1. liga (SR)

HK Skalica – HK Gladiators Trnava

7:2

konec (3:0, 2:0, 2:2)

09.02.2018, 18:00 • Hant Arena, Skalica • 45. kolo • Rastislav Štrauch (@stewenTV) sk

Tipsport: 1.01 16.0 17.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

55:41

Skalica dala gól!
Ďalší gól v sieti Brucháča, ktorý robí, čo môže, lenže sila Skalického tímu je naozaj pôsobivá. Perfektná prihrávka Juráka našla Patrika JANÁČA, ktorý trafil do hornej časti siete a dáva tak na priebežných 7:2.

55:29

Ukážková akcia Skalice na ktorej konci bol Vaškovič. Ten dostal ideálnu prihrávku od Hujsu, ale jeho delovku z prvej perfektne lapil Brucháč.

49:19

Trnava dala gól!
Žeby sme videli v poslednej tretine gólové predstavenie? Zdá sa, že áno, pretože desať minút pred koncom sa dostal k puku pred bránkou osamotený Daniel Baránek, ktorý tak dáva druhý gól svojho tímu. Asistencie: Grell, Dávid Baránek.

46:53

Šiesty gól Skalice! Z ničoho sa dostal do samostatného nájazdu Ľubomír Vaškovič, ktorý si potiahol puk na bekhend a následne nezaváhal. Asistencie: Hujsa, Dufek.

46:00

Krásna individuálna akcia Kristiána Kučeru. Ten sa dostal cez dvojicu protihráčov, ale svoje krásne sólo gólom nezakončil.

43:14

Tak predsa len sa podarilo skórovať aj hosťujúcej Trnave. Po chybe v obrane sa totiž dostal do úniku Filip Mrava, ktorý namieril presne a znižuje. Asistencia: Žilinský.

38:04

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Sloboda – 2 min., krosček).

34:07

V oslabení však utiekol hosťujúcej obrane René JAROLÍN, ktorý nezaváhal a presnou strelou k tyčke zvyšuje vedenie svojho tímu už na päť gólov. Asistencie: Mikéska, Janáč.

33:32

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Hujsa – 2 min.).

29:24

A sto percentné príležitosti Skalice pokračujú. Najprv zvonila žrď a následne sa po samostatnej akcií dostal pred poloprázdnu bránku Hujsa, ale ten nedokázal vstreliť ďalší gól svojho tímu.

25:49

Napriek slušným možnostiam súpera sa však opäť gólovo presadil tím Skalice. Po peknej kombinácií strelil už štvrtý gól Patrik Janáč. Asistencie: Jurák, Pavešic.

17:50

Tesne pred koncom prvej tretiny je vedenie Skalice už trojgólové. Tretí presný zásah totiž pridáva Róbert MIKÉSKA. Asistencia: Scmidt.

15:00

Gól strelil VAŠKOVIČ. Asistencie Hujsa, Mikéska.

10:14

Prvé vylúčenie zápasu. Za hákovanie odchádza na trestnú lavicu hráč hostí Martin Lukačovič.

04:16

Po piatich minútach je už však vo vedení domáci tím. Autorom gólu je René JAROLÍN. Asistencie: Janáč, Jurák.

7:2

Branky a nahrávky: 5. Jarolín (Janáč, Jurák), 15. Vaškovič (Hujsa, Mikéska), 18. Mikéska (Schmidt), 26. Janáč (Jurák, Pavešic), 35. Jarolín (Mikéska, Janáč), 47. Vaškovič (Hujsa, Dufek), 56. Janáč (Jurák, Janík) – 44. Mrava (Žilinský), 50. Baránek (Grell, Baránek)

HK Skalica: Petrík – Horváth, Škapík, Mikeska, Sloboda, Pavešic, Janík, Straka, Kukliš – Hujsa, Dufek, Vaškovič – Janáč, Jarolín, Jurák – Kniazev, Kučera, Hluch – Schmidt.

HK Gladiators Trnava: Brucháč – Brzák, Žilinský, Kuna, Benik, Hutár, Scheuer – Šúry, Čunderlík, Mrava – Lukačovič, Baránek Daniel, Baránek Dávid – Grell, Greschner, Belskiy.

Rozhodčí: M. Krist – J. Valo, R. Frimmel

04:16 SKA 1:0 Jarolín (Janáč, Jurák)
10:14 TRN 2 Lukačovič, hákování
15:00 SKA 2:0 Vaškovič (Hujsa, Mikéska)
17:50 SKA 3:0 Mikéska (Schmidt)