední tyči vyrazil.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:45

Dnešní utkání sleduje 16555 diváků.

58:15

Cam Ward podržel střelu Senators od modré čáry a hlavní trenér Guy Boucher si vyžádal oddechový čas.

57:58

Mike Condon zamířil během nepřesné střely Senators z levého kruhu pro vhazování na střídačku!

57:26

Cody Ceci vystřelil z pravého kruhu pro vhazování a Cam Ward na přední tyči úspěšně zasáhl hrudí.

56:34

56:34 Thomas CHABOT - 2:4

56:34

Ottawa právě vstřelila branku!
Mike Hoffman na pravém křídle od hrazení nahodil puk na vzdálenější levou tyč, kde se z ostrého úhlu prosadil THOMAS CHABOT! Malá naděje pro Senators, která prohrává 2:4. Asistence: Mike Hoffman a Magnus Pääjärvi.

56:09

Lee Stempniak na levém křídle vystřelil od hrazení a mířil k přední tyči, jenže Mike Condon puk pravým betonem bez potíží vyrazil do rohu ledové plochy.

55:38

Cody Ceci se ocitl u levé teče ve velké šanci, jenže Cam Ward dokázal situaci ustát a vyrazil puk mimo!

55:06

Hurricanes se ocitli po rychlém protiútoku v postavení mimo hru a následovalo vhazování v neutrální zóně.

2:5

Branky a nahrávky: 10. B. Ryan (Dzingel, E. Karlsson), 57. Chabot (Hoffman, Pääjärvi) – 8. Di Giuseppe (Zykov), 38. B. McGinn (Dahlbeck, J. Staal), 49. Hanifin (Aho, Zykov), 50. Skinner (Di Giuseppe), 60. J. Staal (Williams, E. Lindholm)

Ottawa Senators: Condon (C. Anderson) – Chabot, E. Karlsson (C), Harpur, Ceci, Borowiecki, Claesson, Wolanin – Hoffman, Duchene (A), Burrows – Dzingel, Pageau, B. Ryan – Pääjärvi, Z. Smith (A), Pyatt – M. McCormick, Chlapík. Hlavní trenér: Guy Boucher.

Carolina Hurricanes: C. Ward (Darling) – Slavin, T. van Riemsdyk, H. Fleury, Dahlbeck, McKeown, Hanifin – T. Teräväinen, Aho, Zykov – B. McGinn, J. Staal (C), Williams (A) – Skinner (A), E. Lindholm, Di Giuseppe – Nordström, D. Ryan, Stempniak. Hlavní trenér: Bill Peters.

Rozhodčí: Jean Hebert, Ghislain Hebert. Čároví: Derek Nansen, Brad Kovachik

Diváci: 16555

07:34 CAR 0:1 Di Giuseppe (Zykov)
09:38 OTT 1:1 B. Ryan (Dzingel, E. Karlsson)
13:38 CAR 2 J. Staal, podražení
27:32 CAR 2 T. van Riemsdyk, podražení
37:19 CAR 1:2 B. McGinn (Dahlbeck, J. Staal)