konec (1:0, 9:0, 2:0)

09.02.2018, 18:00 • 45. kolo • Matej Kubove (@Matej Kubove) sk

Tipsport: 1.13 8.8 8.89 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:09

Jakub Linet obišiel bránu súpera a chcel zakončiť k bližšej žrdi. Mega ho vychytal, hattrick tu nie je.

54:19

Po zlej rozohrávke súpera sa do veľkej šance dostal Rusina, bránu protivníka prestrelil.

51:43

Vylúčenie v tíme HC Osmos Bratislava (Klučiar – 2 min., hákovanie).

49:13

Veľkú šancu mal Krajč, v perfektnej pozícii bránu minul.

47:59

Dukla Michalovce dala gól!

JAKUB LINET sa ocitol sám pred gólmanom Megom, predviedol rýchly blafák a na ten už brankár nemal nárok.

47:18

TOMÁŠ VALEČKO poslal v presilovke poriadne tvrdú strelu spomedzi kruhov a prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste.

46:35

Vylúčenie v tíme HC Osmos Bratislava (Ondris – 2 min., podrazenie).

44:56

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Mašlonka – 2 min., hrubosť + 10 min. osobný trest, hrubosť).
Vylúčenie v tíme HC Osmos Bratislava (Roth – 2 min., hrubosť).

44:50

Až teraz to skúsil spomedzi kruhov z prvej Roth, Trenčan si dal veľký pozor.

41:07

Fajčák strieľal spomedzi kruhov, vo veľmi dobrej pozície bola jeho strela zrazená na ochrannú sieť.

Z tretej tretiny vám prinesieme live online komentár.

38:44

Desiatka je teda veľmi rýchlo na svete, postaral sa o ňu JAKUB LINET. Asistencia: Igor Halás

37:52

Do konca tejto tretiny bude možno na svete aj desiatka, nakoľko MAREK MAŠLONKA strieľa deviaty presný zásah.

36:06

Aj ĽUBOŠ FAJČÁK je už dvojgólový. Asistenciami mu pomohli Jakub Linet a Ivan Brezniak.

35:33

VLADISLAV SOLOMONČAK strieľa svoj druhý gól v stretnutí. Asistencie: Tomáš Valečko, Igor Halás.

27:56

Už to začína zaváňať poriadnym debaklom. Poltucet uzatvoril DANIEL HANČÁK. Asistencie: Vladislav Solomončak, Tomáš Valečko

24:52

Fantastický úvod tretiny v podaní domácich pokračuje. TOMÁŠ BANOVSKÝ je piatym strelcom Michaloviec. Asistencie: Tomáš Valečko, Igor Halás

23:43

IGOR HALÁS pridáva štvrtý gól do siete Megu. Asistoval mu Vladislav Solomončak.

22:28

ĽUBOŠ FAJČÁK potvrdzuje, že druhá tretina sa začala poriadne zhurta. Po prihrávke od Radoslava Mesaroša zvyšuje na 3:0.

21:39

Vylúčenie v tíme HC Osmos Bratislava (Valjent – 2 min., hrubosť).

21:39

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Valečko – 2 min., sekanie).

20:44

ERIK PIATAK krátko po zmene strán navyšuje vedenie po asistenciách, o ktoré sa postarali Oliver Jokeľ a Marek Kolba.

13:07

VLADISLAV SOLOMONČAK otvára skóre duelu a posiela tak favorita do vedenia. Asistencie: Tomáš Bánovský, Igor Halás