2:4

konec (0:0, 1:3, 1:1)

28.10.2017, 15:15 • Gascontrol Aréna, Havířov • Skupina E • Tomáš Vlček

Ode mne je to pro dnešek vše, napočtenou u dalších onlajnů. (17:22:12)
Ve třetí třetině nejprve hosté navýšili své vedení a na jejich výhře nic nezměnilo ani snížení havířovských na 2:4.
Vítkovičtí dnes byli o něco lepším týmem a asi po zásluze si připisují tři body.

59:20

Ševěček to zkusil tvrdou ránou, ale i nyní Piták vyráží puk do bezpečí.

58:45

Uhlířovu střelu z dálky vyráží Piták špičkou betonu.

57:43

Hilšer pronikl po levém křídle do útočného pásma, jeho zpětnou přihrávku sbírají hosté.

56:40

Na druhé straně se sice domácí dostali do pásma, ale po chvíli jej museli zase opustit.

56:10

Lewandowski to zkusil sám proti dvěma obráncům, ale neuspěl.

55:37

Icing hostů.

54:55

Zápas teď i díky spoustě nepřesností a tvrdých soubojů není příliš pohledný.

54:10

Plánka se dostal po nepřesné rozehře domácích do zakončení, ale bekhendem na Štipčáka nevyzrál.

53:51

Rozehrávka trochu na náhodu vede k icingu AZetu.

53:15

Ofsajd AZetu.

53:00

52:44

Havířovští zvýšili viditelně úsilí a hned je z toho závar před Pitákem. Už ale hosté vyvážejí puk ze třetiny.

51:41

Havířov právě vstřelil branku!
Tak ještě to domácí nevzdávají a díky, možná obráncem Cubem tečované, střele VOJTĚCHA PAVELKA od modré přesně do šibenice snižují na 2:4. Bez asistence.

50:37

Icing AZetu.

50:00

Na druhé straně Cubo od modré nabídl puk spoluhráčům na teč, ale ten nakonec doplachtil do Štipčákovy náruče.

49:31

Janečkova střela z levého křídla řádně protáhla Pitáka, ale nakonec hostující gólman našel puk v lapačce.

2:4

Branky a nahrávky: 38. Ševěček (Bochnak), 52. Pavelek – 26. Kylnar (Fridrich), 28. Věntus (Mrva), 38. Fridrich (Zapletal, Vojtovič), 44. Mrva (Bernovský, Vojtovič)

AZ Havířov: Štipčák (Dufek M.) – Thiel, Ševěček, Pliska, Uhlíř, Pavelek, Grygar, Máca – Juhász, Bochnak, Pindel – Revaj, Janeček, Dufek K. – Cienciala, Tomeček, Hilšer. Trenér: Tomáš Urbánek

HC Vítkovice Ridera: Piták (Micka) – Smička, Smolka, Věntus, Cubo, Raška, Zapletal – Fridrich, Kylnar, Vojtovič – Mrva, Bernovský, Lewandowski – Lednický, Takáč, Plánka. Trenér: Jan Vavrečka

Rozhodčí: Pelc – Hlavatý, Tkáč