Buffalo – Calgary 1:5
01:30, konec
Branky a nahrávky: 60. C. Nelson (Pominville, S. Wilson) – 6. S. Bennett (Jankowski, Hamonic), 9. Jankowski (S. Bennett, Brodie), 25. Giordano (Ferland), 27. Monahan (J. Gaudreau, Brodie), 39. D. Hamilton (Giordano, J. Gaudreau)
Philadelphia – Pittsburgh 2:5
02:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Voráček (Patrick), 26. Konecny (Giroux, MacDonald) – 19. Kessel (Malkin, Crosby), 30. Oleksiak (J. Schultz, Guentzel), 35. Sheary (Crosby, Oleksiak), 40. Sheary (Guentzel, Crosby), 59. Malkin (Hagelin, Sheahan)
Vancouver – Arizona 1:2
04:08, konec
Branky a nahrávky: 20. J. Jokinen (Leipsic, Gagner) – 19. Keller (Perlini, Stepan), 60. Stepan (Keller, Perlini)
Sparta – Mladá Boleslav 2:4
15:30, konec (Nad. B)
Branky a nahrávky: 8. Wojnar (Fabiánek), 22. Dubský (Kropáček) – 18. Maršoun (Flynn), 34. Maršoun (Najman, Flynn), 55. Mlčoch (Flynn, Najman), 60. Najman
Liberec – Chomutov 4:1
16:00, konec (Nad. B)
Branky a nahrávky: 1. Hrabík (Průžek, Starosta), 24. Šír, 28. Starosta (Hanousek), 32. Jursa (Holenda) – 29. Šišolák
Slavia – Vítkovice 3:8
18:00, konec (Nad. A)
Branky a nahrávky: 42. Šmerha (Jaša), 46. Šmíd (Šmerha, Hejda), 49. Šmerha (Furch) – 19. Baláž (Zdeněk, Blaško), 21. Peterka (Raška, Spratek), 25. Baláž (Toman, Zdeněk), 41. Peterka (Spratek, Gřesík), 43. Peterka (Spratek, Zdeněk), 55. Baláž (Blaško, Krenželok), 58. Baláž (Gřesík, Raška), 59. Raška (Gřesík, Peterka)
Mountfield HK – Č. Budějovice 4:2
18:00, konec (Nad. A)
Branky a nahrávky: 11. Hroudný (Matějček, Hašek), 19. Mašín (Kynčl, Pažourek), 36. Matějček (Hroudný, Gaspar), 59. Pavlík (Matějček, Havránek) – 31. Matys (Bárta, Bláha), 55. Matys (Dosek)
Pardubice – HC Plzeň 1:2
18:00, po s.n. (1:2) (Nad. B)
Branky a nahrávky: 27. Mert (Machala, Pochobradský) – 58. Rubner (Vavřička), rozh. náj. Chalupa
Chabarovsk – Kazaň 1:3
08:00, konec (série 1:3)
Branky a nahrávky: 48. Rasskazov (O. Li) – 13. Tokranov (Azevedo), 27. Azevedo (Tokranov, Sekáč), 53. Galijev (Azevedo)
Omsk – Ufa 2:4
12:00, konec (série 2:2)
Branky a nahrávky: 15. Čudinov (Purcell, Lemťugov), 58. Košelev – 3. Burdasov (Omark, Hartikainen), 24. M. Majorov (Larsen, Tkačov), 38. M. Majorov (Loginov, Tkačov), 46. Panin (Kemppainen)
Magnitogorsk – Jekatěrinburg 1:2
13:00, konec (série 2:2)
Branky a nahrávky: 29. Lee (Dronov, Osala) – 19. Torčeňuk (Česalin, Čajkovský), 55. Paré (Jegoršev, Golyšev)
Čerepovec – Petrohrad 0:2
15:00, konec (série 0:4)
Branky a nahrávky: 10. N. Gusev (Dacjuk), 32. Širokov (A. Bělov, S. Plotnikov)
Nižněkamsk – Čeljabinsk 3:2
15:00, konec (série 1:3)
Branky a nahrávky: 13. An. Sergejev (Filatov, R. Hanzl), 30. Chajrullin (An. Sergejev), 33. Arkalov (Ogurcov, Bikmullin) – 37. Polygalov (Gynge), 56. Isajev (Rybakov, A. Petrov)
Spartak Moskva – CSKA Moskva 0:1
15:00, konec (série 0:4)
Branky a nahrávky: 32. M. Robinson (Ničuškin, Blažijevskij)
Mladá Boleslav – Havířov 0:1
17:00, po prodl. (OUP)
Branky a nahrávky: 61. Bambula (Juhász, Šěvěček)
Jihlava – Slavia 6:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 14. V. Brož (Barák, Juda), 32. Krajíček (Menšík), 34. Menšík (Filip, Trávník), 40. Menšík (Filip), 49. Krajíček (Smolko), 56. Najman – 12. Havrda (Kižlin, J. Brož)
Havířov – Mountfield HK 3:2
14:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 30. Mastič (Adámek, Čempel), 42. Byčkov (Zapletal), 57. Bochnak – 31. Jušta (Boštík, Šedivý), 37. Budina (Šlaicher)
Kladno – Slavia 4:1
15:00, konec (Sk. C)
Branky a nahrávky: 10. Ton (Staněk, Bulva), 25. Kraus (Alscher), 41. Šimek (Kraus, Sachr), 53. Alscher (Ticháček) – 6. Slavíček (Brummel, Martinec)
Letňany – Havlíčkův Brod 2:5
15:00, konec (Sk. D)
Branky a nahrávky: 3. Vítů, 43. Straka – 18. Fiala (Kopic), 27. Dymák (Kerber, Fiala), 32. Kopic (Zych, Fiala), 44. Kopic, 52. Zych (Dymák)
Třinec – Technika Brno 5:1
15:00, konec (Sk. E)
Branky a nahrávky: 10. Kašpárek (Ramík, Wardas), 28. Wardas (S. Cienciala), 30. Cienciala (Ramík, Wardas), 37. Kašpárek (Macháček, Petrovský), 41. Kašpárek – 21. Daněček (Fojt)
Mladá Boleslav – Zlín 3:4
15:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 2. Závora (Šíma), 39. Závora (Haas), 41. Šíma (Haas, Závora) – 5. Hrazdira (Martinec), 12. Hrazdira (Liss, Chludil), 26. Kopčil (Riedl, Talafa), 60. Handl (Talafa, Riedl)
Liberec – Sparta 1:2
15:15, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 52. PRAY (Jansa) – 28. BLÁHA (Slavíček, Guryevskiy), 29. Theimer (Tomek)
Ústí n/L – K. Vary 5:2
17:00, konec (Sk. C)
Branky a nahrávky: 2. Costa (Tot, Tomšík), 12. Bauer (Filip, Konopásek), 27. Tot (Costa), 54. Costa (Filip), 60. Tomšík (Tot) – 32. Vogel, 53. Korčmaroš (Botoš)
HC Plzeň – Chomutov 4:2
17:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 13. Adamec (Páník, Ženíšek), 16. Altrichter (Pánek, Kuchárik), 50. Malát (Adamec), 58. Kuchárik (Adamec, Soukup) – 21. Spudich (Vrhel, Prokeš), 37. Prokeš (Čech, Vrhel)
Vítkovice – Přerov 3:2
17:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 42. Pastor, 49. Kočí (Smolka), 57. Krejsa (Brada) – 6. Hanák (Gréč), 59. Petr (Raška, Kleniar)
PZ Kladno – Třemošná 1:7
17:55, konec (Sk. C)
Branky a nahrávky: 11. Pulda (Wimmer, Hanoušek) – 6. Sieger (Ebenstreit), 8. Seidler, 13. Bulka (Sieger, Korčák), 22. Holý (Korčák), 27. Holý (Beránek), 40. Korčák (Kozlík, Beránek), 58. Korčák
Poruba – HK MD Šumperk 3:1
18:00, konec (Sk. E)
Branky a nahrávky: 14. Machů, 50. Rambousek (Hlaváč, Machů), 56. Fojtík – 34. Polách
Č. Budějovice – HC Litvínov 2:7
18:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 12. Masopust (Michal), 43. Kašpar (Jasečko, Brouček) – 2. Vopat (Adámek), 6. Slavík (Limanovský), 11. Limanovský (Skuhrovec), 17. Skuhrovec (Limanovský), 35. Stehlík (Dej, Skuhrovec), 39. Háva (Slavík, Stehlík), 57. Stehlík (TS)
Znojmo – Fehérvár 2:6
19:30, konec (ČF)
Branky a nahrávky: 30. Zmeškal (Zelenkov), 34. Piš (Roubal) – 13. Madacsi (Csaszar), 18. Sandor (Erdei, Madacsi), 24. Vincze, 53. Andor, 58. Andor (Reszegh, Sandor), 60. Madacsi (Mihali)
Nový Bydžov – Jaroměř 3:4
*18:00, po prodl. (3.–4., série 0:2)
Branky a nahrávky: 6. Postolka (Chára), 32. Nedbal (Kubišta, Chára), 56. Chára (Kubišta) – 8. Hamáček (Bujňák), 32. Mikšan (Vejman, Háze), 44. Všetečka, 63. Hamáček
Studénka – Orlová 4:1
18:00, konec (Fin, série 1:0)
Branky a nahrávky: 30. Čáň (Orszulik, Štubňa), 43. Čáň (Orszulik, Štubňa), 44. Pokorný (Sluštík), 60. Štěpják (Sluštík) – 55. Rosůlek (Juhasz)