6:1
konec (1:0, 2:0, 3:1)
10.03.2018, 13:40 • ČEZ stadion, Kladno • Skupina C • Info o změnách stavu (Marek Landa)
Rytíři Kladno – HC Meteor Třemošná
6:1
konec (1:0, 2:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 7. Šimek (Sojka), 32. Ton (Sojka), 33. Procházka (Kleveta, Staněk), 47. Sachr, 50. Bulva (Ullrych), 58. Chrenka (Sojka) – 46. Kozlík (Holý)
Karty:
Neproměněná penalta:
Rytíři Kladno:
Suk – Staněk, Alscher, Robovský, Kohlíček, Sýkora, Ticháček – Chrenka, Bašta, Kleveta, Procházka, Kraus, Bulva, Sachr, Šimek, Sojka, Ton, Ullrych, Šapovaliv.
Náhradníci:
Trenér:
HC Meteor Třemošná:
Bočan (Ženíšek) – Špaček, Pícl, Poch, Šedivý, Plecitý, Psota, Bulka, Čarda, Pechr, Malkovský – Sieger, Korčák, Kozlík, Seidler, Hloý, Beránek, Stárek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jaroš – Horažďovský, Hradil
Diváci:
1. třetina | ||||
01:23 | MTT | 2 | Plecitý, faul kolenem | |
04:10 | MTT | 2 | Plecitý, vražení na hrazení | |
06:16 | KLA | 1:0 | Šimek (Sojka) | |
07:47 | MTT | 2 | Korčák, hákování | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
28:32 | KLA | 2 | Ton, vražení na hrazení | |
31:32 | KLA | 2:0 | Ton (Sojka) | |
32:15 | KLA | 3:0 | Procházka (Kleveta, Staněk) | |
33:47 | MTT | 2 | Korčák, sekání | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:18 | KLA | 2 | Sýkora, nedovolené bránění | |
45:57 | MTT | 4:1 | Kozlík (Holý) | |
46:03 | KLA | 4:0 | Sachr | |
49:44 | KLA | 5:1 | Bulva (Ullrych) | |
57:09 | KLA | 6:1 | Chrenka (Sojka) | |
60:00 | KLA | 5+10 | Sojka, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku | |
Konec |
Columbus – Detroit 01:00 3:2
Ottawa – Calgary 01:43 1:2
Dallas – Anaheim 02:30 2:1
Vancouver – Minnesota 04:00 2:5
Boston – Chicago 19:00 7:4
Buffalo – Vegas • po s.n. (1:2) 19:00 1:2
Tampa – Montreal • po s.n. (2:1) 19:00 3:2
Philadelphia – Winnipeg 19:00 2:1
Colorado – Arizona 21:10 5:2
Los Angeles – St. Louis 22:00 2:7
San Jose – Washington 22:00 0:2
PZ Kladno – Ústí n/L 11:25 3:8
Pardubice – Letňany 12:00 5:1
Technika Brno – HK MD Šumperk 12:00 1:3
Chomutov – HC Litvínov 12:00 4:2
Vítkovice – Havířov 12:00 3:1
Mountfield HK – Mladá Boleslav 12:15 5:3
Vsetín – Poruba 13:15 5:0
Přerov – Zlín 13:15 3:2
Kladno – Třemošná 13:40 6:1
Třinec – Warriors Brno 14:00 7:0
HC Plzeň – Sparta 14:30 4:3
Jihlava – Havlíčkův Brod • po s.n. 14:45 4:3
Kometa Brno – Žďár n/S 19:00 8:1
60:00
43:18
33:47
28:32
07:47
04:10
01:23