ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC Dukla Jihlava – BK Havlíčkův Brod

4:3

po s.n. (2:0, 0:1, 1:2 - 0:0)

10.03.2018, 14:45 • Tréninková hala Horáckého zimního stadionu, Jihlava • Skupina D • Info o změnách stavu (Tomáš Lysý (@tomaslysy86))

Konec zápasu. (17:14:00)

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dukla Jihlava.
Rozhodující nájezd zapisuje ŠIMON ZDARSA a dává tak svůj dnešní druhý gól. Havlíčkův Brod se tak dotáhl na Kometu pouze na rozdíl tří bodů a dnešní ztracený bodový zisk ho může stát postup do vyřazovací části.

Samostatné nájezdy začínají.
V prodloužení se nerozhodlo, o bodu navíc a vítězi zápasu rozhodnou za malou chvíli samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

60:01

Prodloužení začne přibližně v 16:50.

60:00

59:30

Další ubráněné oslabení Dukly, zápas tak míří do prodloužení.

57:30

Hosté jej mohou odmítnout, jelikož Marián Havel jde ven dnes již potřetí, tentokrát za sekání.

Na vyloučení: 6-3.

55:59

Jihlava se ubránila a zápas je tak stále nerozhodnutý. Uvidíme dnes prodloužení?

53:59

A pro domácí bude ještě hůře, Matyáš Sapík totiž míří na trestnou lavici – dvě minuty, podražení.

Na vyloučení: 5-3.

52:44

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Tento havlíčkobrodský útok tedy pořádně řádí. MAREK KOPIC si ke dvěma dnešním asistencím připisuje první přesný zářez a vyrovnává tak na 3:3, Fiala zapisuje dnes k brance již druhou nahrávku. Asistence: Dan Fiala.

46:33

Jenže hned po buly se prosazují také hosté a znovu je to jen o jednu branku. Souhra stejná jako u prvního gólu hostí, pouze zakončovatel je jiný – DAN FIALA. Asistence: Marek Kopic, Filip Dymák.

46:26

Dukla právě vstřelila branku!
Jihlavští si berou dvoubrankové vedení zpět. Úspěšným střelcem je ŠIMON ZDARSA, který také ještě poměrně nedávno hrál za B-tým mladšího dorostu. Nyní střílí svůj třetí gól za "Áčko" v sezoně. Asistence: Jiří Kochrda, Petr Brož.

40:01

Další třetina začne přibližně v 16:16.

40:00

36:47

Jihlava se ubránila a hraje v plném počtu.

4:3

Branky a nahrávky: 4. Machovský, 15. Augusta (Kravec, Kratochvíl), 47. Zdarsa (Kochrda, Brož), rozh. náj. Zdarsa – 32. Dymák (Kopic, Fiala), 47. Fiala (Kopic, Dymák), 53. Kopic (Fiala)

HC Dukla Jihlava: Maláč (Krejčí) – Kratochvíl, Sapík, Broža, Brož, Moravec, Winkler, Vranka – Zdarsa, Augusta, Kravec, Machovský, Doležal, Havel, Kochrda, Polodna, Pavelec

BK Havlíčkův Brod: Král (Vácha) – Zych, Řehout, D. Vacík, Kutlvašr, Trupl, Kerber – P. Vacík, Kopic, Klofáč, Dymák, Rauš, Fiala, Prýl, Dáňa, Pártl, Vyvial

Rozhodčí: Maršálek – Šustr, Husák

03:59 JIH 1:0 Machovský
04:29 JIH 2 Kratochvíl, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
08:35 HBR 2 Vyvial, podražení
09:20 JIH 2 Havel, podražení
14:43 JIH 2:0 Augusta (Kravec, Kratochvíl)