05.11.2017, 03:30 • Staples Center, Los Angeles • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.09 3.82 3.12 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hvězdy utkání

1. Anže Kopitar (LAK) 0+2
2. Alex Iafallo (LAK) 1+0
3. Derek Forbort (LAK) 0+1 (06:40:59)
Statistiky: Střely na bránu: 39-31; Zablokované střely: 12-7; Vhazování: 51%-49%; Hity: 15-14; Přesilové hry: 1/4-0/2; Trestné minuty: 14-28.
Los Angeles ve třetí části předvedlo fantastický comeback, když dokázalo smazat tříbrankový náskok Nashvillu a poslalo utkání do prodloužení. Kings se ale z výhry neradovali, protože 20 sekund před koncem prodloužení se prosadil po samostatném úniku Viktor Arvidsson. Konečný výsledek dramatického duelu. Los Angeles Kings 3 Nashville Predators 4 po prodl.

64:40

64:40 Viktor ARVIDSSON - 3:4

64:40

Nashville právě vstřelil branku!
Anžemu Kopitarovi na vrcholu pravého kruhu nevyšla stahovačka a za následek to mělo smrtící protiútok. Calle Järnkrok krásnou diagonální přihrávkou z vlastního pásma poslal do samostatného úniku VIKTORA ARVIDSSONA, který před bránou rychle zamíchal s pukem a střelou zápěstím zamířil k pravé tyči! Predators vítězí v LA těsně 4:3! Asistence: Calle Järnkrok.

64:21

Filip Forsberg napřáhl v levém kruhu k nepříjemné střele, která mířila ke vzdálenější levé tyči po zákroku Darcyho Kuempera levým betonem, brankář Kings ale bleskově zareagoval a vleže puk zmrazil pod lapačkou! To bylo těsné!

64:00

Do konce prodloužení zbývá odehrát 1 minuta.

62:29

Anže Kopitar z mezikruží mířil po ledě k pravé tyči, Juuse Saros ale puk vykopl levým betonem!

62:17

Tanner Pearson střelou z pravého kruhu mířil do pravého horního rohu brány, Juuse Saros ale předvedl úžasný semafor a rychle rozehrál!

61:54

Craig Smith se ocitl v blízkosti levé tyče v šanci, zázračným způsobem ale puk neskončil v síti!

61:32

Adrian Kempe napřáhl od modré čáry ke střele, která byla na přední tyči sražena do rohu.

61:10

Tyler Toffoli na levém křídle vybojoval puk, Kings se ale vzápětí sami připravili o útočné pásmo.

60:01

Kings vyhráli úvodní vhazování prodloužení 3 na 3. Dokáží vyhrát i celý zápas?

60:01

Miika Salomäki, P.K: Subban a Craig Smith poslali Nashville během necelých 25 minut do tříbrankového vedení, jenže Kings měli fantastický závar, když během třetí třetiny vstřelili tří góly, o které se postarali Alex Iafallo, Christian Folin a Alec Martinez, a poslali zdánlivě ztracený duel do prodloužení. Skóre po první třetině. Los Angeles Kings 3 Nashville Predators 3.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

3:4

Branky a nahrávky: 41. Iafallo (Kopitar, Toffoli), 46. Folin (Forbort, Pearson), 53. Martinez (Doughty, Kopitar) – 10. Salomäki (Y. Weber, Järnkrok), 11. P. K. Subban (Hartnell, Johansen), 25. C. Smith (F. Forsberg), 65. Arvidsson (Järnkrok)

Los Angeles Kings: Kuemper (Quick) – Forbort, Doughty (A), Muzzin, Martinez, MacDermid, Folin – Iafallo, Kopitar (C), D. Brown (A) – Pearson, Kempe, Toffoli – Cammalleri, N. Shore, Lewis – Andreoff, Laich, Amadio. Hlavní trenér: John Stevens.

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi (C), Ekholm (A), Jemelin, P. K. Subban, Irwin, Y. Weber – Hartnell, Johansen, Arvidsson – F. Forsberg (A), Sissons, C. Smith – Fiala, Järnkrok, Salomäki – C. McLeod, F. Gaudreau, Watson. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Rozhodčí: Graham Skilliter, Jake Brenk. Mark Shewchyk, Vaughan Rody

Diváci: 18230

02:11 NSH 2 Fiala, podražení
04:26 NSH 5 Watson, bitka