po prodl. (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)

06.10.2017, 18:00 • Tipsport arena • 10. kolo • Karel Málek (@karl__karlsson)

Tipsport: 2.0 4.4 3.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeji vám hezký zbytek večera a u onlajn přenosu z Pardubic zase někdy napočtenou! (20:32:32)
Domácím tak opět není souzeno zvítězit alespoň dvakrát v řadě. Olomouc se naopak opět o něco vzdálila dnu tabulky.

62:18

62:18 František SKLADANÝ - 1:2

62:18

Olomouc právě vstřelila branku!
Ke hře tři na tři nakonec ani nedošlo, Kohouti si z Pardubic odvezou dva body! Jakub Galvas už byl sám ve střelecké pozici, ještě ale zvedl hlavu a všiml si zcela volného FRANTIŠKA SKLADANÉHO, který neměl žádný problém s uklizením puku do odkryté branky. Klouček byl absolutně bez šance. Asistence: Jakub Galvas.

61:24

Domácí jsou ve čtyřech, po příštím přerušení hry se začne hrát ve třech na obou stranách.

60:55

A znovu.

60:36

Klouček vychytal Škůrka, domácí pak vyhodili.

60:12

První pokus o založení útoku Olomouci nevyšel.

60:01

Oba týmy si z tohoto zápasu rozdělí po bodu, kdo získá ten jeden navíc? Kohouti si do prodloužení přenáší ještě 84 vteřin dlouhou přesilovou hru, začnou tedy ve čtyřech proti třem.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:52

Obětavý Rolinek zblokoval Škůrkovu střelu.

59:37

Dynamo vyhazuje.

59:24

David Tomášek oslabil svůj tým v nejhorší možnou chvíli, po faulu v útočném pásmu je vyloučen na dvě minuty za podražení.

58:58

Bude se vylučovat na straně domácích...

58:11

Perret přes klubko hráčů neúspěšně hledal volného Sýkoru, ten by se ocitl ve velké šanci.

57:31

Milan Klouček teď musel zasahovat, mladý domácí brankář se však zdá být ve velké pohodě.

1:2

Branky a nahrávky: 54. Rolinek (Trončinský) – 26. Strapáč (Skladaný), 63. Skladaný (J. Galvas)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Kacetl) – Wishart, Hunkes, Čáslava (A), Cardwell, Trončinský, Holland, Ščotka – Treille, Tomášek, Vondráček – Rolinek (C), Bojko, Quenneville – Perret, Poulíček, P. Sýkora (A) – Beran, Dušek, M. Kaut.

HC Olomouc: Konrád (Falter) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Ondrušek (A), Houdek, L. Galvas, J. Galvas – Laš, J. Knotek (A), Sundher – Burian, R. Vlach, Eberle – Holec, Strapáč, Skladaný – Ostřížek, Mráz, Buc – Rác.

OLO 2 Burian, podražení
07:14 OLO 2 Skladaný, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
12:39 PCE 2 Cardwell, podražení
24:11 OLO 2+2 Eberle, vysoká hůl+vysoká hůl
25:02 OLO 0:1 Strapáč (Skladaný)
30:46 OLO 2 Laš, vysoká hůl
33:45 PCE 5+OK Wishart, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Perret
37:00 PCE 2 Dušek, podražení
43:14 OLO 2 Mráz, hákování
50:07 OLO 2 J. Knotek, krosček
53:40 PCE 1:1 Rolinek (Trončinský)
59:24 PCE 2 Tomášek, podražení