4:1

konec (1:0, 1:0, 2:1) Stav série: 1:1

16.03.2018, 18:00 • Zimný štadión Zvolen • Čtvrtfinále • Števo Lasab sk

Tipsport: 1.45 5.6 4.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Druhý zápas lepšie zvládli domáci hokejisti. Zvolenské víťazstvo sa síce nerodilo ľahko, ale Zvolen sériu predsalen vyrovnáva na 1:1. Ako sa zvykne hovoriť, dnes to napadalo hlavne Petrovi Šišovskému, ktorý strelil čistý hetrik. To sa v play off vidí skutočne iba zriedkakedy. Štvrtý domáci gól pridal Coffman z trestného strieľania a skóre zápasu uzavrel Lukáš Kozák. Po víťazstve 4:1 sa tak séria vracia do Žiliny za nerozhodného stavu. Príjemný večer a ďakujem za pozornosť. Športu zdar a hokeju zvlášť! (20:42:21)

59:24

Šišovský sa opäť dral do predu za pukom pred Tomekom, Hatala si ho však postrážil a ubránil ho.

59:15

Ďalšie domáce zakázané uvoľnenie...

59:02

Rýchla kontra hostí a Stupka strieľal z ľavej strany. Domácemu gólmanovi tak pribudol ďalší zákrok. Už sa len dohráva.

58:48

Zverenci Petra Rosola vyhodili puk cez všetky čiary len na zakázané uvoľnenie. Hostia navyše nemôžu striedať.

58:08

Hostia sa mi zdajú, že už sú zmierený s prehrou. Stále ale bojujú, no nie sú už tak nebezpeční.

57:46

Po nepresnej rozohrávke Zvolenčanov sa bude vhadzovať v ich obrannom pásme. Nasleduje buly po ľavici Drewa MacIntyra.

57:31

Domáci v plnom počte.

57:01

Obdržálek so Steénom s puk veľmi ďaleko od MacIntyra.

56:15

Žiline sa nedarí v presilovke a Ross vyhadzuje puk z tretiny von do stredného pásma.

55:30

Coffman sa opäť natlačil pred bránu a zakončoval z ľavej strany na Tomeka, zvalcoval Tomeka v bráne a inkasoval práve dve minúty za nedovolené bránenie brankára.

55:18

Stupka vybojoval puk, vzal ho Rossovi a natlačil sa pred bránu...

54:10

Vyhrané domáce buly a Tomáš Bokroš výborne vystrelil od modrej. Tomek určite nič nevidel, lebo sa načahoval dosť oneskorene, puk ale minul bránu.
Dnešné stretnutie sleduje 1980 divákov.

53:48

Tlak hostí, ale Chovan teraz získal puk a ukľudňuje Zvolen za vlastnou bránkou.

53:03

Michal Švihálek sa už už dostával do šance, ale k zakončeniu nakoniec nedošlo.

52:34

Nahodenie Rossa od modrej čiary a Tomek vyráža. Hostia okamžite idú do útoku.

51:45

Hostia po góle akoby prebrali iniciatívu a tlačia sa čoraz viac do útočnej tretiny.

4:1

Branky a nahrávky: 2. Šišovský (Michal Chovan), 32. Šišovský (Kytnár, Michal Chovan), 45. Šišovský (Špirko), 45. Coffman – 50. Kozák (Pospíšil)

HKM Zvolen: MacIntyre (Šimko) – Zeleňák, Ross, Ťavoda, Kováčik, Bokroš, Hraško, Dubeň – Coffman, Steén, Flick – Šišovský, Kytnár, Michal Chovan (C) – Puliš, Špirko, Obdržálek – Török, V.Fekiač, Kelemen – Ďaloga (tréner P.Mikula)

MsHK Žilina: Tomek (Mikoláš) – Kozák, Hatala, Andersons, Roman, Mendrej, Juraško, Klimenta, Mazanec – Pospíšil, Hruška, Tvrdoň – Konečný, Holovič, Handlovský (C) – J.Jurík, Húževka, Švihálek – Rogoň, Ondruš, Stupka (tréner P.Rosol)

Rozhodčí: Kalina, Lauff – Korba, Kollár (video – Ország, Martinko)