3:2

konec (2:0, 0:1, 1:1)

09.02.2018, 17:00 • 45. kolo • Matej Kubove (@Matej Kubove) sk

Tipsport: 2.33 4.4 2.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

MHK 32 Liptovský Mikuláš viedol 2:0 a aj keď hostia zo Žiliny dokázali stav stretnutia vyrovnať, tak Martin Kriška sa nakoniec stal hrdinom gólom v závere. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem krásny piatkový večer. (19:25:25)

59:41

Tomáš Tomek odchádza na svoju striedačku, hostia sú šiesti.

59:13

Žilina sa nevie dostať pred bránu Košarišťana, puk je v hosťujúcej tretine.

58:51

Hostia v plnom počte.

58:38

Žilina sa snaží byť aktívna aj v oslabení, nevie sa ale dostať s pukom na hokejkách z vlastného pásma.

58:21

Domáci v plnom počte.

58:01

Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny.

57:26

Na ihrisku je viac miesta, to zatiaľ vyhovuje domácim. Tí sa hlavne snažia zbierať čo najviac času.

56:51

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade). Trest odpyká Roman.

56:47

Hostia v plnom počte. Začala sa skrátená presilovka MsHK Žilina.

56:21

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade). Trest odpyká Laco.

55:20

Žilina začala oslabenie dobre, vyhodila puk cez všetky čiary za bránu Košarišťana.

54:47

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Konečný – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

54:26

Zakázané uvoľnenie MHK 32 Liptovský Mikuláš.

54:11

Liptovský Mikuláš dal gól!

Jakub Sukeľ dostal puk do útočného pásma, z povedľa brány prihral zadovkou krásne medzi kruhy a voľný MARTIN KRIŠKA vracia vedenia na domácu stranu.

53:57

Peter Húževka zahodil nemožné. Ocitol sa sám pred bránou, Košarišťan sa rýchlo premiestnil a lapačkou predviedol zákrok... minimálne kola!

53:22

V situácii dvoch proti jednému zodpovednosť na seba zobral Ondruš, našiel iba bočnú sieť Košarišťanovej brány.

53:04

Rudolf Huna sa krásne cez obrancu dostal spoza brány pred ňu, zakončenie backhandom mierilo do pripraveného Tomeka.

52:29

Žilina dala gól!

Dobrá presilovka hostí je využitá. Strelu Petra Mikuša tečoval PETER HÚŽEVKA a je vyrovnané.

52:22

Po dobrej kombinácii pálil prudko Tvrdoň, Košarišťan zasiahol istým zákrokom.

52:00

Prudká rana Mikuša letela od modrej čiary tesne vedľa. Puk sa vrátil späť, domáci ho poslali preč.

51:52

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Nemec – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

51:42

Števuliak získal puk v útočnej tretine, šanca na strelu pre Langhammera neskončila ideálne, pretože kus čiernej gumy českému hráčovi ušiel.

51:04

Presing domácich hráčov síce neviedol k zisku puku, Žilina sa aspoň nedostala zo svojho pásma.

50:17

Pospíšil pálil od modrej čiary nepresne, puk sa ale od zadného mantinelu odrazil do bránkoviska, takže Košarišťan musel hru prerušiť.

49:49

Jakub Sukeľ s Piatkom zabojovali na krídle, k puku sa nedostali. Na opačnej strane chyboval Mezovský, Rogoň ho obkorčuľoval a puk zakončil spred bránkoviska len do ramena Košarišťana.

49:19

Zakázané uvoľnenie od hráčov MHK 32 Liptovský Mikuláš sa nestalo, aj keď rozhodcovia pískali. Arbitri si nakoniec uznali chybu, vhadzuje sa v stredovom kruhu.

48:47

Tomáš Pospíšil sa zo stredného pásma veľmi rýchlo presunul pred Košarišťana, ten musel po dobrej strele znova predviesť svoj pravý betón.

48:09

Rudolf Huna nedokázal spracovať dlhú prihrávku, dobre ho postrážil žilinský obranca, čo znamená, že mu zamedzil v strele.

47:19

Ondruš v dobrej pozícii pred brankárom Liptovského Mikuláša, Košarišťan pravým betónom reflexívne zasiahol.

46:43

Rastislav Konečný sa dlho držal s pukom v útočnej tretine, až mu ho zobral Piatka a smeruje vpred.

46:10

Na opačnej strane hľadal Paukovček Laca, Tomek zasahovať nemusel.

45:55

Backhand medzi tri žrde Košarišťan kryje, dorážka už ideálna nebola.

45:26

Tomek musel zasahovať proti strele z menšieho uhlu, ramenom dostal puk do bezpečia.

44:46

Martin Gründling zasiahol svojou hokejkou veľmi nešťastne vlastného spoluhráča, rozhodcovia radšej hru prerušili.

44:15

Žilina je na začiatku tretej tretiny veľmi aktívna, tentoraz domáci dostali puk preč.

43:42

Pospíšil si pekne potiahol puk okolo obrancu súpera a z dobrej pozície nebezpečne vystrelil, našiel iba brankára Košarišťana.

43:06

Václav Stupka z uhlu nebezpečne vystrelil do bránkoviska, Košarišťan vyrazil puk k Andresonsovi. Nevyšlo ani jeho zakončenie.

42:37

Ofsajd hráčov MsHK Žilina.

42:28

Dva dlhé puky z tretiny domáceho mužstva preťali bránkovú čiaru, ani v jednom prípade sa nepískal icing.

41:59

Ďalší pokus, tentoraz spoza dvoch obrancov Žiliny, na Tomáša Tomeka nedokázal prejsť.

41:29

Tomáš Tomek s prvým zákrokom v tretej tretine, podarilo sa mu lapačkou zasiahnuť proti dobrej strele spomedzi kruhov.

41:07

Aktívny nástup Žiliny pokračuje, nahodenie od modrej čiary si Andrej Košarišťan postrážil.

40:36

Hostia vstúpili do poslednej tretiny aktívne, strela na bránu však skončila zákrokom Košarišťana.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Dá sa povedať, že domáci MHK 32 Liptovský Mikuláš bol aj v druhom dejstve aktívnejší, avšak ďalší gól nepridal, a tak Žilina znížila zásluhu Stupku na priebežných 1:2. Tretia tretina sa začne približne o 18:45.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:26

Rudolf Huna vystrelil z prvej po buly, Tomek puk neudržal, nakoľko ten prešiel popod betónu za neho, ale vedľa brány.

39:17

Rudolf Huna to skúsil z mierneho uhlu na bližšiu tyč, kde sa natlačil Tomek a brána znova vyletela z postavenia. Tentoraz sa vylučovať nebude.

39:01

Začala sa posledná minúta druhej tretiny.

38:42

Žiak strieľal veľmi dobre spomedzi kruhov po chybe Mazanca, prudká strela tesne nad ľadom sa skončila zákrokom Tomeka.

38:34

Holovič hľadal medzi kruhmi Konečného, na toho puk neprešiel.

38:04

Presing domácich hráčov nevedie k zisku puku. Liptovský Mikuláš sa okamžite po góle snaží byť ešte viac aktívnejší, ako bol.

37:13

Domáci nedokázali dostať puk preč z tretiny, čo na prihrávku na voľného VÁCLAVA STUPKU využil jeho spoluhráč Húževka. Spomínaný Stupka mal dosť času, aby namieril a nakoniec trafil presne.

36:54

Po strele Paukovčeka, ktorú vyrazil Tomek, vyrazili vpred Žilinčania. Až do strely to neviedlo.

36:11

Rýchla kontra hostí nebola dotiahnutá do úspešného konca, nakoľko prihrávka pre Konečného nebola presná.

35:23

Števuliak sa snažil zobrať puk Mazancovi, český obranca si dal veľký pozor a dokázal aj rozohrať.

34:42

Jeden z hostí obkorčuľoval bránu a snažil sa puk zasunúť k žrdi, Košarišťan sa rýchlo presunul a dal si pozor.

34:16

Fanúšikovia Liptovského Mikuláša celý zápas povzbudzujú a ženú svojich miláčikov dopredu. Tí sa ofenzívne cítia veľmi dobre.

33:44

Piatka v dobrej streleckej pozícii. Mieril medzi vyrážačku a telo, Tomek znova vynikajúce zasiahol.

33:19

Andrej Laco sa krásne dostal od mantinelu až do bránkoviska, Tomek si proti jeho akcii dal veľký pozor.

33:06

Tomek zasiahol proti strele Langhammera a Žilina prešla dopredu. Domáci sa však vracajú späť.

32:19

Žiak bol v skvelej pozícii, spred bránkoviska trestuhodne namieril vedľa Tomekovej svätyne.

31:59

Vybíral hľadal Žiaka pred bránou súpera, táto prihrávka cez pozorných obrancov súpera neprešla.

31:28

31:12

Richard Rapáč poslal puk do bránkoviska, Tomek ho vyrazil pred seba, ale rozhodcovia aj tak nechtiac odpískali. Rapáč teda dorážať nemohol.

30:38

Žilina vyhadzuje puk cez všetky čiary.

30:09

Števuliak sa ocitol s pukom na hokejke medzi kruhmi, trafil iba dobre postavených hráčov súpera pred ním.

29:55

Od modrej čiary z prvej napriahol Langhammer. Tomekovi prekorčuľovalo pred nosom niekoľko hráčov, aj tak zakročil.

29:41

Kriška strieľal veľmi dobre z kruhu na vhadzovanie, pokus z prvej skončil za pomoci Tomeka na ochrannej sieti.

29:28

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Tomek – 2 min., zdržiavanie hry / posunutá bránka).

29:14

Rýchla kontra domácich nebola ideálne zakončená, prihrávka Langhammera na Nemca pred bránu bola zakončená mimo.

28:49

Tvrdoň nedokázal spracovať puk na útočnej modrej, bola proti nemu dvojica súperov.

28:18

Zablokovaný pokus Žiaka sa odráža do rohu ihriska, kde pokračujú súboje pri mantineli.

28:14

Ján Tabaček pálil od modrej čiary, Tomáš Tomek na všetko videl, a tak lapačkou zasiahol.

28:10

Jakub Sukeľ síce neprihrával na Krišku presne, puk však zamieril medzi tri žrde, a tak Tomek hru prerušil.

27:52

Piatka sa cez Andersonsa chcel dostať k strele, tento úmysel mu nevyšiel.

27:32

Ondruš od mantinelu vystrelil do betónov Košarišťana. Ten puk vyrazil, dorážky Rogoňa so Stupkom mladého gólmana neprekonali.

27:06

Košarišťan vysoko z brány, chcel pomôcť spoluhráčom. O puk nakoniec prišiel, nakoľko ho neprihral presne.

26:27

Po skončení presilovky sa puk ocitol pred bránou domáceho celku, odkiaľ ho vo veľkých šanciach Žlinčania ani na niekoľkokrát nedostali do brány. Aktívny bol hlavne kapitán Konečný.

26:14

25:42

Konečný teraz našiel v dobrej pozícii pred bránkoviskom Mazanca, jeho pokus z veľmi dobrej pozície končí skvelým zákrokom Košarišťana.

25:19

Dlhá kombinácia, žiadna strela. Tak by sa dala v rýchlosti zhrnúť presilovka MsHK Žilina.

24:40

Kriška získal puk vo svojej tretine a okamžite ho cez všetky čiary poslal čo najďalej.

24:14

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (R. Rapáč – 2 min., držanie).

24:08

Domáci hokejisti sa síce držali na puku v útočnej tretine dosť dlho, všetko to bolo pri mantineloch.

23:36

23:23

Po súbojoch v strednom pásme prichádza nastrelenie na zadný mantinel v podaní hráčov Žiliny.

22:44

Do šance sa na druhej strane tlačil Piatka, pred brankárom Tomekom o puk bez zakončenia prišiel.

22:30

22:19

Juraj Jurík pálil cez dvojicu obrancov, netrafil sa do priestoru brány.

21:44

Sprava to z prvej nakoniec skúsil Mazanec, priestor troch žrdí netrafil.

21:36

Žilina dlho kombinovala v útočnom pásme, žiadna strela neprichádzala. Bolo to dosť čitateľné.

20:56

Hostia stratili útočné pásmo, Tabaček navyše dostal puk do toho útočného, kde však Tomeka nedokázal ohroziť.

20:30

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Gründling – 2 min., podrazenie).

20:19

Zakázané uvoľnenie MsHK Žilina.

20:01

Začala sa druhá tretina.
MHK 32 Liptovský Mikuláš na domácom ľade po prvej tretine vyhráva 2:0 po zásahoch Jakuba Sukeľa a Jána Tabačka. je teda na najlepšej ceste k trom bodom, nakoľko Žilina je zatiaľ v kŕči. Druhé dejstvo sa začne približne o 17:54.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:19

Pressing domácich hokejistov síce znamenal zisk puku, o ten Liptovský Mikuláš prakticky okamžite aj prišiel.

19:01

Začala sa posledná minúta prvej tretiny.

18:32

Kriška to skúsil veľmi prudko od mantinelu. Tomek si vykorčuľoval, zmenšil strelecký uhol a zasiahol.

18:07

Dlhá prihrávka domácich Richarda Rapáča v tretine súpera tohto hráča nenašla, dobre zahrala defenzíva Žiliny.

17:43

Laco vystrelil iba do obrancu súpera, jeho dorážka taktiež nebola presná, a tak Tomeka neohrozil.

17:17

17:09

Tabaček síce chyboval v rozohrávke, vzápätí dokázal puk získať späť a svoje zaváhanie napraviť.

16:44

Števuliak našiel pred bránou Hunu, ktorý ju obkorčuľoval a zakončil k bližšej žrdi, odkiaľ pozorný Tomek puk vyrazil.

16:20

Súboje za bránou Tomeka nevedú tentoraz do úspešného konca pre hráčov Liptovského Mikuláša.

15:44

Liptovský Mikuláš následne ostal v útočnom pásme, Tvrdoň strelu zablokoval a puk dostal dopredu. Zakončenie kryje Košarišťan.

15:11

Po veľkej chybe v zadných radoch hostí sa domáci dostali do šance dvoch proti jednému, Žiak pred prázdnou časťou brány zlyhal.

14:28

Znova prišla strela od modrej čiary, tú už Martin Kriška tečoval do protipohybu Tomeka. Zazvonila žrď!

13:54

Hokejisti z Liptova veľmi rýchlo využívajú presilovú hru. Po buly vystrelil od modrej čiary JÁN TABAČEK, ktorého strela prešla za Tomeka. Tomu clonili dvaja hráči súpera, ale teč tam asi nebol.

13:52

Domáci hráči sa okamžite usadili v útočnom pásme, strela Rudolfa Hunu cez obrancu Žiliny našla chrániče Tomeka.

13:37

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Húževka – 2 min., podrazenie).

13:36

13:21

Holovič, vracajúci sa z trestnej lavice, zamedzi k postupu Števuliaka z vlastného pásma do šance. Navyše, z bránkoviska vyšiel Tomek a všetko vyriešil.

13:15

13:06

Mazanec sa s menšími problémami dostal cez modrú čiaru súpera, Košarišťan za pomoci Piatku puk na dvakrát skrotil v lapačke.

12:29

Moravčík sa veľmi pekne cez Hatalu dostal cez modrú čiaru, natlačil sa až do bránkoviska, tam zakončil len do pozorného Tomeka.

11:59

Tomáš Nádašdi poslal veľmi nepríjemnú strelu od modrej čiary, Tomek počas hry štyroch proti štyrom zakročil lapačkou na dvakrát.

11:36

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Langhammer – 2 min., podrazenie).

11:15

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Holovič – 2 min., hákovanie).

7:39

Skóre stretnutia otvára JAKUB SUKEĽ. Asistenciu pri jeho góle si pripísal Martin Kriška.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

3:2

Branky a nahrávky: 8. Sukeľ (Kriška), 14. Tabaček (Laco), 55. Kriška (J.Sukeľ) – 38. Stupka (Húževka), 53. Húževka (Mikuš, Tvrdoň)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Košarišťan (Hollý) – Gründling, Nemec, Tabaček, M. Moravčík, Mezovský, Nádašdi, M. Bača – Števuliak, Langhammer, Rud. Huna – R. Rapáč, Paukovček, Laco – J. Sukeľ, Piatka, Kriška – Žiak, Uhrík, Vybíral

MsHK Žilina: Tomek – Hatala, Kozák, Andersons, Juraško, Mazanec, P. Mikuš, Roman, Mendrej – Pospíšil, Húževka, Tvrdoň – Konečný, Holovič, J. Jurík – Stupka, Ondruš, Rogoň – Dolinajec, Váňa

Rozhodčí: Kalina, Lauff – Stanzel, Jobbágy – Martinko

7:39 LMI 1:0 Sukeľ (Kriška)
11:15 ZIL 2 Holovič, hákování
11:36 LMI 2 Langhammer, podražení
13:37 ZIL 2 Húževka, podražení
13:54 LMI 2:0 Tabaček (Laco)
20:30 LMI 2 Gründling, podražení
24:14 LMI 2 Rapáč, držení