Extraliga staršího dorostu

HC Energie Karlovy Vary – Piráti Chomutov

3:1

konec (0:0, 1:0, 2:1)

06.10.2017, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Skupina A • Naďa Krásná (@NadiaKrasna)

Z dnešního utkání odchází vítězně domácí Energie, která byla po celý zápas aktivnější, což bylo vidět zejména v poslední dvacetiminutovce. V průběhu utkání aktivita postupně stoupala a k vidění bylo i několik tvrdých hitů. (19:57:32)

59:49

Kašpar výborně zasáhl betonem a přerušuje hru!

59:17

Chomutov v šesti pálí ze všech pozic, stále bez úspěchu!

58:36

Petr Kořán (KVA) musel zatáhnout za záchrannou brzdu a odpyká si dvě minuty za držení. Chomutov si bere oddechový čas a Běhula zůstává na střídačce!

58:19

Možná poslední šance pro hosty něco udělat s vývojem utkání, vhazuje se v jejich útočné třetině.

57:32

Chomutovským se stále nedaří udržet si kotouč delší dobu a domácí jsou tak již několik minut v útoku.

56:40

Holubova přihrávka dozadu nenašla žádného spoluhráče a Chomutov spěchá do protiútoku.

56:01

Domácí drží vysoké tempo hry a stále ostřelují Běhulu.

55:39

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Výborný forčeking DAVIDA NOVOTNÉHO přináší Energii dvoubrankové vedení, stav utkání je 3:1. Bez asistence.

54:51

Šik jedovatou střelou těsně míjí hostující klec.

53:42

Po nepřesné rozehrávce Varů se ke střele dostal Ouřada, ani tentokrát však domácího gólmana nepřekonal.

52:57

Tvrdá hra domácích nepouští Piráty do větších šancí.

52:17

Neúspěšné vyhození domácích a hosté nebezpečně dotírali na Kašparovu bránu, gólman Energie však utěsnil veškeré mezery.

51:48

Hosté si po delší době vybojovali kotouč a hned je z toho faul Hudečky (KVA), dvě minuty za hákování.

50:25

Energie se dostává do útoku, který však díky kvalitní práci chomutovské obrany neměl delšího trvání.

50:05

Domácí gólman si pohlídal nahození od mantinelu a bude se vhazovat po jeho pravici.

49:34

Černý vyváží puk do útočného pásma Energie.

48:24

Karlovy Vary zvládly oslabení dobře, hraje se opět v plném počtu.

3:1

Branky a nahrávky: 22. Šťastný (Zavřel), 46. Jiskra (Křemen, Zavřel), 56. Novotný – 45. Ouřada

HC Energie Karlovy Vary: Kašpar (Bednář) – Bernáth, Cankov, Zavřel, Kořán, Tureček, Záruba, Novák – Holub, Novotný, Černý, Šťastný, Maydl, Křemen, Hudečka, Prošek, Rozhon, Šik, Jiskra, Jílek

Piráti Chomutov: Běhula (Šilhan) – Rudy, Ferbas, Seemann, Zeman, Kleiner, Viktorin, Štochl – Černý, Prokop, Jaroš, Benda, Lobodowski, Mežnar, Hradecký, Gut, Pech, Ouřada, Brandner

Rozhodčí: Šindel – Malý, Šimán

05:56 KVA 2 Prošek, hákování
09:31 KVA 2 Jílek, podražení
14:09 CHM 2 Kleiner, hákování
21:50 KVA 1:0 Šťastný (Zavřel)
26:10 CHM 2 Černý, podražení
33:12 CHM 2 Zeman, napadení
36:05 KVA 2 Rozhon, hákování