Tipos Extraliga (SR)

HK 32 Liptovský Mikuláš – HK Skalica

4:2

konec (0:0, 0:2, 4:0)

16.03.2018, 17:00 • Zimný štadión Liptovský Mikuláš • O udržení • Tomáš Lengyel (@TomiLengy) sk

Tipsport: 1.3 6.5 5.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

52:06

Martin Gründling bude chýbať trénerovi Tomkovi v závere riadneho hracieho času. Domáci obranca dostal desaťminútový osobný trest za napádanie rozhodcov.

49:54

Andrej Lištiak dorážal takmer z bránkoviska, ale nedokázal pretlačiť puk za Romana Petríka. Bolo to spôsobené aj tým, že ho fauloval Kristán Kučera.

46:26

Je po presilovke Liptovského Mikuláša. Ján Tabaček musel zastaviť unikajúceho Skaličana za cenu podrazenia a dvojminútového vylúčenia.

44:36

Jakub Nemec prenikal popri mantineli a vypýtal si faul od Ľubomíra Škápika. Skalický obranca dostal dve trestné minúty za podrazenie.

20:15

Liptovský Mikuláš bude hrať tretiu presilovku v zápase. Na trestnú lavicu odišiel Rastislav Vereš za podrazenie.

16:25

Zbytočný faul na skalickej strane. Róbert Mikéska dohrával súboj pri mantineli a jedným úderom zložil na ľad Michala Uhríka.

13:36

Hluchú fázu zápasu prerušil faul Romana Juráka. Skalický útočník sekol po hokejke Adama Nechaja a hlavný rozhodca stál blízko, takže ihneď vylučoval.

09:55

Skalický kapitán René Jarolín dostal prihrávku medzi kruhy a ihneď strieľal. Košarišťan úspešne zasiahol aj vďaka tomu, že Adam Nechaj zahákoval súpera pri zakončení. Odsedí si dve trestné minúty.

4:2

Branky a nahrávky: 52. Sukeľ (Sukeľ), 54. Sukeľ (Sukeľ, Kriška), 56. Sukeľ (Sukeľ), 59. Sukeľ (Kriška) – 30. Škápik (Kňazev), 38. Jurák (Schmidt)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Košarišťan – Moravčík, Tabaček, Pacalaj, Kurali, Nádašdi, Bača, Nemec, Gründling – Nechaj, Langhammer, Huna – Žiak, Oško, Vybiral – Kriška, M. Sukeľ, J. Sukeľ – Lištiak, Uhrík, Laco.

HK Skalica: Petrík – Škápik, Horváth, Sloboda, Mikéska, Janík, Straka, Čederle, Kukliš – Kučera, Vereš, Kňazev – Kotzman, Jarolín, Janáč – Jurák, Schmidt, Okoličány – Hluch, Dufek, Dmitrijev.

Rozhodčí: Snášel, Orolín – Jobbágy, Bogdaň.

09:55 LMI 2 Nechaj, hákování
13:36 SKA 2 Jurák, sekání
16:25 SKA 2 Mikéska, vražení na hrazení
20:15 SKA 2 Vereš, podražení