1:5

konec (0:2, 0:3, 1:0)

08.03.2018, 01:30 • KeyBank Center, Buffalo • Jan Prošek

Tipsport: 3.13 3.81 2.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skvělý zápas odehrál hostující celek, který zcela zaslouženě vyhrál tento zápas 5:1. První dvě třetiny přinesly útočnou hru Flames a také jejich pět branek. Naopak ve třetí třetině se zápas v poklidném tempu dohrává a 18 sekund před koncem zápasu přišel David Rittich o čisté konto, prostřelil jej Casey Nelson. (04:09:14)

Sabres právě vstřelili branku!
David Rittich čisté konto neudrží, nenápadnou střelou zápěstím z kruhu jej překonal CASEY NELSON. Čestný střelecký úspěch pro domácí hokejisty. Asistence: Jason Pominville a Scott Wilson.

58:45

Domácí špatně rozehráli, vhazovat se bude před brankou Sabres.

58:30

Jacob Josefson rozehrává od své branky, 90 sekund zbývá do konce zápasu.

58:13

Johan Larsson se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale obrana Flames si dokázala poradit.

58:00

Oznámeny byly poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:45

Troy Brouwer dobře napadal domácí rozehrávku, hráči Flames hrají aktivně.

57:39

Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.

56:57

Komerční přestávka.

56:33

Johnny Gaudreau se vrací za svou branku, odkud jeho spoluhráči rozehrávají. Oba týmy střídají.

56:00

Sam Reinhart dostal kotouč do útočného pásma, jeho střelecký pokus byl zblokovaný.

55:34

V poklidném tempu se zápas dohrává. Buffalo si přihrálo nepřesně, a tak mohou hrát domácí.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.

54:31

Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.

54:00

Šest minut hry zbývá do konce zápasu, Flames vedou 5:0.

1:5

Branky a nahrávky: 60. C. Nelson (Pominville, S. Wilson) – 6. S. Bennett (Jankowski, Hamonic), 9. Jankowski (S. Bennett, Brodie), 25. Giordano (Ferland), 27. Monahan (J. Gaudreau, Brodie), 39. D. Hamilton (Giordano, J. Gaudreau)

Buffalo Sabres: Ch. Johnson (27. Lehner) – Scandella, Ristolainen, Guhle, C. Nelson, Beaulieu, Antipin – Girgensons, R. O'Reilly, S. Reinhart – Nolan, Josefson, Okposo – S. Wilson, Jo. Larsson, Pominville – Griffith, B. Pouliot, Baptiste.

Calgary Flames: Rittich (Gillies) – D. Hamilton, Giordano, Brodie, Hamonic, Kulak, Stone – J. Gaudreau, Monahan, Ferland – Tkachuk, Backlund, Frolík – S. Bennett, Jankowski, Hathaway – Brouwer, Stajan, Lazar.

Rozhodčí: Rank, Jackson – Brisebois, Cherrey

Diváci: 17 773

05:35 CGY 0:1 S. Bennett (Jankowski, Hamonic)
08:35 CGY 0:2 Jankowski (S. Bennett, Brodie)
22:21 CGY 2 D. Hamilton, vysoká hůl
25:00 CGY 0:3 Giordano (Ferland)
26:01 CGY 0:4 Monahan (J. Gaudreau, Brodie)