52:04

Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Šilhán – 2 min. sekání).

50:59

Plzeň právě vstřelila branku!
Jen co skončila přesilová hra hostů je puk opět v síti domácích. Tentokrát gól vstřelil kapitán MATĚJ KOLDA. Asistence: Jakub Novák, Jaroslav Krýner.

48:35

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Čermák – 2 min., sekání).

48:08

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Volráb – 2 min., podražení).

47:20

Další puk v síti domácích. Autor branky je KAMIL HAJŠMAN, který jako druhý hráč v dnešním utkání kompletuje hattrick. Asistence: Filip Přikryl.

47:06

Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Princl – 2 min., podražení).

46:40

Lokajíček pálil od modré čáry, ale netrefil bránu.

45:18

Kladno právě vstřelilo branku!
ŠIMON JELÍNEK se obtočil kolem brány a poslal puk za záda Altrichtera. Bez asistence.

44:54

Zakázané uvolnění Kladna. Buly před Novotným.

44:42

Další zákrok Novotného. Buly před brankářem domácích.

44:14

Kladenští mají problém s postupem do útočného pásma.

43:08

Kolda se pokoušel dostat puk za záda Novotného, ale ten puk schoval do výstroje.

42:18

Kvapilův pokus z pravé strany vyrazil Altrichter za branku.

41:22

Toto už pro domácí nevypadá dobře. Další branku vsítil KAMIL HAJŠMAN Asistence: Jakub Novák.

40:13

Zakázané uvolnění hostů. Buly před Altrichterem.

40:01

Druhá třetina opět patřila hostům, kteří dokázali vsítit další dvě branky a nyní je pro domácí mizivá šance jak na vítězství, tak na srovnání skóre. Uvidíme ve třetí třetině jak to všechno dopadne.

40:00

39:49

Akci hostů zastavil ofsajd. Buly ve středním pásmu.

39:05

V obrovské šanci byl Hasman, ale jeho pokus před brankou těsně minul levou tyč domácí klece.

39:00

Poslední minuta druhé třetiny.

37:30

Hosté přebírají puk a jdou dopředu.

36:35

Plzeň v přesilovce nic nepředvedla a ztrácí tak výhodu jednoho hráče v poli.

36:35

34:35

Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Lang – 2 min., hrubost).

34:35

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Tržil – 2 min., hrubost).

34:35

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Zíka – 2 min., hrubost).

33:42

MATĚJ KOLDA dorazil za záda bezmocného Novotného odražený puk od brankáře domácích. Asistence: Jaroslav Krýner.

32:40

K puku se dostávají domácí a ženou se do útočného pásma.

31:08

Zich pálil z levé strany, ale brankář Altrichter puk zastavil a následně přikryl pod lapačku.

30:41

Zakázané uvolnění Kladna. Buly ve středním pásmu.

30:00

Nyní se již Rytíři dostávají do útočného pásma. Ovšem bez střely.

29:00

Kladnu se nedaří držet u puku a stále se nedostávají do útočného pásma.

27:47

K puku se dostávají hosté .

26:58

Ofsajd Kladna. Buly ve středním pásmu.

26:45

Flachsovo nahození od modré čáry si Altrichter pohlídal a puk ukryl do lapačky.

26:13

Filip našel ve středu Jelínka, ale jeho pokus k levé tyčce krásným zákrokem betonem zastavil Altrichter.

24:25

Zich si vyrazil z obrany na výlet, ale jeho šanci zmařila špatná střela se kterou neměl brankář hostů problém.

24:00

Kladno se drží v útočném pásmu.

23:21

Bláha zastavil rozehrávku hostů a upaloval přes obranu Plzně. Jeho střelu zleva zastavil Altrichter.

21:06

MARTIN LANG kompletuje hattrick. Rytíři ztrácí již čtyři góly a při tomto tempu to bude velice těžké dohnat. Asistence: Kamil Hajšman.

20:46

Zakázané uvolněné Kladna. Buly před Novotným.

20:08

Hned první buly ovládli rytíři. Filip se hnal dopředu, ale jeho pokus o střelu zprava Altrichter zlikvidoval.

20:01

Střídání v týmu Rytíři Kladno: ze hřiště odchází Jiroušek, přichází Novotný.

20:01

První třetina ukázala výkonnost hostů na které domácí zatím nestačí. Kladno ztrácí tři branky k vyrovnání, ale v cestě stojí silná obrana a bývalý kladenský brankář Altrichter. Ve druhé třetině se budou muset domácí postarat o skvěle hrajícího Langa, který vstřelil již dvě branky.

20:00

19:10

17:24

Další gól v síti domácích. MARTIN LANG střílí již svou druhou branku, když ho na levé straně našel Hasman. Jiroušek už jen mohl přihlížet jak puk končí za jeho zády. Asistence: Josef Hasman.

15:55

Lang chtěl druhý gól, ale jeho pokus těsně minul tyčku brankáře Jirouška.

15:42

Routa střílel z mezikruží, ale Altrichter byl připraven a puk chytil lapačkou.

15:00

Princl zastavil rozehrávku Kladna a upaloval do útoku. Jeho pokus však minul branku.

13:48

Zichova střela neprošla skrz obranu a Plzeň vyhazuje.

13:34

Filip pálil z pravé strany, ale těsně minul pravou tyčku brankáře Altrichtera.

13:19

Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Přikryl – 2 min., hákování).

12:46

Plzeň si bere náskok zpět. Princl nahodil puk směrem k brance. Jirouškovi puk propadl výstrojí a MATĚJ KOLDA ho bez problémů uklidil do branky. Asistence: Marek Princl.

11:01

Rychlá odpověď Kladna přichází v pravý čas. DAVID ROUTA dorazil střelu odraženou od Altrichtera k pravé tyčce, který již neměl žádnou šanci. Bez Asistence.

10:23

KAMIL HAJŠMAN navyšuje náskok hostů. Získal puk ve středním pásmu, utekl obraně domácích a poté blafákem na forhend překonal bezmocného Jirouška. Bez asistence.

09:43

Jelínkův pokus zprava zastavil pravým ramenem Altrichter.

09:10

Šeba nahazoval puk před bránu, ale nikdo ho netečoval a tak proletěl nad klecí Jirouška.

08:47

Zakázané uvolnění Kladna. Buly před Jirouškem.

08:30

Rendla hledal ve středu Čermáka, ale ani tato šance nekončí gólem. Altrichter puk vyrazil betonem před sebe.

08:05

Jelínek se dostal za soupeřovu obranu, ale jeho pokus zastavil brankář hostů.

06:55

Špatná rozehrávka stála hosty puk a také pásmo. Rytíři se vrhají do útoku.

06:05

Hosté se drží v útočném pásmu.

05:01

Po odrazu od Volrába se puk dostal do ochranné sítě. Buly před brankou domácích.

04:43

04:10

Domácím se opět podařilo vyhodit puk. Plzeň v přesilovce stále neohrozila branku domácích.

02:50

Plzni se nepovedla kombinace a ztrácí pásmo.

02:43

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Zíka – 2 min., nedovolené bránění).

02:10

Rytíři přebírají puk a pokouší se dostat před branku Altrichtera.

01:50

Hosté jsou opět v útočném pásmu.

00:55

Kladnu se nepodařilo vyhodit a puk převzal MARTIN LANG,který na druhé straně hledal Hajšmana. Ten mu kotouč následně vrátil a Lang skóruje do volné branky. Asistence: Kamil Hajšman.

00:29

zakázané uvolnění Kladna. Buly před Jirouškem.

00:01

Hosté vyhráli první bul a přesunují se do útočného pásma.

00:01

Rytíři Kladno: Jiroušek (Novotný) – Kvapil, Zich, Volráb, Šmatlák, Flachs – Bláha, Tržil, Hašek, Jelínek, Bernat, Zíka, Routa, Kulma, Urban, Frimel, Rendla, Čermák, Filip, Neiss

HC Plzeň 1929: Altrichter (Pilc) – Houdek, Kaňák, Novák, Váchal, Lokajíček, Šilhán, Šiller, Staněk – Hajžman, Přikryl, Rozsahegyi, Kolda, Krýner, Princl, Kolář, Hajšman, Procházka, Lang, Hasman, Šeba

Rozhodčí: Petružálek – Hyčica, Michajličenko.
HC Plzeň 1929

Hosté jsou s patnácti body lídři tabulky Extralig mladšího dorostu. Naposledy doma porazili dorost Karlových Varů 3:2. V bodování týmu je nejlepší Filip Přikryl, který dokázal v šesti zápasech nasbírat neuvěřitelných devatenáct bodů.
Rytíři Kladno

Domácí v posledním utkání dokázali na ledě Litvínova vyhrát 2:1 po prodloužení. Ovšem dnes se potkávají s velmi těžkým soupeřem z čela tabulky a získat plný počet bodů bude nesmírně těžké. Uvidíme jak to dnes dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

2:9

Branky a nahrávky: 12. Routa, 46. Jelínek – 1. Lang (Hajšman), 11. Hajšman, 13. Kolda (Princl), 18. Lang (Hasman), 22. Lang (Hajšman), 34. Kolda (Krýner), 42. Hajšman (Novák), 48. Hajšman (Přikryl), 51. Kolda (Novák, Krýner)

Rozhodčí: Petružálek – Hyčica, Michajličenko

00:55 PLM 0:1 Lang (Hajšman)
02:43 KLA 2 Zíka, nedovolené bránění
10:23 PLM 0:2 Hajšman
11:01 KLA 1:2 Routa
12:46 PLM 1:3 Kolda (Princl)
13:19 PLM 2 Přikryl, hákování
17:24 PLM 1:4 Lang (Hasman)