27:21

konec (14:9)

17.02.2018, 18:00 • 18. kolo • Otto Slabý

Tipsport: 1.14 13.3 6.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí si poradili se Zlínem a dostáli tak roli favorita. Zlín se držel zhruba do 20. minuty, poté však domácí přidaly několik branek a své vedení ve druhé půli ještě navýšili. Tímto se s Vámi loučím a těším se u dalšího onlajn přenosu. (19:45:31)

Konec zápasu. (27:21)

59

Rychlá branková odpověď hostí. (27:21)

58

Delší obklíčení branky Zlína nakonec domácí využívají ke vstřelení gólu. (27:20)

57

Z rychlého protiútoku snižuje Zlín. (26:20)

56

Oddechový čas pro hosty. (26:19)

54

Hráčky Zlína se rovněž brankově prosazují. (26:19)

54

Domácí přidávají branku. (26:18)

53

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC Zlín (Lenka Hradilová).
(25:18)

52

Domácí urychleně gólově odpovídají. (25:17)

52

Období neproměněných šancí a brankového půstu ukončil Zlín. (24:17)

50

Nyní jsme viděli několik šancí na obou stranách ovšem bez gólového efektu. (24:16)

45

Rychlý protiútok a domácí se prosazují popáté za sebou. (24:13)

44

A domácí již vedou o 10. (23:13)

43

Domácí navyšují už na náskok 9 branek. (22:13)

41

Domácí navyšují z devítimetrové vzdálenosti. (21:13)

40

Domácí úspěšně zakončují svůj zámek. (20:13)

40

Hostující hráčky se prosazují ze standardní situace. (19:13)

39

Oddechový čas pro hosty. (19:12)

39

Z větší vzdálenosti se nyní prosazují domácí. (19:12)

38

Hostující spojka nyní zvládla souboj jeden na jednoho. (18:12)

37

Domácí hráčky se opět prosazují. (18:11)

35

Domácí přidávají další branku. (17:11)

34

Házenkářka hostí naběhla do otevřené obrany a svojí střelou snížila náskok Zlína. (16:11)

33

Zlín snižuje. (16:10)

33

Domácí se prosazují ze vzdálenosti 9 metrů. (16:9)

32

Domácí hráčky ubránily úvodní útok Zlína a znovu daly do provozu svůj brankostroj. (15:9)

31

Začal druhý poločas. (14:9)
Domácí se od desáté minuty ujaly role favoritek a brankovou šňůrou utekly soupeřkám až na rozdíl 5 branek.
Druhý poločas začne přibližně v 18:50.

30

První poločas skončil. (14:9)

30

Gól domácích v poslední vteřině potvrdil rozhodčí po konzultaci s časomírou. (14:9)

30

Ševcové odpovídají rovněž brankou. (13:9)

30

Domácí přetavily oddechový čas v gól. (13:8)

30

Oddechový čas pro domácí. (12:8)

29

Neproměněný sedmimetrový hod týmu HC Zlín (Natálie Gärtnerová).
(12:8)

29

Ostravanky odpovídají gólem. (12:8)

29

Perfektní práce na brankovišti vedla ke snížení. (11:8)

28

Z rychlého protiútoku snižuje Zlín. (11:7)

26

Domácí podnikly neúspěšný útok. Stejně neúspěšně končí útok Zlína. (9:5)

24

Nyní byl nedovoleně zastaven rychlý protiútok hostujících hráček. (9:5)

23

Ostrava uzamkla Zlín před vlastní brankou. (9:5)

22

Domácí mají stále tlak. (9:5)

21

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Mária Revajová).

12

Domácí se dostávají do dvoubrankového úniku. (7:5)

11

Hráčky domácích se opět prosadily. (6:5)

Utkání právě začalo. (0:0)

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Doláková, Mácalová, Mučková – Noworytová, Varmužová, Mýlková, Desortová, Konečná, A. Dvořáková, Tomašechová, Maiwaelderová, Sekulová, Špaková, Šviráková, Polášková, Rechtorisová, Minarčíková, Svobodová, Revajová, Kostelná, Miháčová, Varmužová, Demajová.

HC Zlín: Rybníčková, Sedláková, Kryšková, Benedíková – Herbočková, Popelková, Sobieská, Nygrýnová, Gärtnerová, Očadlíková, Drotárová, Vlková, Andrýsková, Hradilová, Mizerová, Ševčíková, Kolářová, Lapčíková, Kamenářová, Baumbachová, Birkušová, Hubová, Dufková, Kříčková, Brandová.
Na základě níže uvedeného lze považovat domácí za favorita. Pokud však vezmeme hledisko vzájemných zápasů, to Ostravu výrazně upevňuje v pozici favorita, jelikož Ostrava nad svým dnešním sokem vyhrála posledních 17 vzájemných utkání. Poslední výhra Zlína nad Porubou je datována k 2.10.2011.
HC Zlín okupuje v tabulce 9. pozici, avšak má o 10 bodů méně než jeho dnešní soupeř. Moravanky se vezou na vlně porážek, která trvá od 11.11.2017 a čítá již 7 zápasů.
Poruba se aktuálně pohybuje na sedmém místě tabulky. Ostravanky vytvořily sérii tří zápasů za sebou, tu ale v poslední utkání ukončil 7.2. Most, když Porubu porazil 20:19.
Hezký den Vám přeji od onlajnového přenosu ze zápasu házené žen, ve kterém se proti sobě postaví týmy DHC Sokol Poruba a HC Zlín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

27:21

Handball PSG Zlín: Rybníčková, Sedláková, Kryšková, Benedíková – Herbočková, Popelková, Sobieská, Nygrýnová, Gärtnerová, Očadlíková, Drotárová, Vlková, Andrýsková, Hradilová, Mizerová, Ševčíková, Kolářová, Lapčíková, Kamenářová, Baumbachová, Birkušová, Hubová, Dufková, Kříčková, Brandová.