1:3

konec (0:1, 1:0, 0:2)

05.11.2017, 15:30 • 20. kolo • Ivo Raiskub

Tipsport: 2.15 4.2 2.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Moravské derby mezi Zlínem a Olomoucí je již u konce. Vyrovnanou bitvu nakonec dokázali v poslední třetině zvrátit olomoučtí, kteří díky dvěma trefám po hrubkách ve zlínské defenzívě odskočili na 3:1 a Zlínu se již nepovedlo snížit. Okál měl k dispozici trestné střílení,ale neuspěl. Olomoučtí tedy díky dnešní výhře za tři body přeskakují svého dnešního soupeře v tabulce. (17:47:31)

59:04

Zlínští v power-play tlačí, ale výborný Konrád odolává.

58:35

Konrád kryje nahozený kotouč z veliké dálky. Ševci si berou oddechový čas.

58:01

Kašík je na střídačce, Zlín je v šesti.

57:28

57:28 Jakub HERMAN - 1:3

57:28

Olomouc právě vstřelila branku!
Vypadá to, že Olomouc již rozhoduje o svém jasném vítězství. JAKUB HERMAN si počkal na odražený puk od zadního mantinelu, který bleskově uklidil do sítě. Asistence: Jiří Ondrušek, Tomáš Houdek.

57:24

Houdek pálil z první těsně vedle.

56:52

Olomouc se nakonec dokázala ubránit. Herman skáče zpátky na led.

56:08

Okál zkusil bekhend, ale prokázal, že letos mu samostatné nájezdy příliš nevychází.

56:08

Zlín může srovnat bylo nařízeno trestné střílení. Jakub Galvas zahákoval Zdeňka Okála.

55:50

Zlínští mají tlak. Freibergs pálil mimo, Zlín má stále kotouč.

55:17

Kotouč doskákal na hokejku Šťastného, který z blízkosti neproměnil.

54:46

Zlín má ještě šanci na srovnání v přesilové hře. Jakub Herman (OLO) dvě minutky za sekání

54:19

Zvýšit vedení hostí mohl Knotek, ale toho skvěle vychytal Libor Kašík.

52:43

52:43 Vilém BURIAN - 1:2

52:43

Krásná akce v podání Olomouce po hrubce Ference. Jakub Herman parádní nahrávkou našel na brankovišti VILÉMA BURIANA, jenž neměl problém zasunout do odkryté části branky. Asistence: Jakub Herman, František Skladaný.

52:15

Jakub Herman to zkoušel před Kašíkem. Jeho střela zápěstím ovšem za záda zlínského brankáře neprošla.

51:26

Je před námi druhá polovina třetí třetiny.

1:3

Branky a nahrávky: 33. Fořt (Okál, O. Veselý) – 16. J. Knotek, 53. Burian (Herman, Skladaný), 58. Herman (Ondrušek, Houdek)

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Freibergs, Ferenc, Valenta, Matějíček, Žižka, Řezníček – Roberts Bukarts, Honejsek, Šťastný – O. Veselý, Fořt, Okál – Kubiš, P. Sedláček, J. Ondráček – Klhůfek, Fryšara, Popelka.

HC Olomouc: Konrád (Falter) – Škůrek, Vyrůbalík, Houdek, Ondrušek, J. Galvas, L. Galvas, Staněk – Eberle, J. Knotek, Laš – Skladaný, Sundher, Burian – Ostřížek, Mráz, Strapáč – Buc, Herman, R. Vlach.

4:42 ZLN 2 Kubiš, podražení
15:52 OLO 0:1 J. Knotek
16:46 OLO 2 Strapáč, podražení
31:28 OLO 2 J. Knotek, podražení
32:07 ZLN 1:1 Fořt (Okál, O. Veselý)
39:40 OLO 2 Škůrek, podražení