10.03.2018, 15:00 • TatNeft Arena • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 1.6 4.3 4.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na bránu: 30:20
Vyloučení: 1:3
Hity: 9:12
Buly: 33:12
Kazaň postupuje do dalšího kola play-off KHL. V této sérii vyhrála nad Chabarovskem 4:1 na zápasy. Dnes vyhrála 2:1. Skóroval Lander a Klinkhammer, za hosty se trefil Dědunov.

59:48

Hra je přerušená 12 sekund před koncem třetí třetiny. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

59:16

Sekáč minul bránu a dopředu může Amur.
Tentokrát si logicky berou oddechový čas domácí. Zinatula Biljaletdinov se snaží namotivovat své svěřence na poslední sekundy třetí třetiny.

59:04

Domácí se snažili střílet do brány, kterou už před malou chvíli opustil Metsola. Je z toho další icing necelou minutu před koncem.

58:31

Ohtamaa drží puk v rohu kluziště, Chabarovsk srdnatě bojuje o každý metr ledu.
Oddechový čas pro hosty.

58:14

Zakázané uvolnění domácích. Zřejmě přijde oddechový čas pro hosty.

57:45

Kazaň se už logicky zatáhla. Nyní čeká na to, co vymyslí soupeř v posledních desítkách vteřin dnešního zápasu.

57:06

Kuzmin vypálil z ostrého úhlu. Garipov neměl problém bezpečně zasáhnout.

56:25

Domácí vyhráli buly a drží puk za brankou. Ohtamaa přemýšlí, komu má přihrát.

56:00

Fanoušky zatím rozdílový gól velmi nabudil. Hledištěm se nese mexická vlna.

54:52

Chabarovsk potřebuje zabrat v útočení, jestliže chce zachránit tuto sérii a sezónu.

53:02

Kazaň vstřelila branku!
Domácí vkročili opět blíže k semifinále konference. Ljamkin předvedl úžasnou bojovnost za bránou, uvolnil v mezikruží stojícího Svitova, který ještě posunul puk na ROBA KLINKHAMMERA. Klinkhammer uklízel puk do odkryté brány. 2:1. Asistence: Alexandr Svitov a Nikita Ljamkin.

52:24

Burmistrov si udělal prostor na levém křídle a dokázal vypálit těsně nad ledem. Metsola byl i v tomto případě pozorný.

51:16

Domácí se zase usadili v pásmu. Chabarovsk teď dvakrát po sobě nevyhodil puk z pásma.

2:1

Branky a nahrávky: 1. Lander (Azevedo, Sekáč), 54. Klinkhammer (Svitov, Ljamkin) – 13. Dědunov (J. Kolář, Vl. Ušenin)

Ak Bars Kazaň: Garipov (Šaryčenkov) – Markov, Ljamkin, Manuchov, Ohtamaa, Batyršin, Tokranov, Sidorov – Azevedo, Lander, Sekáč – Lukojanov, A. Potapov, Malychin – Galijev, Zaripov, Burmistrov – Klinkhammer, Svitov, Tkačov.

Amur Chabarovsk: Metsola (Andrjuchov) – Kondratěv, J. Kolář, Turbin, Jordán, Kuzmin, Chabarov, Karmaškov – O. Li, Byvalcev, Potěchin – Litovčenko, T. Zohorna, Rasskazov – Vj. Ušenin, Klopov, Vl. Ušenin – Frolov, Dědunov, Beljakov – Golubev.

Rozhodčí: Gašilov, Oskirko – Novikov, Kučava

00:20 KZN 1:0 Lander (Azevedo, Sekáč)
03:59 CHA 2 Dědunov, příliš mnoho hráčů
08:40 CHA 2 Potěchin, vysoká hůl
12:29 CHA 1:1 Dědunov (J. Kolář, Vl. Ušenin)
32:56 KZN 2 Lukojanov, držení