Play-off 2. ligy, skupina Střed

BK Havlíčkův Brod – Hockey Club Moravské Budějovice 2019

3:2

konec (0:1, 1:0, 2:1) Stav série: 1:0

25.03.2018, 17:00 • Zimní stadion Kotlina • Semifinále • Milan Sochor (@minusochor)

Tipsport: 1.5 4.8 4.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

52:24

52:24 TŘETINA - 3:2

52:24

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Bruslaři se dýmem, který se teď vznáší u stropu Kotliny, nenechali rozhodit, a po pěkné souhře se dostávají znovu do vedení! Luboš Voříšek vrátil MIROSLAVU TŘETINOVI přihrávku a domácí kapitán poslal kotouč za přesouvajícího se brankáře Moravských Budějovic! Asistence: Luboš Voříšek, Lukáš Endál.

45:35

45:35 J. BULÍN - 2:2

45:35

Moravské Budějovice právě vstřelily branku!
Je srovnáno! Filip Matějka poslal dopředu JANA BULÍNA, který objel domácí svatyni, potáhl si kotouč a nekompromisně jej zasunul za ležícího brankáře! Hostující útočník se jel radovat pod domácí kotel, kde ho čekala pořádná pivní sprška. Asistence: Filip Matějka.

41:12

41:12 VOŘÍŠEK - 2:1

41:12

Bruslaři otáčí vývoj utkání a ujímají se vedení! LUBOŠ VOŘÍŠEK tečoval nenápadně nahození Davida Valy mimo dosah jinak perfektního Jana Brože! Asistence: David Vala.

30:15

30:15 ENDÁL - 1:1

30:15

V Kotlině je vyrovnáno! Po nepřesné ráně Tomáše Semráda přiťukl David Kozlík puk LUKÁŠI ENDÁLOVI, jenž se obtočil kolem branky a doslova došťouchal puk za Jana Brože! Asistence: David Kozlík, Tomáš Semrád.

01:19

01:19 KRUTIŠ - 0:1

01:19

Hosté se velice rychle ujímají vedení! Martin Sobotka poslal do úniku PETRA KRUTIŠE. Ten napoprvé trefil jenom gólmanův beton, napodruhé už jej ale protlačil pod ním až do sítě! Asistence: Martin Sobotka.

3:2

Branky a nahrávky: 31. Endál (Kozlík, T. Semrád), 42. Voříšek (Vala), 53. Třetina (Voříšek, Endál) – 2. Krutiš (Sobotka), 46. J. Bulín (Matějka)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – T. Semrád, Kopic, Vala, Kulhánek, Lacina, Kříž, Balgalvis – Endál, Třetina (C), Přidal – Michálek, Milfait (A), Voříšek – Chlubna, Kuchta, Beneš – Kozlík, Ludvík, Šuhaj

Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Brož (Čáp) – R. Čermák, Kabelka, Wasserbauer, Pelikán, Kliment, Peroutka, Pucher ml. – Pucher st. (C), Juráň, Matějka, Rytnauer (A), Krutiš, Lupač, J. Bulín, Salák, P. Bulín, Sobotka

Rozhodčí: Josef Barek, Luděk Pilný – Jan Pechánek, Aleš Roischel