HC RT TORAX Poruba – VHK ROBE Vsetín

4:1

konec (0:0, 2:1, 2:0)

28.10.2017, 13:30 • RT TORAX ARENA, Ostrava-Poruba • 12. kolo • René Chyla

Je dobojováno. Poruba v důležitém záchranářském duelu vítězí nad Vsetínem 4:1, čímž se odpoutala od posledního místo, na které poslala právě svého dnešního soupeře. HC RT TORAX rozhodl o své výhře dvěma góly v poslední třetině a ukončil také více než dvousetminutový střelecký půst. (15:33:06)

59:42

58:52

Hosté pokračují v přesilovce, střely ale míří většinou neustále mimo.

58:24

Poruba právě vstřelila branku!
Porubská hala nyní slaví jako při vítězství v Naganu. ALEX KOTÁSEK vypálil ze svého pásma a přes celé hřiště trefuje odkrytou klec – 4:1! Zdá se, že je rozhodnuto. Bez asistence.

58:15

V brankovišti Hurčíka to nyní pořádně hořelo, žádná z dorážek se ale neujala.

57:42

Hosté to zkusí se šesti hráči v poli!

57:42

Vsetín oddechový čas!

57:42

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Bechný – 2 min., nedovolené bránění).

57:34

Střelu Turka blokuje Bechný.

57:08

Ostravané jsou natlačeni v útočné třetině, nicméně spíše hlídají výsledek a nechtějí již udělat žádnou osudovou chybu.

55:46

Spurný obral na útočné modré Fencla o kotouč, do šance se ale nakonec přes další nepřesnosti nedostal.

54:51

Kdo čekal, že se hosté budou nadechovat k závěrečnému tlaku, je zřejmě mírně zklamán. Valaši mají stále velké problémy s rozehrávkou a puku jsou stále více Porubští.

54:01

Fencl zabojoval a dostal se až na pravý kruh, jeho střela ale šla opět mimo tři tyče.

52:13

Hru nyní provází plno nepřesností, hokejisté hrají spíše na náhodu.

51:00

Až nyní se Ostravané osvobozují a posílají puk alespoň do středního pásma.

50:37

Valaši po dlouhé době usazeni v útočném pásmu a snaží se kombinovat, porubská obrana však zatím odolává.

49:09

Domácí se provinili icingem, vhazovat se bude po levici Hurčíka.

4:1

Branky a nahrávky: 23. Kotásek (Machů), 37. Pavlík (Halata, Spurný), 43. Krčmarský (Halata, Kotásek), 59. Kotásek – 38. Turek (Calaba)

HC RT TORAX Poruba: Hurčík (Števanka) – Elbl, Gelnar, Hlaváč, Machů, Macias Ka., Bechný, Dobeš – Foldyna, Bukovjan, Boguaj, Kotásek, Fojtík, Halata, Chovanec, Barčák, Pavlík, Spurný, Macias Kr., Krčmarský

VHK ROBE Vsetín: Málek (Geidl) – Kunst, Navrátil, Houser, Fencl, Sviták, Velikovský, Sovjáková – Bednařík, Babeliak, Vrána – Calaba, Kočí, Turek – Čajanová, Ševčík, Zemánek – Dědek.

Rozhodčí: Beránek (Opava) – Tomis (Třinec), Carbol (Frýdek-Místek)

06:35 POM 2 Krčmarský, krosček
11:21 POM 2 Barčák, vysoká hůl
11:29 VSE 2 Calaba, sekání
14:36 POM 2 Pavlík, podražení
20:01 VSE 2