25.03.2018, 00:00 • Bell Centre, Montreal • Veronika Loudová

Tipsport: 3.53 3.88 1.93 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Michal Kempný (Washington) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:25
Jakub Vrána (Washington) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 9:30
Jakub Jeřábek (Washington) – 0+1, 0 střel, čas na ledě 15:00
1. Nicklas Bäckström (Washington) – 0 + 4
2. Tom Wilson (Washington) – 2 + 0
3. Jevgenij Kuzněcov (Washington) – 2 + 0
A je tu konec! Ve třetí třetině jsme viděli hned 4 branky. Nejprve se prosadil
Kuzněcov a o 3 minuty později exmontrealský Jeřábek. Canadiens to nezabalili a v 50. minutě se trefil Hudon, který přidal svůj 2. gól a v 59. minutě se dokázal prosadit Drouin. Zápas nakonec skončil vcelku jasným vítězstvím Washingtonu 4:6. Hosté byli většinu zápasu lepším týmem a zaslouženě berou výhru.
Střely po 3. třetině: Domácí – 21, Hosté – 30.

59:45

Až nyní se domácí usadilil s kotoučem ve třetině! Ke střele se dostal Benn,ale jeho pokus zablokoval protihráč.

59:30

Alexandr Ovečkin střílel na prázdnou klec, ale přestřelil.

59:10

Hosté jsou na puku a vyhazují kotouče do středního pásma.

58:47

Tom Wilson mohl završit hattrick, ale netrefil prázdnou branku!

58:30

Domácí to zkouší se 6ti bruslaři.

58:20

A mohlo být drama! Alex Galchenyuk se dostal nikým nehlídaný ke střele,ale nezamířil přesně a přestřelil!

58:03

Oddechový čas pro domácí.

58:03

58:03 Brendan GALLAGHER - 4:6

58:03

Montreal právě vstřelil branku!
Domácí snižují na rozdíl 2 branek, když využívají přesilovou hru! Jeff Petry poslal od modré kotouč na Jonathana Drouina na mantinelu, který si s pukem zadribloval a poslal ho na první tyč branky Grubauera! BRENDAN GALLAGHER dobře clonil a tečoval kotouče mimo hostujícího brankáře. Asistence: Jeff Petry, Alex Galchenyuk

57:40

Jonathan Drouin vypálil od mantinelu do horního růžku, Grubauer vytáhl dobrý zákrok vyrážečkou!

57:20

Jay Beagle zblokoval střelu od modré a následně vyhodil kotouč, parádní práce hostujícího hráče!

57:04

Vyloučení v týmu Washington Capitals (Alexandr Ovečkin – 2 min., sekání).

56:10

Na kotouči jsou stále hosté, domácím se nedaří se k němu dostat.

55:50

Hosté dobře brání vlastní modrou čáru, Habs mají problémy dostat se s pukem do třetiny.

4:6

Branky a nahrávky: 9. Galchenyuk (J. de La Rose), 40. Hudon (Jo. Benn, L. Shaw), 50. Hudon (Reilly, L. Shaw), 59. Gallagher (Drouin, Petry) – 12. Kuzněcov (Carlson, Bäckström), 15. T. Wilson (Bäckström), 19. T. Wilson (Bäckström, Burakovsky), 25. Beagle (Orlov, Chiasson), 42. Kuzněcov (Bäckström, Carlson), 45. Oshie (Jeřábek, Burakovsky)

Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Petry, Reilly, Juulsen, Alzner, Lernout, Jo. Benn – Gallagher, Drouin, Byron – Lehkonen, J. de La Rose, Galchenyuk – Hudon, L. Shaw, Ščerbak – Carr, Froese, Deslauriers.

Washington Capitals: Grubauer (Holtby) – Niskanen, Orlov, Carlson, Kempný, Jeřábek, Orpik – T. Wilson, Kuzněcov, Ovečkin – Oshie, Bäckström, Burakovsky – J. Vrána, Eller, Connolly – Chiasson, Beagle, Stephenson.

Rozhodčí: Brenk, Joannette – Driscoll, MacPherson

Diváci: 21,302

08:35 MTL 1:0 Galchenyuk (J. de La Rose)
10:35 MTL 2 L. Shaw, vysoká hůl
11:11 WSH 1:1 Kuzněcov (Carlson, Bäckström)
14:49 WSH 1:2 T. Wilson (Bäckström)
18:11 WSH 1:3 T. Wilson (Bäckström, Burakovsky)