4:1

konec (1:1, 2:0, 1:0) Stav série: 2:0

16.03.2018, 18:00 • Nitra Aréna • Čtvrtfinále • Miroslav Revaj sk

Tipsport: 1.15 9.0 9.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V tretej tretine pridali domáci ešte jeden gól, opäť počas presilovky a tak vyhrávajú toto stretnutie 4:1! Nové Zámky však predviedli zlepšený výkop oproti včerajšku a dlho boli v hre o víťazstvo. Napokon sa však na stranu domácich priklonilo väčšie šťastie a hlavne Nitra trestala vylúčenia svojho súpera.

S týmto konštatovaním sa už lúčim a prajem pekný zvyšok večera. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj. (20:39:48)

59:30

O osude zápasu je už rozhodnuté, Nitra získava aj druhé domáce víťazstvo a dostáva sa tak do lepšej pozície pred zápasmi v Nových Zámkach.

58:48

Domáci v plnom počte.

58:01

Posledné dve minúty tretej tretiny!

57:06

Hostia tak ešte hrajú v závere zápasu presilovku, ale majú problémy preniknúť do útočného pásma.

56:48

Vylúčenie v tíme HK Nitra (Versteeg – 2 min., krosček).

56:22

Nitra dala gól!

Je definitívne rozhodnuté! Aj túto presilovku dokázala domáca Nitra využiť, keď spoza bránky našiel Paulovič presnou prihrávkou MARTINA RÝGLA a ten presnou strelou prekonáva Romančíka – 4:1!
Asistencia: Matej Paulovič, Tomáš Mikúš.

55:57

Domáci s 5 hráčmi, Nové Zámky so 4 hráčmi.

55:18

Sledujeme teda zaujímavú presilovku domácich 4 na 3, ale Nitra momentálne kombinuje iba vo svojom pásme.

55:13

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Zbořil – 2 min., vrazenie na mantinel).

54:47

Domáci majú záver tretej tretiny pod svojou kontrolou, zatiaľ nič nenasvedčuje tomu, žeby sme boli svedkami ešte nejakej drámy zo strany hosťujúceho celku.

54:26

Novým Zámkom už veľa času veru neostáva, navyše pri takomto počte hráčov je pri puku aj naďalej domáci tím. Hostia sa však stále snažia ešte niečo vymyslieť.

53:57

Za menšiu šarvátku išli na trestnú lavicu každý hráč z tímu. Sledujeme tak hru štyri na štyri, ale pri puku sa nachádza domáci celok.

53:57

Vylúčenie v tíme HK Nitra (Kutálek – 2 min., sekanie).
Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Novák – 2 min., hrubosť).

53:47

Čo chvíľa sa už priblížime ku koncu tretej tretiny, domáci sú aj naďalej vo výhodnejšej pozícii. Nové Zámky sa však ešte nevzdávajú a skúšajú útočiť.

53:07

K puku sa dostávajú domáci hokejisti a snažia sa už o prienik do útočného pásma. Hostia sa tak teraz musia brániť v čase, keď potrebujú nutne útočiť.

52:49

52:39

Záver presilovky však už hosťujúcemu celku nevychádza, zrejme sa tak už domáci dokážu ubrániť.

4:1

Branky a nahrávky: 4. Paulovič (Krištof, Mezei), 29. Slovák (Ordzovenský), 40. Paulovič (T. Milam, Mezei), 57. Rýgl (Paulovič, Mikúš) – 11. Jurík (Husák, Škoda)

HK Nitra: Lawson – Mezei, Rais, Milam J., Ordzovenský, Versteeg, Milam T., Rýgl, Kutálek – Mikúš, Krištof, Paulovič – Blackwater, Slovák, Lantoši – Macík, Ručkay J., Ručkay H. – Kovacs, Bradley, Csányi

HC MIKRON Nové Zámky: Romančík – Husák, Novák, Plašil, Hruška, Jass, Salija, Šimek, Tužinský – Hřebejk, Jurík, Škoda – Saulietis, Šimun, Zbořil – Fábry, Šille, Varga – Dubec, Rehák, Lorraine

Rozhodčí: Peter Lokšík, Vladimír Goga – Lukáš Kacej, Peter Rojík – Peter Macko

03:21 NZM 2 Lorraine, faul loktem
03:46 NIT 1:0 Paulovič (Krištof, Mezei)
09:38 NIT 2 Kovacs, hákování
10:35 NZM 1:1 Jurík (Husák, Škoda)