1. liga (SR)

HK Skalica – HK Gladiators Trnava

7:2

konec (3:0, 2:0, 2:2)

09.02.2018, 18:00 • Hant Arena, Skalica • 45. kolo • Rastislav Štrauch (@stewenTV) sk

Tipsport: 1.01 16.0 17.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas, ktorý teda mal jednoznačného favorita aj končí jeho výhrou. Tri body teda získavá domáca Skalica, ktorá zničila Trnavu siedmymi gólmi. Postupne ich dávali Jarolín, Janáč a Vaškovič, ktorí sa presadili dvakrát. Jeden gól pridal Mikéska.

Ja ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (20:05:25)

59:00

Minúta dokonca tohto stretnutia.

55:41

Skalica dala gól!
Ďalší gól v sieti Brucháča, ktorý robí, čo môže, lenže sila Skalického tímu je naozaj pôsobivá. Perfektná prihrávka Juráka našla Patrika JANÁČA, ktorý trafil do hornej časti siete a dáva tak na priebežných 7:2.

55:29

Ukážková akcia Skalice na ktorej konci bol Vaškovič. Ten dostal ideálnu prihrávku od Hujsu, ale jeho delovku z prvej perfektne lapil Brucháč.

54:43

Skaličania sa snažili dostať do útočného pásma nahodením, ale napokon je ztoho len pískané zakázané uvoľnenie. Hra sa tak presúva pred domáceho gólmana Petríka.

54:33

Dokonca stretnutia ostáva posledných päť minút. Dočkáme sa teda nejakých gólov aj v samom závere?

53:37

Hostia sú však predsa len v poslednej tretine aktívnejší, čo aj potvrdil Baránek, ale jeho pokus spoza obrancu napokon pokryl gólman Petrík.

52:43

Ďalšia šanca domácich, ale strelu obrancu Škapíka dokázal Brucháč vyraziť ďaleko od vlastnej bránky.

51:08

Okamžite chceli odpovedať aj hráči Skalice, ale tentoraz nevyšlo zakončenie Jarolínovi, ktorý mieril nepresne.

49:19

Trnava dala gól!
Žeby sme videli v poslednej tretine gólové predstavenie? Zdá sa, že áno, pretože desať minút pred koncom sa dostal k puku pred bránkou osamotený Daniel Baránek, ktorý tak dáva druhý gól svojho tímu. Asistencie: Grell, Dávid Baránek.

46:53

Šiesty gól Skalice! Z ničoho sa dostal do samostatného nájazdu Ľubomír Vaškovič, ktorý si potiahol puk na bekhend a následne nezaváhal. Asistencie: Hujsa, Dufek.

46:40

Ihneď po vyhranom vhadzovaní skúšal Brucháčovu pozornosť aj Janík, ale gólman hostí si s nahodením od modrej čiary poradil.

46:00

Krásna individuálna akcia Kristiána Kučeru. Ten sa dostal cez dvojicu protihráčov, ale svoje krásne sólo gólom nezakončil.

44:18

Hostia to v tomto prípade skúšali cez Grella, ale tomu sa nepodarilo pred bránkou nájsť číhajúceho Lukačoviča.

43:14

Tak predsa len sa podarilo skórovať aj hosťujúcej Trnave. Po chybe v obrane sa totiž dostal do úniku Filip Mrava, ktorý namieril presne a znižuje. Asistencia: Žilinský.

42:20

Z dorážky sa skúšal presadiť aj Kukliš, ale jeho strela z ľavej strany presná nebola.

41:25

Po vyhranom vhadzovaní sa dostal k strele Jarolín, ale tomu v poslednom možnom momente zabránil poriadne zakončiť jeden z defenzívnych hráčov hostí.

41:08

Začala sa nám teda tretia a samozrejme posledná tretina dnešného stretnutia. V jednoznačnom vedení je domáca Skalica, ktorá pravdepodobne bude svoj náskok už len zveľadovať.

7:2

Branky a nahrávky: 5. Jarolín (Janáč, Jurák), 15. Vaškovič (Hujsa, Mikéska), 18. Mikéska (Schmidt), 26. Janáč (Jurák, Pavešic), 35. Jarolín (Mikéska, Janáč), 47. Vaškovič (Hujsa, Dufek), 56. Janáč (Jurák, Janík) – 44. Mrava (Žilinský), 50. Baránek (Grell, Baránek)

HK Skalica: Petrík – Horváth, Škapík, Mikeska, Sloboda, Pavešic, Janík, Straka, Kukliš – Hujsa, Dufek, Vaškovič – Janáč, Jarolín, Jurák – Kniazev, Kučera, Hluch – Schmidt.

HK Gladiators Trnava: Brucháč – Brzák, Žilinský, Kuna, Benik, Hutár, Scheuer – Šúry, Čunderlík, Mrava – Lukačovič, Baránek Daniel, Baránek Dávid – Grell, Greschner, Belskiy.

Rozhodčí: M. Krist – J. Valo, R. Frimmel

04:16 SKA 1:0 Jarolín (Janáč, Jurák)
10:14 TRN 2 Lukačovič, hákování
15:00 SKA 2:0 Vaškovič (Hujsa, Mikéska)
17:50 SKA 3:0 Mikéska (Schmidt)