6:4

konec (3:1, 2:0, 1:3)

06.10.2017, 18:30 • Zimný štadión Nové Zámky • 9. kolo • Miroslav Revaj sk

Tipsport: 3.39 4.9 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tak napokon aj tretia tretina bola ešte veľmi zaujímavá, síce domáci hneď v úvode tretieho dejstva strelili gól na 6:1, ale hostia následne vsietili tri góly a tak upravili stav zápasu na 6:4! Derby zápas tak vyhrávajú domáce Nové Zámky a pripisujú si tri body do tabuľky.

S týmto konštatovaním sa už s Vami lúčim a prajem ešte pekný zvyšok dnešného večera. Zápasom Vás sprevádzal Miroslav Revaj. (21:06:28)

59:30

Foltán je stále vo svojej bránke, hrá sa v útočnom pásme domácich. O všetkom je tak už rozhodnuté, napokon sa domáci ešte na 3 body v tretej tretine natrápili.

58:45

Domáci sa však bránia úspešne, svoje víťazstvo by si tak už mali udržať. Uvidíme, či Nitra ešte siahne k hre bez brankára.

58:01

Posledné dve minúty tretej tretiny.

57:25

Štumpf sa dostával po chybe domácich do zakončenia, Kováč však išiel von zo svojej brány a hru prerušuje.

55:35

Domáci sa snažia kombinovať vo svojom pásme, hostia ich okamžite napádajú. Obaja tréneri si však už minuli oddychové časy a tak nemôžu dať pokyny svojim zverencom.

55:00

Hostia sú síce častejšie pri puku, ale nedarí sa im preniknúť do útočného pásma. Nové Zámky sa tak teraz musia brániť a vyvarovať sa ďalším chybám.

54:35

Bude tak určite ešte zaujímavé sledovať záver tretej tretiny, domáci sú dosť nervózni a hostia naopak nabudení. Veľa času však už Nitre neostáva.

53:21

53:21 MIKÚŠ - 6:4

53:21

Nitra dala gól!

Ale pozor! Hostia predsa len znižujú na rozdiel dvoch gólov a domáci sa tak na svoje víťazstvo v tomto zápase natrápia. TOMÁŠ MIKÚŠ si prebral úspešnú prihrávku a šikovnou strelou prekonal z blízka brankára domácich – 6:4!
Asistencia: Judd Blackwater, Miroslav Pupák.

51:55

Nové Zámky tak úspešne zvládli toto oslabenie a nedovolili svojmu súperovi streliť ďalší gól. Do konca tretej tretiny ešte ostáva nejaký ten čas, hostia začínajú hrať veľmi aktívne.

51:35

Domáci v plnom počte.

50:45

Kováč musel teraz zasiahnúť proti nebezpečnej strele z medzikružia a následne domáci puk upratali do bezpečia.

50:00

Domáci začínajú byť zrejme nervózni, opäť hrajú v oslabení a hostia tak majú šancu streliť aj ďalší gól, ktorý by už mohol znamenať zdvihnutý varovaný prst.

49:35

Vylúčenie v tíme HK Nitra (Friedmann – 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

49:35

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Jass – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

49:27

49:27 RUČKAY - 6:3

49:27

Nitrania využívajú presilovú hru a znižujú na rozdiel troch gólov! Blackwater našiel presnou prihrávkou na medzikruží HENRICHA RUČKAYA a ten presnou strelou prekonáva domáceho brankára – 6:3!
Asistencia: Judd Blackwater, Peter Ordzovenský.

6:4

Branky a nahrávky: 8. Jass (Raenko, Šedivý), 13. Šimun (Plášil), 17. Dubinin (Varga), 30. Zbořil (Cetkovský, Špirko), 31. Šimun (Jass, Plášil), 41. JASS (Raenko, Plášil) – 16. Blackwater (Luciani), 48. Krištof (Rzavský), 50. Ručkay (Blackwater, Ordzovenský), 54. Mikúš (Blackwater, Pupák)

HC MIKRON Nové Zámky: Kováč – Plášil, Jass, Salija, Prapavessis, Hain, Kovačevič, Šimek, Deyl – Raenko, Šimun, Jass – Cetkovský, Špirko, Zbořil – Surovka, Dubinin, Varga – Fábry, Rehák, Lantoši

HK Nitra: Hartzeel (13. Foltán) – Mezei, Rais, Ordzovenský, Milam, Pupák, Kováčik, Korím, Versteeg – Cope, Krištof, Paulovič – Blackwater, Šille, Luciani – Rzavský, Mikúš, Ručkay – Friedmann, Kollár, Štumpf

Rozhodčí: Peter Jonák, Peter Lokšík – Šimon Synek, Lukáš Kacaj – Jozef Vrábel

06:03 NIT 2 Pupák, nedovolené bránění
07:50 NZM 1:0 Jass (Raenko, Šedivý)
12:52 NZM 2:0 Šimun (Plášil)