1:2

po prodl. (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)

09.02.2018, 17:30 • O umístění • Info o změnách stavu (Radomír Fukala)

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký večer a u dalších on-line přenosů na shledanou. (19:51:13)
Utkání mezi Litvínovem a Chomutovem právě skončilo. V první třetině poslal domácí do vedení David Jindra a úvodní dějství tedy vyznělo lépe ve prospěch Litvínova.
Prostřední část naopak vyšla lépe Chomutovu, kterému se ve 38. minutě podařilo srovnat. Zasloužil se o tom svou trefou Josef Koláček.
Jelikož závěrečná dvacetiminutovka branku nepřinesla, tak duel dospěl do prodloužení. V jeho poslední minutě rozhodl o výhře Pirátů Kryštof Ouřada a jeho tým tak zvítězil 2:1 po prodloužení.

64:04

Piráti právě vstřelili branku!
A je konec! KRYŠTOF OUŘADA využil přihrávku Guta a svou trefou rozhoduje o výhře svého celku. Asistence: Michal Gut.

60:01

A tak se také stalo. V třetí třetině jsme se branky nedočkali a jelikož byl stav po dvou periodách 1:1, tak za stejného stavu půjdeme do prodloužení.

60:00

58:37

Chomutov se ale také ubránil a jsme velmi blízko prodloužení.

57:23

Baláž právě naskočil na led z trestné lavice a Litvínovu začíná zkrácená přesilová hra.

56:37

A je po přesilovce. Denis Seman je potrestán dvěma minutami za podražení.

55:23

Ondřej Baláž ještě dává šanci Chomutovu, aby zlomil zápas na svou stranu. Dostává menší trest za sekání.

51:53

Domácí ovšem nabídnutou šanci v podobě přesilové hry nevyužili. Chomutov hraje opět v plné síle.

49:53

Peter Lobodowski putuje za katr, kde se bude odpykávat menší trest za podražení.

41:11

Vyloučený Brandner se právě zapojil do hry a hosté tak hrají v plném počtu.

40:01

Druhé dějství je minulostí. V něm Litvínov dlouho držel svůj náskok, ale nakonec v závěru třetiny přeci jen inkasoval. Ve 38. minutě mířil přesně Josef Koláček, který rozradostnil lavičku Pirátů. Ve třetí dvacetiminutovce, která začne přibližně v 19:05, se tak máme na co těšit.

40:00

39:11

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Roman Brandner – 2 min., podražení).

1:2

Branky a nahrávky: 16. Jindra (Myšák, Kysela) – 38. Koláček (Gut, Mežnar), 65. Ouřada (Gut)

HC Litvínov: Pejsar (Svoboda) – Baláž, Viedemann, Kitzberger, Bártek, Liška, Šubrt – Kovačič, Jindra, Jouza, Dufek, Kysela, Bartoš, Šarlinger, Svoboda, Myšák, Beran, Damašek, Berka

Piráti Chomutov: Běhula (Skokan) – Seemann, Zeman, Beneš, Váchal, Jarý, Procházka, Štochl – Černý, Baier, Prokop, Jaroč, Lobodowski, Mežnar, Koláček, Gut, Pech, Ouřada, Brandner

Rozhodčí: Petružálek – Goltsch, Michajličenko

06:38 LIM 2 Liška, podražení
10:45 LIM 2 Kitzberger, podražení
15:43 LIM 1:0 Jindra (Myšák, Kysela)
24:04 CHM 2 Ouřada, sekání
35:22 LIM 2 Svoboda, podražení
37:40 CHM 1:1 Koláček (Gut, Mežnar)
39:11 CHM 2 Brandner, podražení