2:3

konec (1:1, 1:1, 0:1)

06.10.2017, 11:30 • Platinum Arena • Petr Sumbal

Tipsport: 2.35 3.8 2.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas vše, hezký den přeje Petr Sumbal. (13:58:28)
Československá stopa

Michal Jordán (CHA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 19:23
Tomáš Zohorna (CHA) 1+0, 2 střely, čas na ledě 22:34
Pavel Francouz do utkání nezasáhl
Utkání končí těsnou výhrou Traktoru Čeljabinsk. Hosté se jako první dostali v první třetině do vedení, ale to neudrželi. Nejprve v poslední minutě první části domácí srovnali a pak v první minutě druhé třetiny šli do vedení. Jenže bohužel pro Chabarovsk se v utkání zrodil ještě jeden obrat. Nejprve Traktor ve druhé třetině vyrovnal a pak ve třetí třetině díky gólu Kokujova rozhodl o svém vítězství. Domácím nepomohl ani gól Tomáše Zohorny.

59:55

Domácí si ještě dokázali vytvořit střelu i dorážku, ale Děmčenko všechno pokryl.

59:45

Domácí branka zůstává podle očekávání prázdná.

59:45

Oddechový čas pro domácí.

59:24

Zakázané uvolnění Amuru přichází v tu nejhorší chvíli.

58:56

Hosté se brání nejlepším možným způsobem. Drží puk ve svém útočném pásmu a nedovolují ani Amuru odvolat brankáře.

57:51

57:40

Hosté dokázali vyhodit puk ze svého obranného pásma.

56:50

Amur obléhá branku Traktoru. Ten zatím s vypětím všech sil odolává.

55:51

Domácí mají díky nedovolenému bránění Petrova přesilovku a mohli by srovnat stav.

55:51

Děmčenko předvedl důležitý zákrok proti střele od modré čáry a udržel těsné vedení svého týmu.

54:17

Hosté pečlivě brání střední pásmo a nepouští domácí do své obranné třetiny hřiště.

52:28

Tentokrát Metsola kotouč chytil do své lapačky a podržel svůj tým.

51:28

51:28 Semjon KOKUJOV - 2:3

51:28

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
SEMJON KOKUJOV je za svou střeleckou aktivitou odměněn gólem! Na pravém kruhu měl dost času na to, aby pořádně zamířil. A trefil se naprosto přesně. Orazítkoval tyč i břevno a pak puk zamířil do brány. Asistence: Alexandr Šarov.

51:08

Z pravé strany vystřelil Semjon Kokujov, který je dnes hodně aktivní. Ale puk si nenašel cestu na branku.

49:18

Li sice dobruslil puk jako první, ale už byl v záporném úhlu, takže nemohl vystřelit.

47:26

Po vyhození Amuru se píská zakázané uvolnění. Domácí hráči nesmějí vystřídat.

46:57

46:08

Tvrdá rána Jakuceni, ale útočník Čeljabinsku si svůj druhý dnešní gól nepřipsal. Metsola se stihl včas přesunout.

44:57

Paul Szczechura se drží za obličej, protože ho vysokou holí trefil Gorškov.

43:43

Semjon Kokujov střílel z levé strany, ale obrana Chabarovska puk zablokovala.

42:48

Oba kluby si na začátku třetí třetiny pečlivě střeží obranou modrou čáru. Je vidět, až ani jeden nechce inkasovat.

40:52

Kirill Kolcov se vydal jakožto obránce dopředu a střelou z pravého kruhu pozlobil Metsolu.

40:01

Třetí třetina začne přibližně v 13:12.
Po druhé třetině svítí na kostce Platinum Areny nerozhodný stav 2:2. Domácí navázali na snížení těsně před koncem první třetiny a na začátku druhé části zápasu se hned dostali do vedení, když se prosadil Li a připsal si tak svůj druhý bod v zápase. Jenže Traktoru vedení do konce třetiny nevydrželo, hosté srovnali zásluhou přesné střely Jakuceni. Rozhodnout tak bude muset závěreční třetina.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

38:34

Metsola drží kotouč pod svou lapačkou a nepřipouští žádné dorážky.

37:37

Bogdan Potěchin posunul branku Traktoru, byť ne úplně vlastní vinou.

36:56

Alexej Byvalcev a Oleg Li bojovali před brankou, ale nedokázali mít puk na holi tak dlouho, aby mohli vystřelit.

36:01

Metsola byl znovu v permanenci. Tentokrát musel chytat střelu Alexandra Rybakova.

35:12

35:12 Maxim JAKUCEŇA - 2:2

35:12

Je vyrovnáno. MAXIMU JAKUCEŇOVI se sice trochu připletl do cesty rozhodčí, ale ani to ho nerozhodilo. Nabruslil si na levý kruh a odtud trefil horní růžek Matsolovy branky. Bez asistence.

34:46

Michal Jordán nastřelil kotouč do pásma, ale tam jej jeho spoluhráči nevybojovali.

34:05

Děmčenko chytil puk po střele Jurije Nazarova a pak si puk pro jistotu ponechal u sebe.

32:55

Igor Polygalov chtěl před brankou tečovat střelu svého spoluhráče, ale na puk nedosáhl.

32:01

32:01 Byvalceva vychytal Děmčenko.

32:01

Li našel krásnou přihrávkou před bránou Byvalceva, ale ten z blízka nedokázal Děmčenka propálit.

31:08

Chabarovsku se nepovedl přechod přes modrou čáru, je mu odpískán ofsajd.

29:56

Alexej Petrov vypálil od modré čáry. Protože ale Metsola puk chytil, domácí stále vedou o gól.

29:14

Kirill Rasskazov nebezpečně pálil z levé strany, ale v dobré pozici minul Děmčenkovu bránu.

27:17

Alexandr Šarov nahazoval puk z úhlu na Metsolu a ten puk jen vyrazil. Proto musel počítat i s následnou dorážkou.

26:44

Po zakázaném uvolnění se hra přesune před Metsolu.

25:53

25:13

Hosté ztratili útočné pásmo a musí tak vytvářet novou přesilovkovou kombinaci.

23:52

Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Tomáš Zohorna – 2 min., hákování).

23:31

22:44

V oslabení se nebál zaútočit Alexandr Rybakov. Jeho tvrdá střela z levé strany ale minula Děmčenkovu svatyni.

22:12

Maxim Kondratěv neudržel puk na modré čáře a domácí ztrácí útočné pásmo.

21:31

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Arťom Peňkovskij – 2 min., vysoká hůl).

20:26

20:26 Oleg LI - 2:1

20:26

Chabarovsk právě vstřelil branku!
Skvělý začátek druhé třetiny pro domácí tým. OLEG LI si puk přichystal na střelu na pravém kruhu a pak rychlým zápěstím překonal Děmčenka, kterému puk prošel mezi betony. Asistence: Alexej Byvalcev, Denis Kuzmin.

20:01

Druhá třetina začne přibližně v 12:23.
První třetina nakonec končí při vyrovnaném skóre. Hned od začátku se hrál vyrovnaný hokej s šance mi na obou stranách. Postupně začínal mít mírně navrch Čeljabinsk a nakonec se i dostal do vedení. To když Metsolu překonal Peňkovskij. Domácí dokázali reagovat až těsně před koncem třetiny, vyrovnat se povedlo Tomáši Zohornovi.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:43

19:43 Tomáš ZOHORNA - 1:1

19:43

Chabarovsku se podařilo opravu vyrovnat! Střelu Byvalceva ještě Děmčenko vyrazil, ale pak předvedl dobrý důraz na brankovišti TOMÁŠ ZOHORNA a došťoural kotouč do brány. Asistence: Alexej Byvalcev, Oleg Li.

18:44

Denis Kuzmin čeká za vlastí brankou až dostřídají jeho spoluhráči. Pak se Amur ještě pokusí do konce třetiny vyrovnat.

17:39

Maxim Šipin vystřelil dělovku z dálky, Děmčenko však puk vyrazil a zůstává stoprocentní.

16:50

Kvůli nepřesné přihrávce na modrou čáru přišel Amur o útočné pásmo.

16:30

16:30 Šance Kokujova a dobrý zákrok Metsoly.

16:30

Semjon Kokujov byl volný u pravé tyče Metsolovy branky, ale nedokázal brankáře Amuru překonat.

15:54

Kirill Rasskazov vypustil rychlou střelu z mezikruží, ale Děmčenko jen nechal vyniknout svou lapačku.

14:57

14:20

Traktor kombinuje v útočném pásmu, ale zatím se střelbou váhá.

13:22

Chabarovsk vyhodil kotouč do bezpečí a vteřiny z jejich oslabení utíkají.

12:57

Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Alexej Byvalcev – 2 min., podražení).

11:33

Nick Bailen střílel od modré, ale trefil prvního bránícího hráče a hned z toho byl brejk domácího týmu.

10:24

Amur se tlačil do zakončení, ale nakonec střela proletěla vedle tyče Děmčenkovy brány.

08:49

Traktor pouze protečoval kotouč do útočného pásma a jeho hráči míří na střídačku.

07:56

07:56 Arťom PEŇKOVSKIJ - 0:1

07:56

ARŤOM PEŇKOVSKIJ ukázal šikovné ruce i rychlé nohy. Nabral rychlost a namířil si tu neohroženě před branku. Objel si brankáře Metsolu a zasunul puk v pádu za jeho záda. Bez asistence.

07:09

Na druhé straně už zase střílel Vladislav Ušenin, ale přestřelil branku Čeljabinsku.

06:33

Semjon Kokujov si dal se zamířením své střely z hranice pravého kruhu hodně záležet. Mířil k levé tyči, tam ale byla lapačka Metsoly.

06:19

Zatím se hraje nahoru dolů, střela střídá střelu. Tentokrát pálil Alexandr Frolov a zasahoval Děmčenko.

05:43

Maxim Šipin vypálil z pravého kruhu, ale nemířil přesně, takže Metsola mohl tentokrát zůstat v klidu.

04:35

Danil Gubarev se snažil být u vyraženého puku co nejdřív, ale Juha Metsola včas vyjel z branky a puk přikryl.

04:22

Děmčenko musel být znovu v permanenci, tentokrát jeho pozornost vyzkoušel Maxim Kondratěv.

04:00

Metsola si poradil se střelou Višněvského. Bude se vhazovat v útočném pásmu Čeljabinsku.

03:29

Vladislav Ušenin hledal chytrou přihrávkou před branku jednoho ze svých spoluhráčů, ale nedokázal přihrát přesně.

02:33

Hosté se zatím brání dobře. Dokonce se dostali i ve dvou do útoku a pozlobili brankáře Metsolu.

01:26

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Danil Mamajev – 2 min., hákování).

01:25

Vjačeslav Ušenin vystřelil z pravého kruhu a tentokrát už musel Děmčenko vytáhnout náročnější zákrok.

00:47

Vasilij Děmčenko si připsal první a hodně snadný náskok. Pouze musel chytit nahození Chabarovsku.

00:20

První formace obou týmu mají za sebou první střídání a odjíždí na střídačku.

00:01

Amur Chabarovsk: Metsola (Alikin) – Kondratěv, Kuzmin, Turbin, Jordán, Aťušov, Berďukov, Karmaškov – Byvalcev, T. Zohorna, O. Li – Rasskazov, Frolov, Potěchin – Gorškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Veličkin, Nazarov, Ruděnkov – Beljakov.

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Francouz) – Bailen, I. Višněvskij, Kolcov, A. Petrov, Borodkin, Mamajev, Žuldikov, Isajev – Gynge, Jakuceňa, Szczechura – Gubarev, Rybakov, Kokujov – Peňkovskij, Polygalov, Kručinin – Šipin, Šolochov, Šarov.

Rozhodčí: Sergej Kulakov, Maxim Sidorenko – Dmitrij Goljak, Alexej Michel.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Vzájemné zápasy
Letos se už tyto dva týmy jednou utkaly a z vítězství 5:4 na nájezdy se na domácím ledě radoval Traktor. Šest ze sedmi posledních zápasů vyhrál domácí tým. Chabarovsk vyhrál nad Traktorem dva poslední domácí zápasy.
Traktor Čeljabinsk

Traktor je na tom v tabulce o něco lépe než jeho dnešní soupeř patří mu s 21 body desátá příčka. Jeho ztráta na play-off je už šestibodová a další ztráty uz tak Traktor nechce dopustit.

Tři ze čtyř posledních utkání Traktor vyhrál a ve všech bodoval. Na stadiónech soupeře ale Čeljabinsk patří k nejhorším týmům. Zatím vybojoval jen sedm bodů ze sedmi zápasů. Vsechny tři poslední zápasy venku prohrál.
Amur Chabarovsk

Chabarovsk je týmem Východní konference a v její tabulce se nachází na jedenáctém místě. Za sedmnáct zápasů nahrál stejný počet bodů a deset bodů ztrácí na play-off.

Poslední dva zápasy se Chabarovsku povedly, získal z nich pět bodů zastavil tak dlouhou šňůru devíti porážek v řadě. Doma hrál Amur zatím jen pět zápasů a uhrál pouhé tři body.
Zdravím a vítám všechny hokejové příznivce u sledování on-line přenosu utkání KHL mezi týmy Amur Chabarovsk a Traktor Čeljabinsk. Zápasem vás provede Petr Sumbal.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.

2:3

Branky a nahrávky: 20. T. Zohorna (Byvalcev, O. Li), 21. O. Li (Byvalcev, Kuzmin) – 8. Peňkovskij, 36. Jakuceňa, 52. Kokujov (Šarov)

Rozhodčí: Sergej Kulakov, Maxim Sidorenko – Dmitrij Goljak, Alexej Michel

01:26 CLJ 2 Mamajev, hákování
07:56 CLJ 0:1 Peňkovskij
12:57 CHA 2 Byvalcev, podražení
19:43 CHA 1:1 T. Zohorna (Byvalcev, O. Li)
20:26 CHA 2:1 O. Li (Byvalcev, Kuzmin)
21:31 CLJ 2 Peňkovskij, vysoká hůl
23:52 CHA 2 T. Zohorna, hákování