Extraliga staršího dorostu

HC Dukla Jihlava – HC Slavia Praha

6:1

konec (1:1, 3:0, 2:0)

08.03.2018, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 27. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

53:54

Slávisté byli před Juřičkovou brankou příliš agresívní a Damien Hradil dostává dvě minuty za sekání právě v okamžiku, kdy už měl Juřička puk pod kontrolou.

Na vyloučení: 2-2.

52:07

Po čtyřiačtyřiceti minutách se bude vylučovat. Na trestnou lavici jde domácí kapitán Petr Veleba za podražení na vlastní obranné modré, kterým hasil útok Slavie.

Na vyloučení: 2-1.

18:03

Nyní to asi bude pro Romana Málka těžší, jelikož jeden Maxim Havrda, střelec zatím jediné branky Slavie, usedá na dvě minuty za katr kvůli vysoké holi. Přesilovka také pro Duklu.

Na vyloučení: 1-1.

01:05

Slavia bude mít možnost jít do vedení, jelikož Martin Barák dostává dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 1-0.

6:1

Branky a nahrávky: 14. V. Brož (Barák, Juda), 32. Krajíček (Menšík), 34. Menšík (Filip, Trávník), 40. Menšík (Filip), 49. Krajíček (Smolko), 56. Najman – 12. Havrda (Kižlin, J. Brož)

HC Dukla Jihlava: Juřička (Chaloupek) – Smolko, Veleba, Zvěřina, Piskač, Trnka, Trávník, Sapík – Pigl, Najman, Chlubna – Barák, Juda, V. Brož – Menšík, Krajíček, Filip. Trenér: Štěpán Moravec

HC Slavia Praha: Málek (Pánek) – Mareček, Štibingr, Antoš – J. Brož, Hradil, Kižlin – Klapka, Všetečka, Petrák – Havrda, Hasil, Křenek. Trenér: Josef Beránek

Rozhodčí: Čuňočka – Musil, Tichý

01:05 JIH 2 Barák, podražení
11:19 SLA 0:1 Havrda (Kižlin, J. Brož)
13:25 JIH 1:1 V. Brož (Barák, Juda)
18:03 SLA 2 Havrda, vysoká hůl
31:13 JIH 2:1 Krajíček (Menšík)