Vhazování (%): 54 – 46
Hity: 16 – 10
Přesilová hra: 0/2 – 0/2
Trestné minuty: 4 – 4
Blue Jackets porazili Red Wings 3:2 a zaznamenali tak čtvrtou výhru v řadě! V tabulce Východní konference si také o jednu pozici polepšili a momentálně jsou zde na sedmé příčce. Detroit si naopak připsal šestou porážku po sobě.
Dva góly za domácí vstřelil obránce Seth Jones. Při vlastním oslabení se v první třetině prosadil také Matt Calvert. Za Rudá křídla skórovali Darren Helm a Andreas Athanasiou.

59:59

Pozor ještě! V samém závěru měl obrovskou šanci na vyrovnání Helm, Bobrovskij ale vytáhl fantastický zákrok.

59:53

Toto vypadá pro domácí už velmi dobře!

59:36

Dubinsky dostává puk alespoň do střední třetiny.

59:14

Green to zkusil od modré, jeho střelu ale zblokoval hned první bránící hráč.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

58:50

1 minuta a 10 vteřin do konce! Vhazuje se po levici Sergeje Bobrovského, Coreau samozřejmě na střídačce.

58:50

Oddechový čas pro hosty.

3:2

Branky a nahrávky: 16. Calvert (Wennberg, D. Savard), 22. S. Jones (Panarin, Atkinson), 29. S. Jones (Jenner, Vanek) – 16. Helm (Glendening, Witkowski), 57. Athanasiou (Abdelkader, Green)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, S. Jones, J. Johnson (A), R. Murray, Cole, D. Savard – Panarin, Dubois, Atkinson – Milano, N. Foligno (C), Bjorkstrand – Jenner (A), Wennberg, Vanek – Calvert, Letestu, Dubinsky.

Detroit Red Wings: Coreau (Howard) – Ericsson, Daley, DeKeyser, Jensen, Kronwall (A), Green – Bertuzzi, Zetterberg (C), Nyquist – Mantha, D. Larkin, Frk – Abdelkader (A), Athanasiou, Svečnikov – Witkowski, Glendening, Helm.

Rozhodčí: Ian Walsh, Graham Skilliter – Brian Mach, Steve Miller

Diváci: 17 284

13:41 CBJ 2 R. Murray, podražení
15:33 CBJ 1:0 Calvert (Wennberg, D. Savard)
15:54 DET 1:1 Helm (Glendening, Witkowski)
17:23 CBJ 2 Wennberg, vysoká hůl
21:45 CBJ 2:1 S. Jones (Panarin, Atkinson)