28.10.2017, 17:30 • Bouchalky • 11. kolo • Jakub Janů

Tipsport: 1.55 4.8 3.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:49

Jedenáct vteřin před koncem 3 tř. se bude vhazovat před Řehořem.

59:33

Nymburk právě vstřelil branku!
Domácí si teda zahrávají.... Nymburk půl minuty před koncem třetí třetiny snižuje na rozdíl už jen jediné branky. Z dorážky se před Řehořem trefil JAKUB PLANÝ. Asistence: Daniel Arnošt

59:06

Offsajd Žďáru a vhazovat se tak necelou minutu před koncem třetí třetiny bude v středním pásmu.

58:05

Do konce 3 tř. zbývají poslední dvě minuty a na puku se drží hosté.

57:08

Lojek s Plevou si nahrávají puk za svou bránou a v závěru třetí třetiny se snaží dostat do útočného pásma.

55:54

Nymburk dává branku a snižuje na – 5:3. Od modré čáry se prosazuje PETR MARŠOUN. Asistence: Jakub Hierman, Filip Eliáš

54:00

Žďár právě vstřelil branku!
Žďár využívá přesilovku a jde na vedení už – 5:2. Z pravého kruhu se trefuje MARTIN KUŘÍTKO. Asistence: Petr Marek, Peter Beneš

52:45

Dnešní utkání sleduje 712 diváků.

52:39

51:47

Zakázané uvolnění Žďáru. Hra se přesune před Řehoře.

50:35

Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Kříž – 2 min hákování.).

49:22

Do šance se šikovně prokličkoval Kunstmüller, ale hned po jeho pokusu se k puku dostal Nymburk.

48:29

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Vítek – 2 min., podražení).

46:39

Po špatné Koldově rozehrávce se do hodně nebezpečné střele dostal mezi kruhy jeden z hostujících, ale Řehoře svým pokusem nějak moc nepřekvapil.

45:44

Plameny se dostaly k puku a vyhazují ho na druhu polovinu.

45:19

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Gregar – 2 min., držení protihráče).

44:29

43:51

Plameny toho ve své přesilovce zatím moc nepředvedli. Až teď se ke střele dostal Štěpánek, ale ten svým pokusem Formánka moc nerozhodil.

5:4

Branky a nahrávky: 18. Gregar (Pleva), 21. Vítek (Štěpánek), 27. Střecha (Lojek, Pleva), 29. Kovářů (Stehlík, Kolda), 54. Kuřítko (Marek, Beneš) – 16. Arnošt (Kříž, Planý), 38. Smejkal (Mašek, Planý), 56. Maršoun (Hierman, Eliáš), 60. Planý (Arnošt)

SKLH Žďár nad Sázavou: Řehoř (Sláma) – Pleva, Lojek, Smejkal, Marek, Sedláček, Kolda, Beneš – Štěpánek, Vítek, Kunstmüller, Gregar, Kuřítko, Bureš, Jícha, Stehlík, Střecha, Krupka, Nečas, Kovářů

NED Hockey Nymburk: Formánek (Skuhrovec) – Kříž, Hierman, Eliáš, Hofman, Rittig, Mašek, Parrish – Planý, Smejkal, Arnošt, Kuzďas, Eis, Bičiště, Josefus, Maršoun, Jandus, Král, Šťastný

Rozhodčí: Antonín – Mikšík, Čelechovský

02:07 ZNS 2 Bureš, nedovolené bránění
09:30 NYM 2 Kříž, hákování
15:45 ZNS 2 Nečas, podražení
15:52 NYM 0:1 Arnošt (Kříž, Planý)
17:07 ZNS 1:1 Gregar (Pleva)