4:1

konec (2:0, 0:0, 2:1) Stav série: 3:2

23.03.2018, 18:00 • Čtvrtfinále • Števo Lasab sk

Tipsport: 1.42 6.0 4.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domáci rozhodli zápas prakticky v prvej tretine, ktorú vyhrali 2:0. Zápas vrcholil v tretej tretine, keď najprv Ondruš znížil.na 2:1. Následne ale Milan Kytnár dvoma gólmi dovŕšil hetrik a Zvolen tak vyhral 4:1 a ujíma sa vedenia prvý krát v sérii – 3:2. V nedeľu na žilinskom ľae bude mať teda prvý mečbal. (20:31:21)

59:55

Predsa ešte jedna strela na bránu, ale Kozáku ju od modrej čiary netrafil...

59:51

Prerušená hra v rohu obranného pásma Zvolena. Zrejme posledné buly zápasu.

59:30

Michal Švihálek úplne sám pred MacIntyrom, ale nedokázal nič vymyslieť.

59:20

Menšia potýčka za domácou bránou, Stupka a Hraško, ale nevylučuje sa už.

58:59

Nasleduje posledná tretina a hrá sa v útočnej tretine hostí. Tí sa stále pokúšajú o nemožné...

58:44

Ofsajd hostí, ktorý úplne zanikol v hre.

57:50

Tvrdá bomba od modrej čiary od Ťavodu, ale Tomek puk chytá do lapačky. Krásny semafór.

57:14

Myslím, že je rozhodnuté.

56:26

Zvolen dal gól!
Rýchla domáca kontra, strelu Michala Chovana Tomek najprv iba vyrazil pred seba, tam bol ale nikým nekrytý MILAN KYTNÁR a poslal puk do siete – 4:1. Na ľade sa objavili čiapky, Kytnár totiž dovŕšil hetrik.

Asistencie: Michal Chovan a Tim Coffman.

56:10

Ťavoda predbehol Húževku a odpálil puk na vlastnú striedačku.

55:42

Prvá mexická vlna publikom, domáci už začali oslavovať...

55:42

Oddychový čas hostí.

55:42

Domáci hokejisti pod tlakom len vyhadzujú puk cez všetky čiary na zakázané uvoľnenie. Ďalšie buly v ich obrannom pásme.

55:04

Ďalšia strela Ondruša, jediného úspešného strelca hostí, zlomil pri nej ale hokejku a puk iba zazvonil o mantinel.

54:29

Nebezpečná strela Radima Hrušku do protipohybu MacIntyra. Puk teraz iba pár centimetrov minul pravú zvolenskú tyčku. Smola pre hostí.

54:17

Žilina v útočnom pásme, hostia mali aj strelu na bránu, ale toto bola skutočne veľmi ľahká strela a MacIntyre nemal problémy.

53:58

Rozohrávka zvolenských obrancov skončila zakázaným uvoľnením. Nasleduje buly pred Drewom MacIntyrom.

4:1

Branky a nahrávky: 6. Coffman (Kytnár, Michal Chovan), 10. Kytnár (Coffman, Kováčik), 53. Kytnár, 57. Kytnár (Chovan, Coffman) – 51. Ondruš

HKM Zvolen: MacIntyre (Šimko) – Bokroš, Kováčik, Zeleňák, Hraško, Ulrych, Ťavoda, Dubeň – Coffman, Kytnár, Mich.Chovan (C) – Šišovský, Špirko, Flick – Puliš, Steén, Obdržálek – Török, V.Fekiač, Matis – Ďaloga

MsHK Žilina: Tomek (Mikoláš) – Kozák, Hatala, Andersons, Roman, Mazanec, Juraško, Turian – Pospíšil, Hruška, Handlovský (C) – Konečný, Holovič, Tvrdoň – J.Jurík, Húževka, Švihálek – Klimenta, Ondruš, Stupka – Váňa

Rozhodčí: Baluška, J.Konc – Tvrdoň, Šefčík (video – Marušin, Martinko)