08.03.2018, 13:00 • Arena Metallurg • Jan Prošek

Tipsport: 2.05 4.0 3.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Česká stopa v zápase
Jan Kovář (MET) 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:42
Jakub Kovář (JEK) 60 minut, 30 střel, 29 zákoků
Michal Čajkovský (JEK) 0+1, 4 střely, čas na ledě 17:03 (15:21:07)
Je tu konec. Stav zápasu byl po dvou třetinách vyrovnaný, a tak se čekalo na to, kdo udělá chybu. Oba týmy hráli třetí třetinu velmi takticky a nechtěly udělat chybu. Jedno jediné zaváhání domácí obrany stačilo k tomu, aby Jegoršev našel před brankou najetého Francise Parého, který snadno zakončoval. Vasilij Košečkin byl v závěru zápasu odvolán, ale ani hra bez brankáře nepřinesla vyrovnání. Jakub Kovář a Michal Čajkovský slavní vyrovnání stavu série na 2:2.

59:30

Domácí stále bez brankáře, hrají v šesti. Vhazuje se ve středním pásmu.

59:30

Oddechový čas pro domácí.

59:18

Sergej Mozjakin pálil nepřesně, tak domácích pokračuje dál.

59:00

Poslední minuta hry.

58:43

Oskar Osala dostává hru do útočného pásma. Domácí hrají bez brankáře.

58:27

Mnoho času už nezbývá Metallurgu.

58:00

Jekatěrinburg dostal kotouč do středního pásma, což mu stačí.

57:30

Na ledě je elitní domácí formace, která se pokouší vyrovnat. Jan Kovář špatně přihrával spoluhráči.

57:10

Domácí celek má kotouč za svou brankou, rychle se dostává do útočného pásma, kde vyrovnává.

57:00

Hosté špatně rozehráli, píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Kováře.

56:45

Magnitogorsk se pokouší vyrovnat, mnoho času už nemá.

54:47

54:47 Francis PARÉ - 1:2

54:47

Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Gól! Hosté se dostávají do vedení. Jegoršev našel před brankou volného FRANCISE PARÉHO, který překonal domácí obranu i brankáře. První výraznější šance v této třetině. Asistence: Stanislav Jegoršev a Anatolij Golyšev.

54:31

Vasilij Košečkin musí být nyní pozorný, protože se hostující celek dostal do útoku.

53:16

Oskar Osala čekal na přihrávku, dostal ji, následně Denis Kokarev pokračoval v akci, ale hostujícího brankáře nepřekonal.

1:2

Branky a nahrávky: 29. Lee (Dronov, Osala) – 19. Torčeňuk (Česalin, Čajkovský), 55. Paré (Jegoršev, Golyšev)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Zagidulin) – Lee, J. Birjukov, Děnisov, Pivcakin, Běreglazov, S. Těreščenko, Dronov – Mozjakin, Wolski, Jan Kovář – Ellison, Čibisov, De. Kazionov – Kokarev, Timkin, Osala – Švyrjov, Kaletnik, Platonov – Sirotkin.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Sochatskij) – Jegoršev, Trjamkin, Megalinskij, Alexej Vasilevskij, Timašov, Čajkovský, Mišarin – Krikunov, Kučerjavenko, Milovzorov – Torčeňuk, Simakov, Česalin – Golyšev, Paré, Parenteau – V. Popov, Obidin, Rasseikin – Mingalejev.

Rozhodčí: Gamalej, Gofman – Gordenko, Sjusujev

13:34 MET 2+2 Kaletnik, vysoká hůl
18:23 JEK 0:1 Torčeňuk (Česalin, Čajkovský)
26:31 MET 2 Lee, vysoká hůl