4:3
konec (1:0, 1:3, 2:0)
28.10.2017, 16:00 • Ledový palác Bolšoj • Lukáš Ureš
Tipsport: 2.71 4.0 2.25 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.71 - 4.0 - 2.25
HK Soči – Metallurg Magnitogorsk
4:3
konec (1:0, 1:3, 2:0)
Branky a nahrávky: 20. Polášek (Lapenkov), 37. Chomickij (Padakin), 59. Cvetkov (Wellman, Lapenkov), 60. Laričev (O'Dell) – 24. Mozjakin (Pivcakin, Kokarev), 26. Kokarev (Igošev, Jan Kovář), 29. Osala (Ellison, Děnisov)
Karty:
Neproměněná penalta:
HK Soči:
Barulin (Šikin) – Polášek, Ščitov, Chomickij, Chochlov, Alexandrov, Čmychov, Jokipakka – Wellman, A. Ivanov, Collins – Lapenkov, Cvetkov, Šmeljov – Padakin, O'Dell, Laričev – Chlopotov, Točickij, Morozov.
Náhradníci:
Trenér:
Metallurg Magnitogorsk:
Košečkin (Samsonov) – Pivcakin, J. Birjukov, Chabarov, Schaus, Igošev, Děnisov, S. Těreščenko – Mozjakin, Jan Kovář, Osala – Ellison, Čibisov, I. Grigorenko – Kaletnik, De. Kazionov, Berestennikov – Švyrjov, Platonov, Timkin – Kokarev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
04:28 | SOC | 2 | Cvetkov, vysoká hůl | |
11:22 | MET | 2 | Čibisov, hákování | |
15:36 | SOC | 2 | Alexandrov, podražení | |
18:24 | MET | 2 | J. Birjukov, držení hole | |
19:59 | SOC | 1:0 | Polášek (Lapenkov) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:07 | SOC | 2 | Chochlov, hákování | |
23:02 | MET | 1:1 | Mozjakin (Pivcakin, Kokarev) | |
25:40 | MET | 1:2 | Kokarev (Igošev, Jan Kovář) | |
27:58 | SOC | 2 | Chlopotov, podražení | |
28:24 | MET | 1:3 | Osala (Ellison, Děnisov) | |
28:37 | MET | 2 | I. Grigorenko, faul loktem | |
28:43 | MET | 2 | J. Birjukov, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
36:05 | SOC | 2:3 | Chomickij (Padakin) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
57:21 | MET | 2 | Kokarev, hákování | |
58:44 | SOC | 3:3 | Cvetkov (Wellman, Lapenkov) | |
59:44 | SOC | 4:3 | Laričev (O'Dell) | |
Konec |
Havlíčkův Brod – Č. Budějovice • po prodl. 11:30 6:5
Kladno – K. Vary • po s.n. (1:0) 12:00 3:2
Vsetín – Zlín 12:00 6:3
Olomouc – Salzburg • po prodl. 12:00 4:5
HC Litvínov – Chomutov 12:30 4:3
Žďár n/S – Mountfield HK 14:15 1:3
Havířov – Vítkovice 15:15 2:4
Warriors Brno – Jihlava 15:15 0:8
Letňany – Sparta 15:20 0:3
Mladá Boleslav – Slavia 16:30 4:7
Mladá Boleslav – Mountfield HK 12:00 1:3
Letňany – Kometa Brno 12:00 0:5
Technika Brno – Třinec 12:00 0:4
Warriors Brno – Havířov 12:00 3:1
Poruba – Vsetín 13:30 4:1
PZ Kladno – Slavia 13:40 4:3
Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 14:00 1:4
Třemošná – HC Plzeň 14:00 2:7
K. Vary – Chomutov • po prodl. 15:10 2:3
HK MD Šumperk – Přerov 15:30 4:2
Zlín – Vítkovice 16:00 1:7
Sparta – HC Litvínov • po s.n. (0:1) 16:30 5:6
1. Jan Kovář (MET), (0+1), 2 střely, 18:42
2. Adam Polášek (SOC), (1+0), 1 střela, 21:08 (18:32:48)
59:44
59:44
59:44 Ivan LARIČEV - 4:3
59:44
58:44
58:44 Alexej CVETKOV - 3:3
58:44
58:00
57:21
57:21
57:21
57:12
56:40
55:47