2:3
po s.n. (0:1) (2:0, 0:1, 0:1 - -:-)
10.03.2018, 11:15 • Kalich Arena, Litoměřice • Nadstavba • Info o důležitých událostech (Vít Trubička (@VtTrubika))
HC Stadion Litoměřice – HC Kobra Praha
2:3
po s.n. (0:1) (2:0, 0:1, 0:1 - -:-)
Branky a nahrávky: 2. Čichovský (Macel), 18. Landa – 28. Tichý (Sekula), 51. Sekula (Bartoň, Stejskal), rozh. náj. Suda
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Stadion Litoměřice:
Petržílka (Kučera) – Hozák, Vahalík, Marcin, Vízner (C), Hák, Bartoníček – Macel, Hrzán, Sarnovská, Klepetko, Pešta, Landa, Čichovský, Svoboda.
Náhradníci:
Trenér:
HC Kobra Praha:
Cichoň (Kadlec) – Svoboda, Stejskal, Bartoň, Capoušek, Suda – Král, Rajlic, Tichý, Voska, Silovský, Uhlíř, Sekula, Jelínek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Novák – Biedermann, Domský
Diváci: 44
1. třetina | ||||
01:37 | LTM | 1:0 | Čichovský (Macel) | |
06:28 | KOB | 2 | Suda, nedovolené bránění | |
15:23 | LTM | 2 | Pešta, podražení | |
17:15 | LTM | 2:0 | Landa | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
27:22 | KOB | 2:1 | Tichý (Sekula) | |
28:17 | KOB | 2 | Král, hákování | |
28:40 | KOB | 2 | Suda, hrubost | |
31:44 | KOB | 2 | Král, podražení | |
32:27 | LTM | 2 | Landa, držení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
46:35 | KOB | 2 | Suda, nedovolené bránění | |
50:11 | LTM | 2 | Hák, nedovolené bránění | |
50:44 | KOB | 2:2 | Sekula (Bartoň, Stejskal) | |
51:23 | LTM | 2 | Pešta, hrubost | |
54:33 | LTM | 2 | Svoboda, faul kolenem | |
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
KOB | 2:3 | Suda (rozh. náj.) | ||
po s.n. |
Columbus – Detroit 01:00 3:2
Ottawa – Calgary 01:43 1:2
Dallas – Anaheim 02:30 2:1
Vancouver – Minnesota 04:00 2:5
Boston – Chicago 19:00 7:4
Buffalo – Vegas • po s.n. (1:2) 19:00 1:2
Tampa – Montreal • po s.n. (2:1) 19:00 3:2
Philadelphia – Winnipeg 19:00 2:1
Colorado – Arizona 21:10 5:2
Los Angeles – St. Louis 22:00 2:7
San Jose – Washington 22:00 0:2
PZ Kladno – Ústí n/L 11:25 3:8
Pardubice – Letňany 12:00 5:1
Technika Brno – HK MD Šumperk 12:00 1:3
Chomutov – HC Litvínov 12:00 4:2
Vítkovice – Havířov 12:00 3:1
Mountfield HK – Mladá Boleslav 12:15 5:3
Vsetín – Poruba 13:15 5:0
Přerov – Zlín 13:15 3:2
Kladno – Třemošná 13:40 6:1
Třinec – Warriors Brno 14:00 7:0
HC Plzeň – Sparta 14:30 4:3
Jihlava – Havlíčkův Brod • po s.n. 14:45 4:3
Kometa Brno – Žďár n/S 19:00 8:1
54:33
51:23
50:11
46:35
32:27
31:44
28:40
28:17
15:23
06:28