2. liga skupina Východ

HK Opava – HC Bobři Valašské Meziříčí

4:6

konec (2:3, 0:3, 2:0)

28.10.2017, 15:00 • Zimní stadion města Opavy • 15. kolo • Jan Šimek (@janek_simek)

Tipsport: 2.2 4.5 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Valaši v Opavě zaslouženě zvítězili, když si během úvodních dvou třetin vybudovali čtyřbrankový náskok. Slezan v závěrečné části už jen korigoval skóre na konečných 4:6. (17:23:01)

59:59

Opava právě vstřelila branku!
Tak to je neuvěřitelné. Opavští to ještě stihli. Lukáš Černý vyhrál vhazování na DOMINIKA RUDLA, který okamžitě vypálil a trefil se nádherně pod horní tyčku. Alespoň malá radost Slezanu na závěr utkání. Asistence: Lukáš Černý.

59:58

Aby toho nebylo málo. Rozhodčí krátce před konce utkání vylučují za držení hostujícího Daňka.

59:06

Tak přece jen ještě další trest. Studený dostal dvě minuty za krosček. Hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.

59:06

Oba aktéři bitky dostávají trest na pět minut a do konce utkání.

59:06

Slavík si to na férovku rozdal se Spratkem. Pěstní výměna dostala publikum do varu. Teď se čeká, až rozhodčí rozdělí tresty.

58:31

V závěru utkání ještě přesilovka pro Valmez. Pokorný vyloučen na dvě minuty za podražení.

57:46

Martiník po své střelce dorazil k Šafránkovi, se kterým si krátce popovídal. Vhazování před opavskou brankou.

57:04

Barošovi první střela nesedla, ale po šťastném odrazu puku dostal šanci pálit znovu. Tentokrát včas zasáhla lapačka Šafránka.

56:38

Na ledě zůstal po souboji u mantinelu s jedním z hostujících hráčů ležet domácí Rousek. Na hrací plochu míří lékař.

56:02

Opavští nicméně i po konci početní výhody zůstávají v tlaku.

55:38

Teď už hrají Valaši v plném počtu, Opava přesilovku pět na tři neproměnila.

55:17

Hosté už jsou ve čtyřech bruslařích.

55:08

Nápor Opavy zakončila rána obra Tichého, tentokrát byla zblokována.

54:14

Tichý pálil od modré vedle!

53:38

Teď si Slezan zahraje dokonce dvojnásobnou početní výhodu, která bude trvat minutu a 39 sekund. Matějka se provinil podražením

53:17

Hořanský vyloučen na dvě minuty za podražení. Přesilovka pro Opavu.

52:34

Martiník se agresivně probil před Šafránka, ten ale jeho střelu vyráží svými betony.

4:6

Branky a nahrávky: 15. Černý (Šindelář, Tichý), 17. Vítek (Černý, Herman), 47. Wolf (Kilnar, Chalupa), 60. Rudl (Černý) – 7. Hořanský (Spratek, Mikel), 12. Baroš (Kývala, Studený), 18. Matějka, 28. Hořanský (Žák, Spratek), 29. Brunec (Pořický, Mikel), 32. Pořický (Baroš)

HK Opava: Šafránek (Lamla) – M. Pokorný, Kiss, Šindelář, Rudl, Tichý, Štindl, Slavík – Kilnar, Herman, Rousek, Vítek, Vaněk, Chalupa, Maxner, Wolf, Hartmann, Seidler, Černý, Malina.

HC Bobři Valašské Meziříčí: Šurý (Plšek) – Mikel, Hryciow, Baroš, Žák, Weintritt, Váňa – D. Pokorný, Brunec, Hořanský, Matějka, Studený, Pořický, Spratek, Kývala, Martiník, Daněk, Dalajka.

Rozhodčí: Vrba – Novotný, Šimčík

2:24 OPA 2 M. Pokorný, držení protihráče
6:31 VAL 0:1 Hořanský (Spratek, Mikel)
6:50 OPA 2 Černý, držení protihráče
11:31 VAL 0:2 Baroš (Kývala, Studený)
12:36 VAL 2 Brunec, sekání