0:4

konec (0:2, 0:1, 0:1)

05.11.2017, 15:00 • Tipsport arena • 20. kolo • Marek Votke (@MaraVotke)

Tipsport: 2.96 4.2 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání končí. Plzeň si z Pardubic odváží všechny body za zasloužené vítězství 4:0. Západočeská obrana v čele se skvělým Miroslavem Svobodou nedovolila svému soupeři ani jeden gól a o vítězi tak nemůže být pochyb. Na 4:0 pro hosty zvýšil v závěru Petr Kodýtek, když bylo po faulu na jeho osobu nařízeno trestné střílení. Z Pardubic se s Vámi pro dnešek loučí Marek Votke. (17:32:33)
Nejlepší hráči: Marek Trončinský – Tomáš Mertl.

59:01

Běží poslední minuta dnešního utkání.

58:38

58:38 Petr KODÝTEK - 0:4

58:38

Plzeň právě vstřelila branku!
PETR KODÝTEK svůj nájezd s přehledem proměnil střelou k pravé tyči a je to 4:0 pro Plzeň!

58:38

Po faulu na Petra Kodýtka bylo proti Milanu Kloučkovi nařízeno trestné střílení!

58:26

I Plzeň už hraje v plném počtu.

57:58

57:29

Nicholas Jones pálil od modré, Milan Klouček si připsal další zákrok.

56:52

Hosté ve čtyřech.

56:43

Sacha Treille úplně volný před Svobodou pálil pouze do plzeňského brankáře!

56:26

Domácí trenér Miloš Holaň si vyžádal oddechový čas.

56:26

Další vyloučení a přesilovka čtyři na tři pro Dynamo. Jaroslav Kracík si vysloužil dvě minuty za sekání.

55:58

Padesát čtyři vteřin se bude hrát čtyři na čtyři. Domácí Ján Sýkora totiž dostává dvě minuty za hákování.

55:52

Miroslav Svoboda našel v lapačce Wishartovu střelu od modré čáry a je velmi blízko třetímu čistému kontu v řadě.

55:16

Plzeň zatím brání dobře, ještě Dynamo nepustila do útočného pásma.

54:52

Výsledkem je další přesilovka pro Dynamo, když Jakub Kindl dostává dvě minuty za vysokou hůl.

0:4

Branky a nahrávky: 5. Mertl (D. Kubalík), 16. Mertl (Stach, Gulaš), 25. Moravčík (Mertl, Hollweg), 59. Kodýtek (TS)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Kacetl) – Cardwell, Wishart, Ščotka, Mojžíš, Holland, Trončinský – J. Sýkora, Marosz, Rolinek – P. Sýkora, Tomášek, Treille – Beran, Poulíček, Starý – Perret, Bojko, M. Kaut – Vondráček.

HC Škoda Plzeň: M. Svoboda (Sochůrek) – Jones, J. Kindl, Čerešňák, Kvasnička, L. Kaňák, Moravčík – Gulaš, Mertl, Schleiss – Indrák, Stach, D. Kubalík – M. Chalupa, Kracík, Straka – Hollweg, Preisinger, Kodýtek.

Rozhodčí: Hradil, Horák – Kajínek, Zavřel

Diváci: 6 856

00:41 PLZ 2 Čerešňák, hákování
01:29 PLZ 2 Preisinger, vysoká hůl
04:05 PLZ 0:1 Mertl (D. Kubalík)
10:38 PLZ 2 M. Chalupa, podražení