3:1

konec (1:0, 2:0, 0:1)

05.11.2017, 17:00 • Steel aréna, Košice • 19. kolo • Lukáš Pancurák sk

Tipsport: 1.13 9.5 10.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo sa dnešné stretnutie medzi celkami HC Košice a HC 07 Orin Detva, po výsledku 3:1 sa z výhry a troch bodov do tabuľky tešia domáci hokejisti.

Pomer striel v dnešnom zápase: 27:17

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám pekný zvyšok večera. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (19:13:07)

59:15

Vylúčenie v tíme HC 07 Orin Detva (Ladislav Ščurko – 2 min., hákovanie).

59:10

Detva to ešte skúša hrou bez brankára.

59:03

Zdá sa, že sa už nič podstatné neudeje. Košičania si v dnešnom zápase pripíšu víťazstvo.

58:20

Prebiehajú posledné dve minúty riadnej hracej doby.

57:01

Detva dala gól!
Tak napokon je tu predsa len dramatizácia v podaní detvianskeho gólu. Hostia využili presilovú hru, postaral sa o to JOZEF TIBENSKÝ. Asistencia: Martin Chovan.

56:37

Košičania sa okamžite oslobodili a svojím pohybom v útočnej tretine znemožnili Detve vykorčuľovať.

55:57

Vylúčenie v tíme HC Košice (Tomáš Klíma – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

55:28

Košičania si ale vypracovali jednu z mála šancí v tretej tretiny. Opäť v nej mala prsty Kafkova formácia, ktorej ľavý krídelník má na svojom konte v dnešnom zápase už dva presné zásahy.

54:43

Detva prebrala iniciatívu na svoju stranu a postarala sa o niekoľko pekných kombinácií, na konci ktorých mali byť strelecké pokusy. Tie sme, žiaľ, postrádali.

53:06

Hostia teraz skúšali Habalovi puk prestrčiť pomedzi betóny, ani tadiaľ ale cesta neviedla. Nasledovať bude komerčná prestávka, počas ktorej si oba celky rozdajú taktické pokyny.

52:53

Košice už hrajú s piatimi korčuliarmi, sily na ľadovej ploche sa tak vyrovnali.

52:17

A ďalšie odpálenie puku. Čas na vyrovnanie sa Detve poriadne kráti, zdá sa pritom, že šancu na strelenie kontaktného gólu hostia nevyužijú.

51:58

Košičania puk následne dvakrát vyviezli do bezpečia.

51:01

Detva sa niekoľkými výbornými prihrávkami dostala do šance, na konci ktorej bola dobrá strela k vzdialenejšej žrdi. Striedačka sa už chcela tešiť, napokon ale puk skončil mimo priestoru bránky.