05.11.2017, 00:15 • MTS Centre, Winnipeg • Vendula Zdražilová

Tipsport: 2.35 3.78 2.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělní noci a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (03:05:07)

Tomáš Plekanec (MTL) 1+0, 2 střely, čas na ledě 17:35

1. Andrew Shaw (MTL) 2+0
2. Connor Hellebuyck (WPG) 45 zák., 5 gólů, 90,0%
3. Shea Weber (MTL) 0+2
Střely na branku: 23 – 50
Je dobojováno. Hosté rozhodli prodloužení Maxem Paciorettym a Montreal tak na ledě Winnipegu bere dva body. Naopak domácí hráči, kteří ve třetí třetině vedli o dva góly a měli tak na dosah výhru v základní hrací době, berou jeden bod.

63:07

63:07 Max PACIORETTY - 4:5

63:07

Montreal právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto. Hosté se trefili v prodloužení v přesilové hře. MAX PACIORETTY si sjel do prostoru mezi kruhy, kam poté zamířil kotouč a střelou švihem ho poslal za záda domácího brankáře – 4:5. Montreal si tak z ledu Winnipegu odveze bonusový bod navíc, domácí se musí spokojit s jedním. Asistence: Alex Galchenyuk a Shea Weber.

62:39

Domácí se znovu dokázali osvobodit a své oslabení tak zatím zvládají velmi dobře.

62:06

Jacob Trouba vyhodil puk až před hostující branku a jeho tým se tak osvobodil. Pošetřil tak cenné vteřiny ze svého oslabení.

61:54

Přesilovka čtyři na tři pro Montreal. Myers inkasuje dvě minuty za krosček a už sedí na trestné lavici.

61:54

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Tyler Myers – 2 min., krosček).

60:55

Pacioretty střílel z pravé strany a také to byla velmi dobrá šance. Connor Hellebuyck ovšem předvedl pohotový zákrok a nepustil hosty k bonusovému bodu.

60:22

Dustin Byfuglien si nabruslil před hostující branku a střelou z otočky nechal vyniknout hostujícího brankáře, který si připsal důležitý zákrok.

60:01

Třetí třetina vítěze neurčila, hosté se dokázali dostat zpět do hry, když prohrávali o dva góly a nyní nás čeká prodloužení ve třech hráčích na obou stranách.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

4:5

Branky a nahrávky: 11. Laine (Wheeler, Byfuglien), 38. Copp (B. Tanev), 45. Ehlers (T. Myers, Trouba), 47. Wheeler (Byfuglien) – 20. A. Shaw (Drouin, Pacioretty), 23. A. Shaw (S. Weber), 49. Plekanec (Gallagher), 56. Petry, 64. Pacioretty (Galchenyuk, S. Weber)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (S. Mason) – Trouba, Morrissey, Byfuglien (A), Enström, T. Myers, D. Kulikov – Wheeler (C), Scheifele (A), Connor – Laine, Little, Ehlers – B. Tanev, Copp, Matthias – Armia, Hendricks, Lemieux.

Montreal Canadiens: Montoya (Lindgren) – S. Weber, Mete, Petry, Alzner, Jo. Benn, Davidson – A. Shaw, Danault (C), Pacioretty – Lehkonen, Drouin, Galchenyuk (A) – Gallagher (A), Plekanec, Byron – T. Mitchell, McCarron, Hudon.

Rozhodčí: Hebert, Hanson – Kovachik, Alphonso

Diváci: 15 321

04:38 WPG 2 D. Kulikov, nedovolené bránění
09:35 MTL 2 McCarron, hákování
10:44 WPG 1:0 Laine (Wheeler, Byfuglien)
19:08 WPG 2 D. Kulikov, hrubost
19:18 MTL 1:1 A. Shaw (Drouin, Pacioretty)