2:0

konec (0:0, 1:0, 1:0)

06.10.2017, 04:00 • Staples Center, Los Angeles • Jan Prošek

Tipsport: 2.12 3.74 3.12 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí celek poval velmi dobrý taktický výkon a poradil Philadelphii 2:0. V souboji dobře chytajících brankářů byl lepší Jonathan Quick, který pochytal všech pětatřicet střel soupeře. Michal Neuvirth sice dva góly inkasoval, ale mnoho dalších šancí zastavil. (07:04:59)

59:34

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Jakub Voráček – 2 min., hákování).

59:32

Tanner Pearson minul odkrytou bránu.

59:00

Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:35

Flyers se pokouší s výsledkem něco udělat, Michal Neuvirth je na střídačce, ale hosté se nemohou probojovat do střelecké pozice.

58:09

Hosté hrají bez brankáře, zkouší to v šesti, následně Kings vyhazují přes všechny čáry.

57:39

57:39 Tyler TOFFOLI - 2:0

57:39

Los Angeles právě vstřelilo branku!
Zdá se, že domácí tento duel vyhrají. Jeff Carter vypracoval situaci dva na jednoho. Dlouho držel kotouč, ve vhodnou chvíli přihrál a TYLER TOFFOLI usměrnil puk do branky. Michal Neuvirth měl nulovou šanci. Asistence: Jeff Carter, Tanner Pearson

57:12

Tyler Toffoli se střetl se soupeřem ve středním pásmu. Oba hráči jsou otřesení.

56:27

Jakub Voráček se pokoušel něco vymyslet před brankou soupeře, ale do střelecké pozice se neprobojoval.

56:05

Claude Giroux byl připravený na modré čáře na střelu, ale přihrávka se k němu nedostala.

56:00

Probíhají poslední čtyři minuty hry ve třetí třetině, Los Angeles stále drží jednobrankový náskok.

55:25

Philadelphia hraje aktivně ve třetí třetině, další střelecký pokus si připravil Travis Konecny.

55:05

Domácí Jake Muzzin mohl rozhodnout, ale jeho ránu z mezikruží výborně vyrazil Michal Neuvirth.

54:51

Jordan Weal dobře vypálil, jeho ránu jemně rukavicí tečoval brankář Jonathan Quick mimo bránu.

2:0

Branky a nahrávky: 27. Lewis (N. Shore, Clifford), 58. Toffoli (J. Carter, Pearson)

Los Angeles Kings: Quick (Kuemper) – Forbort, Doughty, Muzzin, Folin, Fantenberg, MacDermid – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Pearson, J. Carter, Toffoli – Cammalleri, Kempe, Brodzinski – Clifford, N. Shore, Lewis.

Philadelphia Flyers: Neuvirth (Elliott) – Provorov, MacDonald, Gudas, Gostisbehere, Hägg, Sanheim – Giroux, Couturier, Voráček – Weal, Patrick, Simmonds – Weise, Filppula, Konecny – Leier, Laughton, M. Raffl.

04:31 PHI 2 Konecny, hákování
14:36 LAK 2 Cammalleri, podražení
20:48 LAK 2 Forbort, vysoká hůl
26:16 LAK 1:0 Lewis (N. Shore, Clifford)
30:52 PHI 2 Giroux, sekání
33:06 LAK 2 Lewis, hrubost